Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
matodrummer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 25, 2010 19:37
Zařízení: Galaxy note
Kontaktovat uživatele:

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od matodrummer »

Na original 2.2.2 som nemal problem. Akurat som zmenil obnovovaciu frekvenciu v build.prop zo 180 na 15 sekund. Uvidim ci to pomohlo.

Edit: nepomohlo. Ale pred touto Romkou som mal taktiez custom a s tym istym kernelom ako teraz, tak predpokladam ze to bude v nom.
ladapecko
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned kvě 27, 2012 12:53
Zařízení: dell streak 5

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od ladapecko »

je tady nekdo z odborniku na streaka??
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od xtonda »

Prostě polož dotaz a třeba se někdo chytne.
ladapecko
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned kvě 27, 2012 12:53
Zařízení: dell streak 5

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od ladapecko »

koupil jsem dell streak ze spatne prehranou romkou,tel jede ale kouse se potrebuji kto by jse mnou sel postup krok po kroku na reistalaci prez fastboot del jsem unlockol natahal i nejaky pkg.i recovery ale potrebuji nekoho co by sel se mnou prez skype a delal to se mnou krok po kroku sedim u toho uz 4 den a noc prosim pomozte je mi jej lito vyhodit nebo roslapat moc dekuji muj skype:ladapecko dekuji vsem ochotnym
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od kome »

Postup je velmi jednoduchy, stahnout si recovery a pkg ,pkg kopnout na kartu a prejmenovat na update.pkg. Připojit přes fastboot a nahrát recovery ,resetnout a spustit recovery moc. Streaka uz nemam ,tady je odkaz na wiki na XDA http://forum.xda-developers.com/wiki/De ... a_recovery" onclick="window.open(this.href);return false;
kony5
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte čer 05, 2012 0:27
Zařízení: Dell STREAK 5

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od kony5 »

Zdravím mám dell streak a mám problem z wifi nechce se mi doma přihlásit na kanálu 11... na free wifi se přihlásí normálně a jako hotspot pro muj pc taky funguje ale jinak se mi s pc nechce připojit pokud vytvořím přes pc wifi síť a s mým routerem taky ne...poradí mi někdo? a ještě se mi nechce spárovat s bluetoth handsfree parrot v autě píše že je spárovaný ale nepřipojený ostatní telefony vklidu fungují... jinak se na bluetoth handsfree nokia spáruje ale s parrotem ne....díky moc za odpověd :)
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od xtonda »

Tak sem ho dneska rozflákal. Padl mi na ulici přesně naplocho na záda, displej vypadá netknutý, ale při pokusu ho zapnout se jen rozsvítí tlačítka a podsvícení displeje a dál se nic neděje. Nemáte někdo návod na rozborku? Třeba bude jen vyskočený konektor či tak něco a půjde to dát do kupy.
Jirka Ch
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pát led 28, 2011 23:52
Zařízení: Dell Streak Cherry Red (Froyo); Asus A686 (WM 6.0)
Bydliště: Praha 3, Vinohrady

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Jirka Ch »

Škoda, škoda, Streak je po 2 letech od uvedení na trh pořád dobře použitelný stroj. Návod na rozborku už tady jednou byl:

Kód: Vybrat vše

http://www.ifixit.com/Teardown/Dell-Streak-Teardown/3512/1
a koupit páčidla na mobily. Pak xToníku poreferuj jak jsi dopadl, držím Ti palce! V nejhorším budeš mít (zatím nezlevněného) Noteho, prý se ale už připravuje nástupce:-)

[Jen pro xTondu: Pamatuješ Tondo, jak jsem se Tě tady před 1 1/2 rokem ptal na výdrž Streaka (a před 4,5 roky na Ce4you na výdrž WM:-); nedávno jsem na to přišel!:-) Kapesní počítač nejvíc používám jako navigaci daleko od zdroje elektřiny, takže výdrž je pro mě zásadní věc. V Titaniu jde nastavit dávkové zmražování, když cestuji, na 3 kliknutí se zbavím všech žroutů elektronů a programů zbytečně zabírajících paměť a konečně Android vydrží dlouho. 1 den = 30x podívat se na navigaci + napsat poznámky, txt, Office = asi 20% baterie. Na ten můj tehdejší dotaz nešlo odpovědět, každá konfigurace je jiná, záleží nejen na HW, ale podstatně i na množství nainstalovaných agresivních programů. Po více než roce mám Androida slušně odladěného:-) (+ mnoho dalších úprav) a začínám s ním být skoro spokojený;-) ]
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od xtonda »

Škoda, mohlo to sloužit rodičům jako navigace do auta apod.

Pokud se dokopu do toho vlézt, napíšu jak sem dopadl, IMO nechat to spravit v servisu už se ale nevyplatí.

Každopádně se obrazně řečeno zde loučím a přecházím do vedlejší místnosti, právě se mi totiž na stole nabíjí nový Galaxy Note.

Těch příznivců velkých displejů co si prošli genezí iPaq 214 - Streak - Note sem po fórech potkal více, takže se mi to nějak plete. Jen HTC Advantage sem neměl, ten byl už moc, cenou i velikostí.
scarabeus
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon kvě 23, 2011 13:02
Zařízení: Dell STREAK Mini 5 -> Samsung Galaxy Note II

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od scarabeus »

Já jsem také svého Streaka rozmlátil. Je to asi dva, tři měsíce. Chtěl jsem koupit Galaxy Note, nakonec jsem ale šel formou koupě ojetého Streaka znovu. Jen mě teď zlobí nová ROMka... DSC v1.1. Ale až Streak doslouží, jasná volba bude Note...
Xlendi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte říj 06, 2009 9:15
Zařízení: SG Note II, Lumia 640 XL LTE dual sim

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Xlendi »

No, mě Streak ještě uspokojivě funguje. Ale o nástupci přemýšlím. Měl jsem Note v ruce, ale on je o něco větší. Ale víte, co se mi líbí? Galaxy SIII. Tak až bude stát tolik, co dneska stojí SII, pak si ho koupím (což bude asi i doba, kdy mi už Streak alespoň morálně odejde).
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od xtonda »

Note větší než Streak? Pravda díky tomu displeji vypadá na první pohled mohutněji a skutečně je širší, ale je nižší, tenčí a lehčí.

Note je unikátní dvěma věcmi - dotykovým perem a displejem 1280 x 800 ve formátu 16:10, jinde je běžných 16:9 1280 x 720. Telefonů s 4.6 - 5" HD displejem je několik a SIII bych si z nich spíše nevybral.
lokomaz
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát bře 18, 2011 11:38
Zařízení: Dell Streak 32GB Lexar

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od lokomaz »

Prodám Streaka ve výborném - neškráblý stavu, s kompletním originál příslušenstvím - držák do auta a kabely,dokovací stanice,kožený obal se stojánkem.
Rozumná cena tel:722300252
dany777
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte říj 02, 2012 12:02
Zařízení: Dell Streak 5

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od dany777 »

Zdravim, potreboval bych preinstalovat sistem v mem dell streak 5 protoze ten co mam je znacne nestabilni. Chtel bych tedy nekoho zkusenejsiho pozadat o nejaky navod jak na to. Chtel bych android 2.2
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

Android 2.2 by se ti měl automaticky nabídnout pokud máš v nastavení povoleny aktualizace
dany777
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte říj 02, 2012 12:02
Zařízení: Dell Streak 5

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od dany777 »

Ja mam android 2.3 a je nestabilni. Tak chci prejit na android 2.2 Tady by prave neslo o aktualizaci
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od kome »

Já měl na streaku 2.2 ve verzi 351. Řekl bych že byla hodně stabilní. Brácha pokračuje v jeho používání už rok bez problémů. Takže stahni na xda pkg a recovery soubor. pkg soubor prejmenuj na update.pkg. Flashni recovery a pak nech proběhnout update. O pár příspěvků dřív jsem dával odkaz na přesný postup.
dany777
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte říj 02, 2012 12:02
Zařízení: Dell Streak 5

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od dany777 »

Ok diky. Mam jeste jednu prosbu posli prosim odkaz na ram a vse co je potrebne
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od kome »

pkg: http://mobileupdate.dell.com/PackagePro ... 609_00.pkg" onclick="window.open(this.href);return false;
Recovery : http://d-h.st/cbs" onclick="window.open(this.href);return false;
dany777
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte říj 02, 2012 12:02
Zařízení: Dell Streak 5

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od dany777 »

potřeboval bych radu, dostal jsem se ke kroku kdy jsem v fastboot mode, na telefonu mám bílou obrazovku a telefon nereaguje. Jak tam mám nahrát recovery?
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů