Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
bjogo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř zář 30, 2009 6:20
Zařízení: Samsung Omnia Pro

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od bjogo »

Pripajam sa s podobnym problemom. Spravil mi to v sobotu, normalne som rano zobral telefon do ruky a pri beznej praci zacala padat aplikacia telefon, tak ze hodim restart. No android uz nenabehol len vyhodil :
/system/bin/e2fsck -u /dev/block/innersd0p6

File system check returned status 1024, e2fsck status was 4

Please send this unit to software development for debugging

Formatting your device to repair it, please don't remove battery.^[[1~

Ina moznost nebola len ho nechat sam seba sformatovat. Nasledne som 4 hodiny vsetko nahadzoval nazad. dosla nejaka aktualizacia na Google Maps a jejda, opat to iste.
Spravil to este raz v pondelok a rovno som ho niesol na reklamaciu.
Co som sa docital na forach, ze je to nejaky problem s internou SD, vymena by mala pomoct. No moja dovera k Streaku klesla takmer na 0.
matodrummer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 25, 2010 19:37
Zařízení: Galaxy note
Kontaktovat uživatele:

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od matodrummer »

Ano, presne toto bol moj pripad. Mne vsak nastastie ten problem nezopakoval. Zatial. Dufam len, ze to bola vynimocna situacia.
GainwarD
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 17, 2011 18:48
Zařízení: Dell Streak

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od GainwarD »

Bobanovicz píše:Pri vypnuti displeje se ti vypne WiFi, kvuli uspore baterie a tim se ti stahovani prerusi. Nastav si WiFi Sleep Policy na Never a po stazeni zpet.
To je znamy problem Galerie. Musis rucne vymazat adresar Thumbnails v DCIM. Lepsi je pouzivat treba QuickPic, ve kterem si i muzes nastavit, ktere adresare s fotkama zobrazovat chces a ktere ne.
Diki moc...Velmi si mi pomohol ! :) Sameho by ma to nenapadlo...Potom som este cital..Ze ten update robi bordel čo sa tyka reštarovania a prehrievania a pod. Alebo su to len ojedinele pripady ? Pisali chlapi ze ostavaju na 2.2 aj ked 2.2.2 je finalny original update tak otazka znie ci si ho mam nainstalovat alebo to nechat tak ... co si o tom myslis ... Diki moc :)
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

Nazdar.
V tomto případě se asi bude skutečně jednat o závadu na vnitřní paměti přístroje, která je prezentovaná uživatelsky nepřístupnou TF kartou.
Pokud máte přístroj již po záruce, není nic jednoduššího, než ho rozebrat a dotyčnou kartu vyměnit. (popis jak ji připravit jsem tady už psal, v samostatném příspěvku)
Doporučil bych zvolit kartu s větší kapacitou (já použil 8GB) a co nejvyšší rychlostí (dnes se dají sehnat 16GB Class 10 karty za velice příjemné peníze).
Nebudete pak muset už nikdy řešit nějaké přesouvání aplikací z paměti na kartu a jiné nesmysly, o kterých se tu dá dočíst.
Pokud je přístroj stále v záruce, tak se člověk musí rozhodnout, co je pro něj lepší...
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

já jsem kvůli restartům reklamoval a dělalo to i na rom 2.2, je to HW problem ne problem ROM
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

Tady nejde o restarty, ale o kompletní pády systému, po kterých následuje HW reset a přeformátování vnitřní paměti s uloženým systémem...
Při výskytu chyby se streak restartuje a provede něco jako checkdisk. Pokud narazí na chybu filesystému, dojde k automatickému formátování systémové oblasti, k hardresetu a novému zavedení čistého systému.
Pokud je vnitřní paměť (TF karta) nemocná a dojde k po čase k další chybě, situace se bude opakovat....
hhitmen
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte čer 13, 2006 14:01
Zařízení: Dell Streak
Bydliště: Kyjov

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od hhitmen »

Kdyz je rec o vnitrni karte...premyslel jsem, ze tam dam rovnou 32GB class10 .... bude ta vnitrni pamet podporovat SDHC?
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

uz se o tom tady psalo - podporuje, ale je otazka jak to do tehle pameti bude umet zapisovat
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

S 32GB kartou bych byl opatrný. Mám takový pocit, že u těchto velikostí karet už dochází ke kolizi adresování prostoru u řadičů, které nejsou podporované. Většina čteček karet, které se mi dostaly do rukou, nebyla schopná tyto karty číst a přitom s 16GB problémy neměly. Bylo by dobré to vyzkoušet a dát nám tady vědět, jak to dopadlo. Mám na mysli obě čtečky, jak vnitřní, tak vnější... :)
koudyxxx
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 19, 2011 18:11
Zařízení: DELL streak 5 mini

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od koudyxxx »

jj az to nekdo vyzkousi tak dejte vedet. Taky by me to zajimalo. Nebylo by od veci mit streaka s 64 gb pameti.:) To by bylo serialu a filmu na cesty. Ale bojim se aby to nezpomalilo samotny system kdyz bude mit interni pamet 32 gb a bude plna.
hhitmen
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte čer 13, 2006 14:01
Zařízení: Dell Streak
Bydliště: Kyjov

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od hhitmen »

Tak class10 je dost rychla, ale zas testovat to nechci...nemam moznost lehce prijit ke karte a musel ji jedine objednat a pak vracet a na to naladu nemam :)

Jeste, kdyz je tu ta debata...muzete doporucit nejakou dobrou ukuchtenou rom? staci nejaka normalni bez nesmyslu pokud mozno rychlou a s dobrym kernelem?

Mam ted ofico 2.2.2 a neni to nejak onco..zatim vzdy jsem mel na androidu ukuchtenou a byl jsem spokojen tak doufam, ze je i tady neco...prolizam xda, ale nejak nevim ktera je ta prava :-(
Jirka Ch
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pát led 28, 2011 23:52
Zařízení: Dell Streak Cherry Red (Froyo); Asus A686 (WM 6.0)
Bydliště: Praha 3, Vinohrady

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Jirka Ch »

quick píše: S 32GB kartou bych byl opatrný... Mám na mysli obě čtečky, jak vnitřní, tak vnější...
Přístupná čtečka 32 GB umí. 3,5 měsíce intenzivního používání bez problému, Lexar Class 10.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od kome »

Ja se na streaku nakonec vzdy vratim k origo 351. Nejak mi funguje lip nez ty ukuchteny.
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

Jirka Ch píše:
quick píše: S 32GB kartou bych byl opatrný... Mám na mysli obě čtečky, jak vnitřní, tak vnější...
Přístupná čtečka 32 GB umí. 3,5 měsíce intenzivního používání bez problému, Lexar Class 10.
Velmi dobrá zpráva...
Doufám,že se lze domnívat, že vnitřní používá stejný řadič... :)
Uživatelský avatar
FoFik85
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: ned úno 20, 2011 0:18
Zařízení: Dell Streak 5, HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Re: Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od FoFik85 »

hhitmen píše:
Jeste, kdyz je tu ta debata...muzete doporucit nejakou dobrou ukuchtenou rom? staci nejaka normalni bez nesmyslu pokud mozno rychlou a s dobrym kernelem?

Mam ted ofico 2.2.2 a neni to nejak onco..zatim vzdy jsem mel na androidu ukuchtenou a byl jsem spokojen tak doufam, ze je i tady neco...prolizam xda, ale nejak nevim ktera je ta prava :-(
vyzkousej Longhorn ROM, najdes na XDA ... ja vyzkousel uz vetsinu "ukuchtenych" ROMek, ktere tam jsou (krome 2.3.x ) a s touhle jsem zatim nejspokojenejsi
dalich
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned dub 03, 2011 18:16
Zařízení: Dell Streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od dalich »

Mám 32 GB Lexar Class 10, používám od dubna, bez problémů.
koudyxxx
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 19, 2011 18:11
Zařízení: DELL streak 5 mini

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od koudyxxx »

a kterou přesně? ja na netu našel tuhle :http://www.avac.cz/lexar-32gb-micro-sdh ... t/d-74083/
a používáš ji teda jako tu interní? myslim tu na ktere mas OS
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

předpokládám, že většina lidí streaka nerozebírá, takže ji nejspíš používá jako klasickou kartu (tu přístupnou)
matodrummer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 25, 2010 19:37
Zařízení: Galaxy note
Kontaktovat uživatele:

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od matodrummer »

Tak mne zatial po nechcenom formate Streaka bezi vsetko ako ma. Vyuzil by som diskusiu o Sd kartach. Planujem si kupit 32gb do Asus transformer. Pravdepodobne class 10, ale je ich vela druhov. Je teda jedno aka bude, ak bude class 10?

Sent from my Dell Streak using Tapatalk
hhitmen
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte čer 13, 2006 14:01
Zařízení: Dell Streak
Bydliště: Kyjov

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od hhitmen »

Tak na xda je nejaka diskuze pry se oficialne dockame androida 2.3.5..mate nekdo nejake informace jestli je to kec nebo, ze se muzu zacit tesit? :)
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů