Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
Uživatelský avatar
FoFik85
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: ned úno 20, 2011 0:18
Zařízení: Dell Streak 5, HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Re: Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od FoFik85 »

hhitmen píše:cetl jsme to na xda...taky mam problem, ze nektere aplikace nelze stahnout...musis proste pri instalaci se vratit na 160


Ja si tam ted nahodil DSC v0.52b tak uvidim jak pojede :)
tak jsem prisel na jiny zpusob, staci odinstalit aktualizace marketu a spustit market a uz to bezi, muzu stahovat, takze mam nastaveno svych 180 a spokojenost ... dj_steve uz na xda postnul dalsi ROM 2.4.4. , tak ted dilema jak cunik, vyzkouset, nebo dat strejkovi chvili voraz a nechat MaxicetDroid 1.2. , tahle ROM zatim hodne fklidu
hhitmen
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte čer 13, 2006 14:01
Zařízení: Dell Streak
Bydliště: Kyjov

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od hhitmen »

pokud jede bez problemu nechal byt...nemusi se pak resit problem


DSC v0.52b je taky v pohode a zatim necham..uvidim pres noc jaka bude baterka
winand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: čtv bře 18, 2010 19:55
Zařízení: Samsung tab 7 plus
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od winand »

Hmm, tak mam fakt smulu. Uz 3 dny se s tim trapim a stejne to reovery tam nedostanu a nedostanu. Zkousim 3 postupy od zdejsich uzivatelu ale ani jeden navod nejde zrealizovat. Chybu hledam sam u sebe, na druhou stranu zas takovy nemehlo nejsem kdyz si sam napr preinstaluju windows. Bez online podpory to fakt nezmaknu.
Uživatelský avatar
FoFik85
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: ned úno 20, 2011 0:18
Zařízení: Dell Streak 5, HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od FoFik85 »

hhitmen píše:pokud jede bez problemu nechal byt...nemusi se pak resit problem
taky si rikam, zatim zadny zasek ani problemek se neobjevil a muj Strejk by si mensi oddych od te zaplavy factory resetu a flashovani zaslouzil :tlem:
winand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: čtv bře 18, 2010 19:55
Zařízení: Samsung tab 7 plus
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od winand »

Tak uz taky frcim na romce od DJ Steva. Dokonce to stahuje i z marketu.
Timto chci podekovat FoFikovi85 za jeho opravdu velkou pomoc. Pres zimu se nebudu ja ani streak nudit. :wink:
hhitmen
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte čer 13, 2006 14:01
Zařízení: Dell Streak
Bydliště: Kyjov

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od hhitmen »

Tak ja jedu na DSC v0.53b ... za sebe muzu doporucit..vse bez problemu..od zakladu mirne pretaktovano a jede to fajnove :)---aktualizace jsou ve stylu upratu..takze se pak nemusi delat format celeho telefonu coz je taky fajn :)
Uživatelský avatar
FoFik85
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: ned úno 20, 2011 0:18
Zařízení: Dell Streak 5, HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od FoFik85 »

tak mi uz z tech ROMek fakt hrabe, prijde mi to, ze se tel. proti me spiknul a dela si co chce, blbne mi Go Launcher Ex, po restartu tel. se mi zprehazeji widgety, pak mi jde prehravat videa a fotit normalne a za chvili zase mam bilo u fotaku a videa ani tuk, pak mi nejde stahovat z marketu a pak zase jo, grrr ... to vidim, ze se vratim k nejake stock ROMce a bude !!!
hhitmen
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte čer 13, 2006 14:01
Zařízení: Dell Streak
Bydliště: Kyjov

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od hhitmen »

Zkus tu co mam ja..budes spokojen :)
Uživatelský avatar
FoFik85
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: ned úno 20, 2011 0:18
Zařízení: Dell Streak 5, HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od FoFik85 »

tak jsem nahodil DSCv0.53b a fpohode, zatim bez problemu, ale uz jsem zjitil proc mi nesel, respektive jsem mel bile okno u fotaku a nesla prehravat videa, muze za to chainfire3D a jeho nainstalovany driver, protoze kdyz jsem ho odinstaloval, tak to najednou zase vsechno slo ...
hhitmen
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte čer 13, 2006 14:01
Zařízení: Dell Streak
Bydliště: Kyjov

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od hhitmen »

jen by me zajimalo proc ten telefon se furt probouzi...treba u SGS me to nedelalo...kdyz je vyplej displej tak je proste vyplej a nic se nedeje

Obrázek
GainwarD
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 17, 2011 18:48
Zařízení: Dell Streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od GainwarD »

Nenašiel som temu na chyby aplikacii konkretne FB ... mam na Streaku FB aplikaciu najnovsiu 1.7.2 klasicky update cez market...mam tam origo 2.2.2 inak špica vsetko...Len nastal problem s tou aplikaciou...Kamaratov acc po prihlaseni teda zadam mail heslo vsetko ide nacitaju sa upozornenia a vsetky veci...Ako ale nahle zadam moj mail moje heslo hodi ma to na tu uvodnu...a cakam kym to nacita upozornenia a pod. zial nič nenacita a vyhodi mi male okienko na "overenie FB"...pyta si to znova heslo to zadam po cca, 5 sek vybehne ze overenie na fb je uspesne ale nič sa nestane vyhodi to chybu 102 ze je niaky problem s heslom mam to skusit neskor...skusam to uz 2 tyzden...predtym to slo aj po update..ako vravim len na mojom acc...skusil som uz vsetko...vymazat cache a vsetky ostatne veci...vypnut aplikaciu vymazat udaje aplikacie...a aj prihlasovacie udaje FB cez pc...ale stale nič...donekonecna error a stale si pyta heslo na overenie ale nič sa nedeje uz ma to pekne ser...pretoze mat v mobile aplikaciu ktoru mozu vyuzivat max moji kamarati na mojom mobile je neunosne...Nemozem ani uplodovat tak fotky rovno na FB ani nič...stretli ste sa s tym alebo viete niako poradit dakujem pekne :) :cry:
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Tonda512 »

Jsem zvědavej, jestli bude na Streak ICS. :-)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Na XDA asi určitě. Jinak rozohdně ne.
fpman
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 15, 2011 15:10
Zařízení: HTC Wildfire

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od fpman »

Dobrý den, jsem obyčejný uživatel chytrých telefonů, stahuju jen oficiální aktualizace a aplikace z Marketu. Samozřejmě jsem slyšel o ROOTu, o kterém se tu vesměs vede diskuze,ale myslím si, že ho asi nepotřebuji, ani bych ho nezvládnul, tak doufám že mě nejaký dobrý člověk poradí z obyčejnou věcí :-) ?
Moje přítelkyně má Dell Streak, asi tak necelý rok, takže záruka je pořád platná a ted ji to při zapnutí hlásí něco ve smyslu, že Android se vypíná, nebo že je nedostupný a nemůže se vůbec k ničemu dostat. Chtěl bych poradit co s tím, jestli by stačil jenom restart systému, nebo jestli je něco takového možné. Slyšel jsem něco o nějakém dvojkliku, který něco takového dokáže? Nebo jestli by se musel přehrát celý sytém? Zatím nechci telefon posílat zpátky k prodejci, abych nemusel čekat měsíce, než něco zjistí, a ve finále jenom restartujou systém, nebo ho přeinstalují a budou za to chtít nehorázné peníze. Také bych, pokud možno, nerad přišel o kontakty.
Děkuji moc za odpověď J. J.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Přímo v menu nastavení je tzv: Factory reset, neboli česky Obnova továrního nastavení. Napřed je nutné zazálohovat! Zejména kontakty, maily, kalendář a další důležité věci atd. Potom bych provedl toto - tzv. Hard reset. Tím bude přístroj v nastavení, jako když byl zakoupen. Raději bych nepoužil nějaký způsob totální obnovy ze zálohy (tím mám na mysli zálohu nastavení telefonu a aplikací), protože by se eventuální kiks znovu natáhl. Poté stačí opět nastavit a nahrát zpět kontakty, maily atd. Pokud toto nepomůže, je nutný servis.
fpman
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 15, 2011 15:10
Zařízení: HTC Wildfire

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od fpman »

Dobrý den, děkuji za odpověď, ale právě do menu se vůbec nedostanu, také jsem o továrním nastavení přemýšlel, ale to nejde. Takže doporučujete odeslání do servisu? A to stisknutí těch dvou tlačítek, kterým se dostává do systému, ne? Děkuji.
hhitmen
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte čer 13, 2006 14:01
Zařízení: Dell Streak
Bydliště: Kyjov

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od hhitmen »

dalsi moznost ve vyplem stavu podrzet volume +- a zapinaci tlacitko...a tam dat factory reset :)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

pokud se foun nedá spustit standardně, pak asi pouze postup co zmiňuje hhitmen
pokud má přítelkyně kontakty a věci ve founu svázané s účtem od google, nebude tak zle, pokud ne tak to je asi smolík
samozřejmě co je na kartě zůstane zachováno, ale co bylo v paměti telefonu je nenávratně pryč
hhitmen
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte čer 13, 2006 14:01
Zařízení: Dell Streak
Bydliště: Kyjov

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od hhitmen »

pro priste jeste doporucuju pouzivat aplikaci Backup to Gmail....umi synchronizovat s gmail uctem sms, mms a vypis hovoru...coz je zase o starost min, kdyz je potreba reset :)

jeste dotazek....nevite kde sehnat dvojkovej android market? ...od te doby co tam mam ten nejnovejsi tak nacitani stranek trva desne dlouho..je nejakej divnej..co jsem sehnal tak jen padalo a podobne...teoreticky by se dalo resit v tematu cyanogen mod doplnku s google apps, ale ten mi prepise i google talk, ktery umi videohovory coz by pak zase nemumel :-(
Jirka Ch
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pát led 28, 2011 23:52
Zařízení: Dell Streak Cherry Red (Froyo); Asus A686 (WM 6.0)
Bydliště: Praha 3, Vinohrady

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Jirka Ch »

nevite kde sehnat dvojkovej android market?
Dvojkový Market bys měl mít, podívej se do správy aplikací, u Marketu by měla být možnost odinstalovat aktualizace. Před tím ale Titaniem zmraz Market Updater. Já se takto, ještě s mezipokusama o obnovu Titaniem, vrátil až k verzi 2.12, což je jednoduchý, přehledný a rychlý program, dost dobře - na rozdíl od trojky - použitelný :tlem: S prvotním startem byl ale problém, padal, když jsem ho spustil pomocí Titania, tak pak už šel spouštět normálně. Měsíc bez problému.
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů