PROBLEM - pruhy přes displej

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
wietter
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř pro 07, 2011 23:24
Zařízení: Dell Streak 5 mini

PROBLEM - pruhy přes displej

Příspěvek od wietter »

Zdravim ,na mem Streakovi jsem objevil pruhy , vysvetlil bych to asi takhle : jsou na straně jak jsou tlacitka na hlasitost atd. a tahnou se od vrchu v poloze zhruba pod hodinama (co jsou v te listě nahoře) až uplně dolů ,těch pruhu je tam 6 a kazdy znich se tahne z jednoho pixelu takze ve vysledku jde videt pruh zhruba 3 mm ,a jde videt hlavne kdyz je v pozadi nejaka tmavsi barva ,nejak extra to nicemu nevadi ale urcite by to tam nemelo byt ,nemel nekdo z vas podobny problem ,pripadně jak by se to dalo odstranit dekuji?
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: PROBLEM - pruhy přes displej

Příspěvek od Bobanovicz »

Žádné pruhy by být neměly. Udělej HR a pokud bude problém přetrvávat tak je to HW chyba a reklamuj.
wietter
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř pro 07, 2011 23:24
Zařízení: Dell Streak 5 mini

PROBLEM - pruhy přes displej

Příspěvek od wietter »

Jo ten HR zkusim ,ale mam strach aby to opravdu nebyla HW chyba .Kdyz Streaka vypnu tak pri zapnuti a uvodni obrazovce kde je to logo Dell tak ty,pruhy jdou taky nepatrne videt ,nejvic jdou videt na tmave sedym pozadi .
wietter
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř pro 07, 2011 23:24
Zařízení: Dell Streak 5 mini

PROBLEM - pruhy přes displej

Příspěvek od wietter »

tak jsem udělal HR a bouzel pruhy zustavaji ,takze to bude asi HW chyba :( ...bouzel nemam zarucni list ,takze to mam asi smulu ze ? nebo je jeste nejake reseni jak se zbavit tech pruhu ? Pokud to nijak nepujde tak se neda nic delat ,nicemu to zase tak nevadi ,jde to videt velice malo a to jen pod urcitym pozadim.
wietter
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř pro 07, 2011 23:24
Zařízení: Dell Streak 5 mini

PROBLEM - pruhy přes displej

Příspěvek od wietter »

ve skutecnosti jsou ty pruhy o polovinu mozna i vic pruhlednější ,jak řikam zas tak moc ničemu to nevadi ,ale byt by to tam určitě nemělo.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: PROBLEM - pruhy přes displej

Příspěvek od Bobanovicz »

Nic neřeš a reklamuj. Evidentní HW chyba.
wietter
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř pro 07, 2011 23:24
Zařízení: Dell Streak 5 mini

PROBLEM - pruhy přes displej

Příspěvek od wietter »

rad bych ho reklamoval ,ale nemam bouzel zarucni list ,ale bylo mi receno ze by mi pry měl stačit kod produktu co je napsany na krabici ,plati tam pry 6 ti mesicni zaruka ,ale asi to byl nejaky kec ?
wietter
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř pro 07, 2011 23:24
Zařízení: Dell Streak 5 mini

Re: PROBLEM - pruhy přes displej

Příspěvek od wietter »

Bobanovicz píše:Nic neřeš a reklamuj. Evidentní HW chyba.
Opravdu luxusní servis Dellu

Reklamace u Dellu (konkretně reklamace Dell Streak 5 mini) je jeden z nejpříjemnějších zážitků, co si můžete přát. Nestojí vás to ani korunu na vašich nákladech a ani na minutu nemusíte přerušit práci.
Napsal jsem na technickou podporu "[email protected]" ,popsal problém a napsal mu svůj Service Tag uvedený na přistroji nebo krabici, operátor ihned rozhodl o zaslání nového kusu. Nový Dell Streak 5 mini mi přivezl kurýr třetí den od odeslaní emailu zcela zdarma a ten současný si odvezl. Reklamace vyřešena.
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů