Příjem hovoru

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
patrikandroid
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: ned kvě 01, 2011 12:38
Zařízení: dell streak

Příjem hovoru

Příspěvek od patrikandroid »

Taky problém ss přijetím hovoru záleží jak se tomu chce někdy to jde přijmout normálně jindy zamrzne to samé u budíku ten zamrzává asi nejvíce - huláká to jak na lesy . Ale kdybych měl tel reklamovat kvůli každé blbosti tak by mi raději vrátili peníze . Každý mobil má své chyby co se dá dělat jen doufat že snad dojde ofiko update na 2.3 nebo 3.0
cauvanjo
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 19, 2014 19:30
Zařízení: Samsung Galaxy S4

Příjem hovoru

Příspěvek od cauvanjo »

Mám stejní problém i s Galaxy S4 a mám ho od ruky a objevilo se to až po po.Telefon jako by se leknul,a zamrzne to Slide dolu a volič má smůlu.Taky někde jo či ne.Je to podle mně ale zámek LCD-zámika vše i proxim i g-senzor! A nejhorši je že mám Kitkat a 2x telefon provider jeden je+sms ti tam musím mít oba a ničím je nenahradim verze 4.2.2 a dlouhé bljablja.
No proste slide pres zámek nenatahnu!Pomohl mi jen příjem přes hardware button a to je Answer Easy Pro.Ještě aby mi někdo pomohl dostat pryč to ku**y sin "Life Company"ta tam je a mužu měnit Launcery a Locky kolik chci!!
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Příjem hovoru

Příspěvek od Jumbo78 »

Jsi úplně v blbém vlákně a ještě navíc jsi to napsal jak tatar...
Kdo to má luštit
Pokud neupravíš text, tak udělej factory reset, jelikož nevím, co přesně chceš...
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů