"Vyhrazený prostor a jiný obsah" - jak se ho zbavit?

Tipy, triky, neoficiální postupy a užitečné návody pro Windows Phone
Odpovědět
mika2123g
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned kvě 08, 2011 11:06
Zařízení: HTC HD7 16GB
Bydliště: Praha + Mariánské Lázně, Česká Republika

"Vyhrazený prostor a jiný obsah" - jak se ho zbavit?

Příspěvek od mika2123g »

Obrázek

~šedá linka znázorňuje "vyhrazený prostor a jiný obsah"~

Prosím, poraďte mi někdo, vlastním zařízení s 16GB pamětí a mohu reálně využít jen polovinu z ní :cry:

Jsem si naprosto jistý, že moje aplikace v telefonu nepřesahují hranici 2GB - ani zdaleka, tak jaktože je tam ten "zablokovaný obsah", kterého se nemohu nějak zbavit?

Mám takový pocit, že aplikace které odinstaluju klasickým způsobem, pomocí nějaké čarovné magie zůstávají v telefonu a zabírají zbytečnou paměť.

Jak se mám zbavit tohoto prostoru? btw. nechce se mi Hard-resetovat telefon. :???:

dík všem :-)
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

"Vyhrazený prostor a jiný obsah" - jak se ho zbavit?

Příspěvek od martintrojanek »

tohle uz vubec neresim, protoze i kdyz si nejsem zcela jisty, jak vlastne tento vyhrazeny prostor funguje, tak se mi nestalo ze by mi nekdy dosla pamet pri instalaci aplikaci, ci foceni a pod... U me to funguje asi tak, ze pokud se zvetsi obsah fotek, zmensi se vyhrazeny prostor, pokus naopak nainstaluji vetsi aplikace, zvetsi se vyhrazeny prostor, ale nestane se, ze by doslo volne misto (pokud samozrejme nenahraji soubory vesti nez pamet telefonu), takze to neresim a spravu volneho mista nechavam na wp :)

a hardresetem se urcite vyhrazeneho mista nezbavis, je to vlastnost systemu...
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

"Vyhrazený prostor a jiný obsah" - jak se ho zbavit?

Příspěvek od Martin Suchan »

ten vyhrazeny prostor vznikne, pokud tam nahrajes hudbu nebo videa z jednoho pocitace a potom bud zmenis pocitac, nebo ho jen preinstalujes. Zune si potom uz nepamatuje, ze do toho mista neco nahral a nesaha na to.
Hardresetem se to s jistotou odstrani - tim se smaze veskera hudba, videa a fotky.
dr_spiritus
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte črc 03, 2012 11:45
Zařízení: Lumia 1320

"Vyhrazený prostor a jiný obsah" - jak se ho zbavit?

Příspěvek od dr_spiritus »

Připoj telefon k počítači, spusť Zune, klikni na nastavení (vpravo nahoře vedle nápovědy), v nastavení klikni na telefon a vlevo máš druhou položku odspodu vyhrazený prostor. Tam si nastavíš, kolik procent necháš vyhrazených (já mám na svém radaru pět procent a stačí mi to). Potom potvrdíš OK vpravo dole a mělo by být po problému.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot] a 12 hostů