Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od xtonda »

Vestavěný přehrávač tam je, ale nemá ikonu, videa se procházejí přes Galerii. Ale na ROM 407 mi to podporuje pouze .mp4, dřív s ROM 351 sem přesvědčen, že to bralo i .WMV. Na AVI apod. rozhodně zapomenout, vestavěný přehrávač podporuje pouze formáty pro které je hardwarová akcelerace, což je podle specifikace H.263/H.264, 3GP, MPEG4, WMV.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

jj, bohužel to neumí přehrát vše
uživateldell
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 08, 2012 14:44
Zařízení: Dell Streak 5

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od uživateldell »

Dík za všechny reakce, stejně do TV nedostanu absolutně nic (audio, video, fotky), ani to, co jsem natočil Streakem. Žádný jiný přehrávač jsem tam neinstaloval, je tam tedy ten origo.
To quick: mám za to, že jsem to už také zkoušel, a stejně nic, zkusím znovu.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

nevim jestli to pomuze, ale v TV jsem musel prepnout na tvrdo vstup na patricny HDMI, automaticky to moje TV detekovat neumela
zkusil bych to jeste na jiny TV a kdyztak reklamovat dock
Xlendi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte říj 06, 2009 9:15
Zařízení: SG Note II, Lumia 640 XL LTE dual sim

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Xlendi »

No za mě tato diskuse vyřešila jeden problém - zda si mám originální dock koupit nebo ne. Externí nabíječku, druhý kabel a druhou baterii mám (to je nutnost).
dalich
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned dub 03, 2011 18:16
Zařízení: Dell Streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od dalich »

Pipa píše:nevim jestli to pomuze, ale v TV jsem musel prepnout na tvrdo vstup na patricny HDMI, automaticky to moje TV detekovat neumela
Také jsem zkoušel, nepomohlo to. Zkoušeno na Samsungu B2230HD.
Pipa píše:zkusil bych to jeste na jiny TV a kdyztak reklamovat dock
Heh, když jsem ho kupoval za cca 1500 Kč v UK, to by mě to poštovné stálo skoro čtvrtinu. Nemá smysl :)
GainwarD
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 17, 2011 18:48
Zařízení: Dell Streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od GainwarD »

Caute,mam zaujem si dat tu official 407 ROM...Ale celkom nechápem co ten SIM Toolkit zahŕňa,je to aplikacia,alebo kde sa pouziva bude mi to chybat a pod. za vysvetlenie dakujem :)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

jestli ti to do tedka nechybelo tak ti to urcite chybet nebude :d
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

Přesně tak.
Pokud jsi to doposud nepoužil, tak to pravděpodobně nikdy nepoužiješ...
Jde o funkci SIM karty, sloužící k elektronickému bankovnictví. V podstatě jde o to, že ti tvoje banka na SIM kartu nahraje svoji aplikaci a telefon který podporuje SIM toolkit s ní potom dokáže provádět bankovní operace odesíláním SMS. Je to pozůstatek z dob, kdy telefony byly ještě hloupější, než jejich majitelé... 8-)
Dnes se od tohoto systému zdá se odstupuje ve prospěch mobilního bankovnictví, prováděného skrz datové tarify.
GainwarD
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 17, 2011 18:48
Zařízení: Dell Streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od GainwarD »

Caute , chcem sa opýtat , ze ci aj vám pri tmavších objektoch,v noci a vobec inde kde nieje priame slnecne ziarenie seká fotoaparát a aj video ? Prečo je to sposobene , ked zapnem fotak pol sek ide pekne a potom sa trha robi duchov a pod. ako nahle ho dam snimat nieco vonku alebo ked svieti slnko je to pekne...Iné telefony to maju v poriadku , o iPhone ani nehovorim...to ma hadam 500 FPS pri com kolvek...Nedá sa potom ta kvalita 720p niak vyuzit...ani na diskoteke na koncerte nikde...Ani ked menim nastavenia...Neviete cim to je ? Za odpoved dakujem vopred :)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

Je verejne tajemstvi, ze DElli fotaky na jakymkoliv smartfounu stojej za kulovy, takze ......., na jakekoliv smysluplne pouziti v noci zapomen
GainwarD
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 17, 2011 18:48
Zařízení: Dell Streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od GainwarD »

Čaute , mam tu prvý problem , stalo sa uz niekomu ze mu Dell z nicoho nič prestal vibrovať ?...Zbadal som to pri vypinani...Pred uplnym vypnutim nezavibruje...Ked zapnem vibraciu...tak nejde...ked s nim potrasiem tak ide...A čo je najlepšie ma to s tým suvis...Telefon totiz to hrká...Neviem prečo pretoze ho mam od oktobra a staram sa o neho prikladom...ma foliu,obal v zivote mi nepadol,nehodil som ho ani na postel,ani ho silnejsie nepolozil nic....Nerozumiem tomu , zaruku mam takze ho pošlú do Dellu...Keby mi za to aspon urobili ICS O_o :D:D:D Ale to mozem snivat aj o 2.3...:D Jedine co ale nechcem , je na neho čakať ... zvykol som si na smartphone...
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

Servis je nejvetsi slabina, aspon v cechach, posilaj to nekam do Madarska a trva to neskutecne dlouho, takze ........., mas nekolik moznosti, vsechny na pikacu :d , pockas si na reklamaci, ale to muze byt klidne mesic a pul, nebo si nechas vratit penize - po uplynuti zakone lhuty na reklamaci tj. po mesici a dalsi mesic muzes cekat az ti prijdou penize, protoze kes na ruku ti da malokdo a nebo to zkratka zkousnes a budes reklamovat az tesne pre vyprsenim zaruzcni doby a za vraceny peniz si poridis pekne novej foun
wietter
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř pro 07, 2011 23:24
Zařízení: Dell Streak 5 mini

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od wietter »

Reklamace u Dellu (konkretně reklamace Dell Streak 5 mini) je jeden z nejpříjemnějších zážitků, co si můžete přát. Nestojí vás to ani korunu na vašich nákladech a ani na minutu nemusíte přerušit práci.
Napsal jsem na technickou podporu "[email protected]" ,popsal problém a napsal mu svůj Service Tag uvedený na přistroji nebo krabici, operátor ihned rozhodl o zaslání nového kusu. Nový Dell Streak 5 mini mi přivezl kurýr třetí den od odeslaní emailu zcela zdarma a ten současný si odvezl. Reklamace vyřešena.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

tak to je pěkné
pavy
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř dub 11, 2012 9:58
Zařízení: Dell Streak <-- SonyEricsson M600i

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od pavy »

Zdravím všechny Dell-Maniaky,
od září jsem byl šťastným majitelem Streaka, z eBaye (byl jsem v USA), takže bez záruky. Vše fungovalo skvěle a našel jsem v něm to své „štěstí“. Uvedu, že jsem ho neměl rootnutý, nevrtal jsem v něm, fyzicky ho opečovával, jen se mi omylem podařilo (ten večer co pak zamrznul) umáznout pár souborů z jednoho systémového adresáře na kartě (přehmat spojený s pozdním zareagováním telefonu, njn).

Ale jednou večer jsem hrál nějakou hru a najednou zamrznul a ani nešel reset, po vyndání baterky už nenajel, jen zamrznul po vyndání baterky vždy na logu. Klasika, řeknete si. Zkoušel jsem ho podle všech návodů v češtině i AJ přeflashovat, ClockWork i StreakDroid a bez úspěchu. Buď to zatuhlo, nebo vyhodilo hlášku:

E:Can’t mount /dev/block/innersd0p6
(Invalid argument)
Error mounting /data/!
Skipping format…
Formatting CACHE:…
Data wipe complete.
E:Can’t mount /dev/block/innersd0p6
(Invalid argument)

-- Wiping Dalvik Cache…
Dalvik Cache wiped.
E:Can’t mount /dev/block/innersd0p6
(Invalid argument)
Battery stats wiped.
E:Can’t mount /dev/block/innersd0p6
(Invalid argument)

-- Fixing permissions…
Done!
E:Error in CACHE:recovery/log
(Read-only file system)

Nakonec jsem zkoušel ze zoufalosti návod na vzkříšení bricknutého Streaka přes QDL od DJ_Steva a protože taky zamrznul, tak jsem po pár desítkách minut vytáhnul baterku.

Od té doby už tlačítko Power nedělá vůbec nic, ani se nerozsvítí. Existuje nějaký postup jak ho v tomhle stavu vzkřísit, tuším připojit k PC za současného držení Volume UP, ale ani to nic nedělá.

Utěšuju se tím, že podle té hlášky výše to vypadá na rozsypané partitiony (a teď že už nereaguje, protože z vnitřní SD nemá co spustit), a protože OS je na vnitřní SD kartě, ke které se dá krycím plastem „prořezat“ (viz. YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=6w4AbtIGp8A" onclick="window.open(this.href);return false; , tak se utěšuju, že se Streak vlastně nedá úplně bricknout, protože vždy tu kartu můžete vyřezat, přeformátovat a znova natáhnout partitiony a jejich obsah.

Tak bych vás chtěl poprosit o radu, co si o tom myslíte, co s tím...??? Je ještě nějaká možnost co zkusit, než ho začnu řezat? A myslíte, že to přeformátování a znovunatáhnutí partitions pomůže?

Díky MOC za jakoukoliv radu! Moc mi chybí... :-(
gabriel30
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát dub 13, 2012 20:42
Zařízení: dell streak 5

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od gabriel30 »

Sledujem toto forum, ale akosi je mrtve.... Vsetci sa tu isli po**** aky to je bomba fon atd.... a teraz uz asi na HTC a podobnych "tiez" telefonoch frcia. Neviem ci sa dockas odpovede..... Je to smutne.
vivago
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon pro 27, 2010 16:09
Zařízení: Dell Streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od vivago »

Tak malé srovnání SE Xperia Arc S vs. Streak 5 red po dvouletém používání Della s orig. ROM
Velký display Della a téměř čistý android je jednoznačným benefitem. Tím to končí. Problémy s průmyslovými wi-fi, kde přecházení mezi jednotlivými access pointy vedlo často ke stavu, kdy telefon vypadá přihlášený k ssid, ale není, popř. není přihlášený k wi-fi, kterou má v dosahu, má se k ní připojit automaticky a přesto se nepřipojí. Další bolestí bylo jednou za 14 dní restart při použití Latitude (GPS) v kombinaci s mobilními daty, kterému předcházelo tak 5 min. zamrznutí. Sem tam pád nějaké aplikace. Žádná sw aktualizace ze strany Della znamenala jasnou volbu, že příští telefon bude cokoliv jiného (ne čínského).
Arc S je plastově levný (6200,-), přímo to z něj čiší. V ceně je folie a pouzdro. Rozdíl v displayi 0,8 palce. Rozdíl ve váze - 60-70% (?), žádné restarty, žádné padání aplikací. Fotoaparát nesrovnatelný. Wi-fi má lepší příjem signálu. Debilní nadstavba od Sony, která snad půjde v ICS vypnout.
Závěr: Dell už nikdy více
matodrummer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 25, 2010 19:37
Zařízení: Galaxy note
Kontaktovat uživatele:

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od matodrummer »

Zdravim, mam na streakovy MIUI 2.4.20. Casto mi blbne wifi a to tak ze proste neide aj ked som na nej pripojeny. A wifi viem ze je urcite v poriadku. Moze to byt kernelom?
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od xtonda »

Mě blbne WiFi na některých AP s originálním Androidem 2.2.2 (ROM 351) i s 2.3.3 (ROM 407), o problémech se něco píše i ve vláknu DSC ROM na XDA. Může to být čímkoliv.
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů