3 meily v Dellu

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
elátko
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř črc 20, 2011 8:39
Zařízení: samusng omnia 7

3 meily v Dellu

Příspěvek od elátko »

Ahoj Dellaci,
Mám necelý den tuto cihličku a potřebuji si zprovoznit v telefonu meily. Použila jsem aplikaci K9 mail, abych mohla v jedne aplikaci spravovat vice meilu najednou (seznam. google. hotmail). Jak se ale zda, nefunguje mi tak uplne, jak by mel, co se tyka dorucovani meilu a to tak, ze mi v podstate nechodi. Jako vychozi mam nastaveny google, ktery meily posila, nektere i prijima. nejprve jsem si myslela, ze to bude tim, ze mam v nastaveni meilu limit objemu meilu, ktere budou prijimany. limit jsem prenastavila , ale problem pretrvava stale. Pruvodni nastaveni meilove posty u vsech jsem provedla spravne, takze tady nejspis problem nebude.
Nepromnul by si nekdo bradu a neporadil, co s tim???
DIKY...
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: 3 meily v Dellu

Příspěvek od Bobanovicz »

Z tvého popisu nevyplývá jak to máš nastavené a jaké používáš protokoly, takže těžko poradit.
Já na tvém místě bych si nastavil na Hotmail Exchange s push a ostatní účty buď přesměroval pro příjem a nebo pokud z nich potřebuješ i odesílat tak naimportoval do Hotmailu.
elátko
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř črc 20, 2011 8:39
Zařízení: samusng omnia 7

3 meily v Dellu

Příspěvek od elátko »

..nechci si presmerovat vsechnu postu na jeden meil. Takze lze nastavit pro odesilani meilu pouze jeden meil vcetne stahovani zprav, ale u ostatnich lze meily pouze prijima jestli tomu dobre rozumim?
Google mi funguje, ale seznam ne. nastaveni serveru mam: pop3.seznam.cz. tyb zabezpeceni SLL(vzdy) a port 995. pri kontrole mi to nehlasi chybu, ale meily mi stejne neprichazi.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

3 meily v Dellu

Příspěvek od kome »

Ja na Dellu pouzival vestavenou app na mail a seznam mi tam jel bez problemu ,ale teda na imap, k tomu jsem tam mel firemni exchange a centrum pres imap.S K9 jsem mel problemy taky.
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

3 meily v Dellu

Příspěvek od xtonda »

Na Google použil vestavěnou Gmail aplikaci, na Seznam vestavěnou Email aplikaci a tahej přes IMAP. na Hotmail použij vestavěnou Email aplikaci a tahej přes Exchange Activesync (účet typu Corporate) nebo použij přímo aplikaci pro Hotmail https://play.google.com/store/apps/deta ... rch_result" onclick="window.open(this.href);return false;
elátko
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř črc 20, 2011 8:39
Zařízení: samusng omnia 7

3 meily v Dellu

Příspěvek od elátko »

ano ano...cele to skytalo problemem v nastaveni protokolu imap v nastaveni mailu na seznamu :) takze stacilo dam nastavit i moznost imapu a uz to facha...DIKY!!!
elátko
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř črc 20, 2011 8:39
Zařízení: samusng omnia 7

3 meily v Dellu

Příspěvek od elátko »

BTW, chtela bych se jeste zeptat, zda-li jde vypnout ten priserny zvuk ostreni a stiknuti spouste ve funkci fotoaparatu? :???:
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů