Dell Streak 2.2

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
Locutus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob čer 04, 2011 9:41
Zařízení: Dell streak 2.2

Dell Streak 2.2

Příspěvek od Locutus »

Ahoj mam Dell Streak 2.2 a chtel bych se zeptat jestli jdou instalovat programy bez marketu nemam internetove pripojeni
a druhy dotaz je ohledne navygace stale hleda ale nenajde :roll:
mam ho jeden den a jsem stoho lol
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak 2.2

Příspěvek od Cleric »

Aplikace jdou instalovat i bez Marketu. Jen musíš mít povoleno v Nastavení - Aplikace - Neznáme Zdroje ( zaškrtnuto )
S navigací ti neporadím nepoužívám.
Locutus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob čer 04, 2011 9:41
Zařízení: Dell streak 2.2

Dell Streak 2.2

Příspěvek od Locutus »

to vim ze to mam tak mit nastavene ale kde mam ty slozky zkopirovat nebo jak se to instaluje
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak 2.2

Příspěvek od Cleric »

Potřebuješ nějaký File manager. Já používám ES File Explorer ( je zdarma ). V něm si vytvoříš složku třeba APK a tam si nataháš co budeš chtít a rovnou instaluješ ze složky.

Ale i tak bych ti doporučil spíš si zařídit data do mobilu. Je to jistější stahovat z Marketu než z nějakých pofidérních stránek.

S Free aplikacemi ti poradím, ale s placenýma už ne = WAREZ a ten je tu zakázaný.
Locutus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob čer 04, 2011 9:41
Zařízení: Dell streak 2.2

Dell Streak 2.2

Příspěvek od Locutus »

ES_File_Explorer_1.4.8.8.apk mam stazeny v pocitaci jak nebo kde ho mam dat do mobilu abych ho spustil
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak 2.2

Příspěvek od Cleric »

Tak tady bude problém. Když to stáhneš na Kartu v telefonu to neuvidíš. Tenhle základní program potřebuješ stáhnout přes Market jiná cesta není. Teď jsem si to uvědomil, moje chyba. Potřebuješ alespoň Wi-Fi nebo těch pár KB obětovat z kreditu.
Locutus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob čer 04, 2011 9:41
Zařízení: Dell streak 2.2

Dell Streak 2.2

Příspěvek od Locutus »

to jsem chtel celou dobu vedet jestli to de bez site takze jak jsem pochopil musim se aspon jednou pripojit stahnout program na slozky a pak muzu instalovat stazene .
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak 2.2

Příspěvek od Cleric »

Přesně tak, chce to alespoň tento základ stáhnout přes Market. A pak si můžeš instalovat dle libosti. Trochu jsem to zamotal.
Locutus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob čer 04, 2011 9:41
Zařízení: Dell streak 2.2

Dell Streak 2.2

Příspěvek od Locutus »

Takze druha otazka proc my nefachci GPS stale my tam nacita cekani na polohu nevim jestli je to tim ze ten telefon je novy nebo jestli vubec ma mapu
Jirka Ch
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pát led 28, 2011 23:52
Zařízení: Dell Streak Cherry Red (Froyo); Asus A686 (WM 6.0)
Bydliště: Praha 3, Vinohrady

Dell Streak 2.2

Příspěvek od Jirka Ch »

Instalovat programy jde i bez Marketu nebo nějakého nainstalovaného instalátoru: pomocí Software Development Kitu a Android Debug Bridge, viz popis:

http://www.blogsdna.com/1939/how-to-ins ... -phone.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

...ale to není návod pro někoho kdo má Android jeden den ;-)

Wi-Fi router, trvalé připojení do sítě, stačí nejlevnější, mám za 450, je nutností... Nejen na instalace, ale i na velmi časté aktualizace (denně asi 2% programů), také i na připojení SD karty do sítě a naopak vysdílených složek PC do Streaka, dálkové ovládání Winampu a tak všelijak podobně...
Crozz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: pát úno 23, 2007 18:54
Zařízení: Sony Xperia S a Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G
Bydliště: Praha

Dell Streak 2.2

Příspěvek od Crozz »

stim GPS bych to videl tak, ze jak nemas internet tak se ti pripojuje bez jeho pomoci a to trva...
ale pokud nemas navigacni soft tak bez netu si online mapy tezko prohlednes...
scarabeus
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon kvě 23, 2011 13:02
Zařízení: Dell STREAK Mini 5 -> Samsung Galaxy Note II

Dell Streak 2.2

Příspěvek od scarabeus »

Dovolil bych si přispět...

Provozuji Streak zatím zcela bez datového tarifu. A jde to v pohodě. Doma mám wifi takže mi ji "lama" zapne po příchodu domů a aktualizace se stáhnou. A dělám to normálně přes market. Co se týče GPS je zde několik faktorů které je potřeba vzít v úvahu.

1) Jsi venku nebo v baráku? ( promiň, nechci z tebe dělat blbce ale jsou i tací, kteří si myslí, že GPS funguje i uvnitř)
2) První fix, zvláště bez možnosti stáhnout dráhy satelitů z webu trvá déle (zařízení musí informaci obdržet ze satelitů a ta se vysílá jednou za určitou dobu)


Tak asi tak. Ja se Streakem nemám s GPS problémy a naopak mne příjemne překvapuje svou relativní přesností. Na mapy používám Locus, ten ti umožní si je nastahovat dopředu a při výběru vhodného měřítka ani nezabírají moc místa.
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů