Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

Pokud někdo z vás najde Form Fit Case (mám na mysli "Form Fit Case" ne to, co podobně vypadá) na dell Streak pod 35USD, dejte vědět... :)
Bavíte se tady o pouzdrech za pár USD a pak se divíte, že máte problémy s vytahanými koženkami, potícími se silikony atd...
Jinak o různých pouzdrech a jejich vlastnostech je tady docela dost slušných komentů...
Xlendi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte říj 06, 2009 9:15
Zařízení: SG Note II, Lumia 640 XL LTE dual sim

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Xlendi »

No přátelé, budete se divit, ale já se divím :-) Kupoval jsem laciná pouzdra (do 12 dolarů) na Treo 650, Nokii N810. Nokii E71, Kindle 3 i Archos 7 a všechna vždy seděla a byla absolutně v pohodě. Výhodou byla možnost koupit si za půl roku jiné či ještě jednou to samé. Na Streaka se mi to zatím nepodařilo, ale je to pro mě přístroj na celodenní používání, takže mě to ani moc nevadí, zbavovat se ho nehodlám. Prostě si ho poškrábám a dříve nebo později rozbiju sám (pochopitelně radši později). Bohužel jsem si na Streaka tak zvykl, že momentálně nevím, co bych si místo něj koupil, takže se ještě budu snažit něco nějaké pouzdro na něj najít. Nemusí to být až tak laciné, cena do 20$ včetně poštovného by mi vyhovovala. Máte-li někdo nějaký link na odzkoušené pouzdro, napište jej.

(Mimochodem ta alternativa by asi bylo nějaké HTC, ale fakt budu radši, když mi ještě tak rok vydrží Streak :-) - ten velký displej je návykovka a Streak byl asi nejlepší náhradou za moji Nokii N810, která už morálně nestačí - nezvládá např. procházet 500MB soubory a Angry Birds si na ni také nezahraji. A to skvělé pouzdro za 12$, co jsem si na ní koupil, je bohužel na Streaka moc krátké.)
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

Tak pokud chceš pořádné pouzdro bez kompromisů a nezáleželo by ti na nákladech, tak hledej kryty firmy Otterbox. Koukni se po typech Defender, nebo Commuter. Dnes už bych cokoli jiného nekupoval. Jinak také jsem dříve používal Nokii N800. Display super, ale slaby procesor...
Thor
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob srp 28, 2010 9:35
Zařízení: iPhone 4s

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Thor »

Já mám tohle: http://www.sunnysoft.cz/zbozi/172PBA-12 ... treak.html#" onclick="window.open(this.href);return false;
GainwarD
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 17, 2011 18:48
Zařízení: Dell Streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od GainwarD »

Za 690 Kč si takych puzdier na eBay kupim 20 :) Neviem ako vy...ale Na silikonovom puzdre co sa moze spotit :DDD Poskodit a pod. nemudrujte kupte to ... a neolutujete...ak teda ale sprostemu nevyhovies...nech si kupi za 20 € original :D Ktorý je na **** :* Ja som spokojny nadmieru...Rozne farby prevedenia...ziadny problem...
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

To, že jsi něco neviděl, neznamená že to není. Znamená to jen to, že jsi toho viděl ještě hodně málo, čož mi taknějak odpovídá odhadu tvého věku, podle tvého vyjadřování a arogance. Nikdo ti nebrání kupovat laciné věci, ale vnucovat někomu své názory a podmíněné urážky, je opravdu pod úroveň tohoto fóra... :(
scarabeus
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon kvě 23, 2011 13:02
Zařízení: Dell STREAK Mini 5 -> Samsung Galaxy Note II

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od scarabeus »

Zdravím kolegy...

rád bych přešel se Streakem na Android 2.3.x... Poradí mi někdo, která ROMka je nejstabilnější, plně funkční? Mohl by mi někdo, prosím, poskytnout detailní český návod jak na věc (klidně via email: [email protected])? Ne že bych byl úplné jelito ale jakožto chudý student si z toho nechci udělat "BlackBrick"...

Díky Scarabeus
winand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: čtv bře 18, 2010 19:55
Zařízení: Samsung tab 7 plus
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od winand »

No nejstabilnejsi rom je ta kterou mas nainstalovanou origos v dellu. Uvareny rom jsou sice docela fajn ale nekomu zlobi vice nekomu mene. Ja se trapim s opacnym problemem parkrat mi nestabilita systemu(obcasne restatrty a samovypinani pripravili neprijemne chvile. napr. nastavil jsem budik a po chvili dell se sam restartuje. Rano se koukam proc me nevzbudil(sam se pres noc vypnul).
Upozornuji ze je to "muj subjektivni nazor" a jinac to chodi pomerne stabilne.
Za me rikam ze pristi stroj bude s jinym OS. Nejspis s WP 7. (Navrat k microsoftu). Android a jeho filozofie me k srdci teda neprirostly.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

Já už jiný pořídil, a to v duchu Della - Galaxy Note - a zatím super
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

Tak to ti závidím. Sám se na něj chystám a jen čekám až klesne cena... :-)
hhitmen
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte čer 13, 2006 14:01
Zařízení: Dell Streak
Bydliště: Kyjov

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od hhitmen »

Tak kdyby mel nekdo zajem tak prodavam streaka :)


http://aukro.cz/dell-streak-mini5-i1985903377.html" onclick="window.open(this.href);return false;

prechod byl na toto zarizeni :)

http://forum.mobilmania.cz/download/fil ... &mode=view" onclick="window.open(this.href);return false;
code
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon čer 07, 2010 9:09
Zařízení: Xperia X1

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od code »

Nevíte jak to vypadá s Androidem 4.0, kdy bude na Streaka?
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Tonda512 »

DJ_Steve má stále ve svých postech o ICS pro Streak "Please if you can and are able to donate to help me upgrade my compile server in preperation for the imminent arrival of ICS - any amount will be highly appreciated".
Dle mého pokud ROM ICS neduělá on, tak asi nikdo jiný....a už dlouho žádné nové info ICS pro Streak nebylo. Sám na to čekám...

Původně jsem si říkal, že Streak je pro ICS ideální zařízení, ale pokud už je pro X10 apod. ROM venku, ale pro náš stroj ne, tak bude někde chyba...
papricash
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: čtv pro 23, 2010 11:45
Zařízení: SGSII

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od papricash »

ja som tiež prešiel z dell streak na galaxy note a nemôžem si ho vynachváliť.. šiel som cez medzikrok "samsung galaxy s2", ale ten krpatý displej bol fakt smiešny..:) mimochodom, môj streak aj priateľkin vypovedal po niekoľkých mesiacoch službu.. škoda, že dell nevycibril svoje zariadenie, vyššie rozlíšenie a rýchlejší procesor by dell streaku určite neuškodil..
GainwarD
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 17, 2011 18:48
Zařízení: Dell Streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od GainwarD »

Caute,dlhsie uz hladam správy o 2.3 official na Dell Streak...Nasiel som aj clanky ze Dell tento produkt vyradil a ze dalej ho uz "neriesi"...Ale , nasiel som par stranok...kde hovoria ze 2.3 nabehol official par dni po ohlaseni Dell ze tento produkt skoncil...Ale len v Korei...Nasiel som to na mnohych strankach a pripajam sem dalsiu na ktore je to vsetko pekne popisane :) Je aktualna...a je tam aj aktivny napis HERE ktorý ked potvrdite na Streakovi...automaticky zacne stahovat aktualizaciu na 2.3 s peknym oznacenym...ako pri 2.2.2....Lenze iné...Skusali ste to niekto ? Alebo viete o tom ?...Len ze ci to mam stiahnut...pisu ze len anglicky a korejsky jazyk tam bude...ale staci mi anglictina...dakujem pekne. ;-)


LINK je tu : http://www.gottabemobile.com/2011/12/23 ... available/" onclick="window.open(this.href);return false;
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od xtonda »

Ano, tuhle ROM zatím pár dní používám. Už se to nakouslo v tomto tématu http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=157&t=27506

20. prosince vyšla pro Streak oficiální ROM (verze 407) s Androidem 2.3.3. Je brandovaná pro korejského operátora Olleh. Jazyk rom je pouze angličtina a korejština. Nelze v ní změnit číslo na voicemail, dlouhé SMS to při odesílání konvertuje na MMS a hlavně neumí SIM Toolkit. Jinak je celkem v pohodě. Nějaké info viz. diskuse na XDA Develoers fóru:

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1402538" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1403522" onclick="window.open(this.href);return false;
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

Nazdar.
Jak už jsem napsal ve vláknu o ROM 2.3.3, s jazykem není problém, čeština lze doinstalovat přímo z marketu. Není ideální, ale velká část systému se v pohodě počeští. Větší problém jsem měl s absencí SimToolkit, ten je pro ne naprosto zásadní aplikace. Máte někdo ponětí jestli a jak lze STk do této ROM doplnit? Jinak subjektivně na mne tato ROM udělala docela dojem. Vše bylo tak nějak plynulejší a uhlazenější, přitom se mi zdálo že není ani moc žravá. Telefon vydržel stejně jako s 2.2.2... 8-)
Pokud někomu nebude chybět STk, případně xtondou zmiňované vlastnosti, můžu jen doporučit...
dalich
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned dub 03, 2011 18:16
Zařízení: Dell Streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od dalich »

Pokud jde o absenci SIM Toolkit, tak ten nemám ani u původní ROM, ale je zajímavé, že SIM Toolkit mi nefunguje výhradně u SIM Vodafone One Net. Jak tam dám O2 nebo TM, SIM Toolkit jede. A dlouhé SMS mi konvertuje na MMS od počátku, do mám Delll Streak :)
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od xtonda »

Jo, ten SIM Toolkit je opravdu škoda, u nás se to celkem používá pro mobilní banking. I když u eKonta myslím lze přepnout autorizační zprávy na normální SMSky. Možná to ten korejský operátor nepoužívá a tak to tam nedal. Zvláštní ale je, že aplikace /system/app/Stk.apk tam je, jen není mezi aplikacemi v launcheru.

dalich, tohle si řešil před půl rokem v jiné konferenci. Radil sem ti tam udělat komplet flash, bohužel už si nenapsal jestli si to udělal a jak si dopadl.
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

Nazdar xtondo.
Docela jsi mě dostal s tím souborem Stk.apk... Vůbec bych ho tam nehledal. Pokud tam tedy je, existuje nějaký způsob jak jej použít a dostat ve funkčním stavu do launcheru?? Jelikož jsem kvůli absenci STk tuto ROM dal pryč, nemám to jak vyzkoušet...
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů