Synchronizace WP7 s Outlookem (via Live ID a Hotmail)

Tipy, triky, neoficiální postupy a užitečné návody pro Windows Phone
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Synchronizace WP7 s Outlookem (via Live ID a Hotmail)

Příspěvek od Jiří Hrma »

All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Synchronizace WP7 s Outlookem (via Live ID a Hotmail)

Příspěvek od All.Os »

Tak tohle je pro mě osobně zabiják WP7. Jak funguje synchronizace s Outlookem u HTCček s Androidem?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Synchronizace WP7 s Outlookem (via Live ID a Hotmail)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tam to řeší program HTC Sync, který si HTC samo vyvinulo.
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Synchronizace WP7 s Outlookem (via Live ID a Hotmail)

Příspěvek od All.Os »

Díky, o něčem takovém jsem právě slyšel, jen jsem nevěděl, o co jde. Připadá mi to teda jako pohodlnější možnost, než si zakládat účet na Hotmailu. Používám Gmail, takže synchronizace e-mailu by byla s Androidem v pohodě (dokonce lepší, než ve WM), kalendář a kontakty mám zase v Outlooku, což by s HTC Sync taky nebyl problém.

Začínám mít jasno o příštím zařízení :)
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Synchronizace WP7 s Outlookem (via Live ID a Hotmail)

Příspěvek od All.Os »

No, asi máš pravdu, je absurdní aby Microsoft nepodporoval přímou synchronizaci s Outlookem.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Synchronizace WP7 s Outlookem (via Live ID a Hotmail)

Příspěvek od jerry_stolarik »

tak to bohuzel zatim neni...ani ve finalni verzi....jeste ze to alespon synclo moje kotakty z google uctu...
buchta
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát říj 22, 2010 11:43
Zařízení: různá

Synchronizace WP7 s Outlookem (via Live ID a Hotmail)

Příspěvek od buchta »

Snad se mýlím, ale Microsoft přímou synchonizaci Outlooku s WP7 spíš dělat nebude. Z Outlooku se postupně stává firemní aplikace vázaná při synchronizaci na Exchange (Outlook mj. stažen z Office pro domácnosti a studenty). Google s Androidem dělá něco podobného a taky tlačí placené firemní řešení využívají Exchange servery.

Uživatel zvyklý na Outlook tak může jen používat náhražky via Hotmail a Live ID, které nemají plnou funkčnost, nebo synchronizační programy výrobců telefonů a třetích stran, které když náhodou nějak fungují, je to vždycky software navíc.

A nebo pokorně používat dál WM 6.x, což se mi zdá jako zatím nespolehlivější a nejčistší řešení. No, nechám se překvapit, ale na WP7 spěchat nebudu. Mj. proto, že WM 6.x umožňují synchronizace Androidu přes Exchange/ActiveSync - funguje taky velmi dobře.
mil0s
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 21, 2010 8:20
Zařízení: HTC Touch Pro

Synchronizace WP7 s Outlookem (via Live ID a Hotmail)

Příspěvek od mil0s »

Těch změn ke špatnému je nějak moc.
také řeším nové zařízení WinxAnd, u sebe i pro firmu.

Pochopil jsem správně z náznaku, že už existuje nějaké firemní řešení Exchange - Android?
marcs
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát lis 25, 2011 6:09
Zařízení: Dell Venue Pro
Bydliště: Černá Hora

Synchronizace WP7 s Outlookem (via Live ID a Hotmail)

Příspěvek od marcs »

Ahoj,
vzhledem k firemní politice nemohu nastavit exchange na synchronizaci email a kalendáře, email mně ani netrápí, ale kalendář bych uvítal. Nainstaloval jsem si utilitu hotmail connector a kopíruji si události do hotmail kalendáře, toto funguje bez problému. Co mi vadí je, že nakopírované události se v telefonu objeví až druhý den, což je nepříjemné u mimořádných schůzek. Jde někde nastavit doba synchronizace v connectoru, nebo někde jinde, tak aby se např. do hodiny události v telefonu objevily? díky
tezzeret
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte lis 01, 2011 13:25
Zařízení: Omnia 7

Synchronizace WP7 s Outlookem (via Live ID a Hotmail)

Příspěvek od tezzeret »

no ja pouzivam, MS outlook s hotmail connetorem a udalosti do kalendare mam synronizovany behem par minut....myslim, ze je to otazka nastaveni outlooku (resp. connectoru) a tveho lie uctu na telefonu jak casto se aktualizuje.
Jinak je smutny, ze to nejde primo, nicmene instalace connectoru zabere cca 2 minuty a funguje to v podstate velmi dobre...
marcs
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát lis 25, 2011 6:09
Zařízení: Dell Venue Pro
Bydliště: Černá Hora

Synchronizace WP7 s Outlookem (via Live ID a Hotmail)

Příspěvek od marcs »

ano taky si myslím, že je to otázka nastavení, ale bohužel v hotmail jsem nikde nenašel možnost změny synchronizace a v outloku tam už vůbec nemá connector žádné možnosti nastavení, ať hledám jak hledám tak nic nenacházím
Topaga
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon led 11, 2010 21:41
Zařízení: HTC TITAN

Synchronizace WP7 s Outlookem (via Live ID a Hotmail)

Příspěvek od Topaga »

Zdravím, poprvé jsem teď po zavedení conectoru do Outlooku (synchro směr Exchange-telefon/hotmail-PC Outlook proběhla v pohodě bez chyb) dělal ve stolním PC Outlooku doma změny v pracovních kontaktech a kalendáři a buď se do telefonu (tím pádem na Exchange) vůbec nepřenesly nebo jen část (např. ze dvou schůzek v kalendáři jen jedna). Osobní kontakty i kalendář účtu Hotmail reagují dobře. Nevíte prosím v čem bych mohl dělat chybu? Díky.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů