Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

Pokracujes z PC z prikazove řádky
dany777
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte říj 02, 2012 12:02
Zařízení: Dell Streak 5

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od dany777 »

Napiste mi prosim někdo presny postup. Něco takoveho dělam uplně poprvé
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

HOW TO INSTALL THE RECOVERY
Unzip and flash with: fastboot -i 0x413c flash recovery recovery.img
Reboot with: fastboot -i 0x413c reboot
Hold down the keys "volume up" and "volume down" simultaneously while rebooting.
Select "Software upgrade via Update.pkg on SD Card" in the menu
At the Dell Logo press the power button and you will be presented with the Recovery Menu
papier6
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 06, 2012 15:52
Zařízení: dell streak mini 5

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od papier6 »

Dobrý den, jsem tu poprvé tak nevím zda-li správně, ale mohli by jste mi poradit, kde bych mohl sehnat co nejlevnější display.
Tedy soudím, že je nutné ho vymenit, neboť:
Připoužití normálně bez sim karty funguje display bezchybně a s telefonem nejsou žádné problémy, ve chvilce kdy vložím sim kartu, mám problém s přijetím hovoru, display jakoby nereaguje a nechce mi přetáhnout na druhou stranu s tím, že při tahu reaguje druhá strana s tišením telefonu. Jako kdyby fungovala jen půlka displaye.
Nesetkal se někdo tady s podobným problémem?
Děkuji
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

Tohle vypadá spíš jako chyba software.
Pokud bez SIM funguje normálně, nejde o chybu digitizéru.
Chtělo by to udělat hardreset a full-wipe a pokud to nepomůže, tak bych zkusil flash nové ROM.
papier6
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 06, 2012 15:52
Zařízení: dell streak mini 5

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od papier6 »

Tý jo, já moc děkuji za reakci, dokázal by jste mi poradit, jak takový hardreset, nebo to druhé, mohu provézt?
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

Streaka už nemám, takže ti moc neporadím, nepamatuju si to už a nerad bych ti poradil nějaký bullshit.
Na tomhle fóru se to ale řešilo mnohokrát, takže pokud ti neporadí někdo kdo ještě ví jak, určitě to tu někde najdeš sám...
scarabeus
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon kvě 23, 2011 13:02
Zařízení: Dell STREAK Mini 5 -> Samsung Galaxy Note II

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od scarabeus »

papier6 píše:Tý jo, já moc děkuji za reakci, dokázal by jste mi poradit, jak takový hardreset, nebo to druhé, mohu provézt?

Ahoj.

Tenhle problém se u Streaka (tady na fóru) řešil už mockrát. Vsadím se, že se to objevuje hlavně když jej vyndáš z kapsy, kde jsi ho měl displejem k sobě viď? Pokud se tenhle problém objevuje jen při přijímání hovoru nebo při odemykání (a zejména když jsi vyndal telefon odněkud z kapsy) pak určitě není potřeba měnit displej. Hlavně "levný" displej neseženeš. V současné době stojí okolo 3600kč. Poradím ti následovné:

1) nenositi streaka v kapse kalhot displejem k sobě.
2) provést kalibraci displeje
3) možná hard-reset nebo výměna software, ale pochybuju, že to k něčemu bude.

Budu rád, když blíže popíšeš, jaké problémy s tím displejem máš.
Xlendi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte říj 06, 2009 9:15
Zařízení: SG Note II, Lumia 640 XL LTE dual sim

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Xlendi »

Tak přátelé, bye, bye. Odchází do chatu o Galaxy Note II. Streak byl super, ale díky totální ignoraci ze strany Dellu v posledních měsících opravdu zaostával. Plno aplikací se už pro Android 2.2 nedělá, custom ROM 2.3 mi přišla trochu padací. Prostě využil jsem nabídky od koupení (mimochodem pořád dobře fungujícího) Streaka a odcházím jinam.
kubas4
spammer
spammer
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 24, 2015 10:07
Zařízení: galaxy3

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od kubas4 »

Google Calendar Sync jiz bohuzel nefunguje :( :( :( a nezbyva nic jineho nez pouzit nastroj od jine firmy. Vim, ze jich existuje nekolik, prave zkousim jeden nazvany EVO Collaborator for Outlook, ktery krome toho umoznuje synchronizaci take ukolu a kontaktu, a take jine servery. Na tomto webu jsem nasel popis nastaveni: http://pocitace-a-internet.blogspot.com ... oogle.html" onclick="window.open(this.href);return false;
quick píše:pro: mech1
S tou synchronizací s Otlookem to není žádná sláva, nějaké aplikace existují, dokonce sám Dell do Streaka hodil aplikaci od Nero, ale tu se mi nepovedlo zprovoznit k mé spokojenosti. Řeším to synchronizací na účet Google přez WiFi a synchronizací Google kalendáře s Outlookem pomocí automatické aplikace "Google calendar sync" v PC. jak synchronizovat kontakty z účtu Google (Gmailu) do Otlooku opravdu nevím.
Synchronizaci úkolů řeším čistou synchronizací na úkoly svázané s Google kalendářem (zobrazují se jako postraní lišta v Google kalendáři). Je na to aplikace "GTasks". Jak je prosynchronizovat do Otlooku taky nevím.
Internetová propust jakou znáš z HTC asi bohužel nefunguje vůbec. Taky mi velice chybí (před Streakem jsem měl všechny komunikátory s WM - začal jsem s T-Mobile MDA 1 a po dalších typech jsem skončil u HTC HD2. Ještě mám i starší Mio A701). Jinak bych se dnes už k WM asi nevracel, Android dnes vypadá jako daleko lépe připravený systém pro budoucnost.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Jumbo78 »

Po 2,5 letech to už určitě neřeší. A ještě ke všemu jsi to tu již dával

Mimochodem, pokud se nepletu, děláš si reklamu na vlastní web, takže neříkej, že jsi to tam našel...
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů