Neoficiální rom

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
negrr
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 14, 2011 12:39
Zařízení: Dell Streak

Neoficiální rom

Příspěvek od negrr »

Ahoj. Mám takové dilema :) Kdybych chtěl do Streaka dostat neoficiální romku... Jak toho mám docílit? vím, že je k tomu potřeba udělat root. Ten už mám a po té je potřeba nahrát jestli se nepletu nějaký recovery. Jen nevím přesně jak. Na xda jsem našel pár návodů, jen moje angličtina je na úrovni třetí třídy :) Jsou tam asi dva, ale nevím, jaký je ten správný a jak ho tam přesně nakopat... Dál jsem se chtěl zptat, jak se jmenují a k čemu slouží ty dvě menu při zapnutí. Do jednoho se dostanu stiskem volume nahoru a dolů + zapnutí zařízení a do druhého spoušť fotoaparátu + zapnutí zařízení... Vím, že se přes ně nějak flashují ty věci, ale přes které a jak, to je pro mě dileka, s kterýmse peru už asi týden. U wm mi tohle všechno přišlo daleko lehčí... Streak je můj první android, tak nevím, co se sním dá vše dělat a hlavně jak! Předem díky za všechny reakce :)
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Neoficiální rom

Příspěvek od quick »

Nazdar.
S flashováním ti bohužel zatím neporadím, jediné které jsem absolvoval bylo na oficiální 2.2 ROM.
Ale poprosím tě o nějaké odkazy na alternativní ROM a případně o popis jejich doplnění, nebo výhod proti oficiálním ROM.
Díky!
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Neoficiální rom

Příspěvek od Cleric »

S tiskem tl. Power a hlasitost dolů se dostaneš do BOOTLOADERu. Nevím jak je to u Streaku, ale u Desire stačilo už jen nakopírovat požadovanou ROMku na SDkartu a pak už jen POWER a hlasitost dolů _ vybrat Recovery _ provést WIPE _ pak už jen install zip from SDcard _ choose zip from SDcard _ vybrat ROM a instalovat. Snad je to pro všechny Droidy stejný :tlem:

Nějaké custom ROM najdete tady http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=698
Crossbiker
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36
Zařízení: Dell Streak

Neoficiální rom

Příspěvek od Crossbiker »

Ten tvoj návod na Streak-u nejde nedostanem sa držaním tých tlačidiel do BOOTLOADERu škoda
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Neoficiální rom

Příspěvek od Cleric »

To jsem psal když jsem ještě Streaka neměl. Tak se omlouvám za milné info. Tady musíš držet obě tlačítka hlasitosti + Power a pak to jde.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Neoficiální rom

Příspěvek od kome »

U streaka je to trochu jinak. Udelat root ,dle navodu ,ja pouzil GingerBreak. Pak pri vypnutem telefonu stisknes tlacitko fotoapataru a soustis zarizeni power tlacitkem ,dostanes se do fastboot modu a pres fastboot hrajes clockwork recovery img. Po resetu jiz pokud podrzis obe tlacitka volume a spustis zarizeni se ti objevi menu ,ve kterem vyberes volbu c. 2 software upgrade a dostanes se do clockwork recovery ,kde vyberes moznost install zip from SD card ,nebo tak nejak. Na karte musis mit zip a vybranou neofiko rom.
matodrummer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 25, 2010 19:37
Zařízení: Galaxy note
Kontaktovat uživatele:

Neoficiální rom

Příspěvek od matodrummer »

Zdravim, napisem to sem kedze sa to tiez tyka pracou s clockwork mod. Chcel by som mat svojom streakovy ciernu notifikacnu listu. Viem ze sa to da docielit prehranim neoficialnej ROM, alebo som na XDA nasiel thread kde sa to riesi. Stiahol som si teda prislusny instalacny subor, ten som umiestnil na SDkartu. Spustil som clockwork recovery, odkial som planoval spustit dany subor (*.zip). Avsak z clockwork sa mi da spustit iba update.pkg. Nemal som tam moznost vybrat subor *.zip z SDkarty. Existuje teda viac druhov clockwork mod, ktorym sa to da?
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Neoficiální rom

Příspěvek od Bobanovicz »

Clockwork je custom recovery,kterou musis nahradit tu originalni, ktera ti dovoli pouze update.pkg.
To znamena musis si stahnou custom recovery, nejlepe StreakMod, nektere verze Clockwork na Streaku nefunguji, a tu pres Fastboot flashnout. Potom budes mit volbu instalace .zip.
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů