Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

Černý Streak, obal Otterbox Defender.
Takže žádný problém... ;-)

Všechno to bude asi o tom, že u černé verze je použit opravdu černý plast, takže žádné oděrky nebudou tak patrné.
U barevných verzí je ale použit bílý plast a barva je lak, takže všechny oděrky jdoucí skrz lak budou hodně vidět. Jako u auta.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Cleric »

Mám taky červený ho Streaka a taky se mi to loupe. Logo na zadním krytu už neřeším, už není. Sundal jsem ho a jsem s tím tak nějak smířený. Přece inu až se barva oloupe budu mít bílý ho Streaka :tlem:
Co se týče překrytování, tak na ebayi kryty stojí od 1 200,- výš a jsou většinou repasovaný.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Bobanovicz »

Taky cerveny a loupe se, uplne sam od sebe, zadne mechanicke poskozeni. Premyslim nad reklamaci, ale to se tezko prokazuje, muselo by byt vic lidi s tim problemem.
George99
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte úno 16, 2010 21:39
Zařízení: LG G3 / Sony Xperia Z

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od George99 »

Taky jsem uvažoval o reklamaci, třeba u Nokie ošoupání uznávali. Nicméně, teď už reklamovat nemůžu - použil jsem manželčin lak na nehty Miss Sporty č. 151 a je hotovo :tlem:
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Já červený a je jako nový. Ale byl nošený v pouzdru a málo ho používám!
papricash
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: čtv pro 23, 2010 11:45
Zařízení: SGSII

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od papricash »

priateľka špekulovala nad červenou verziou, ale potom ako sme zistili, že dell streak red je vlastne poskladaný z bieleho plastu nafarbeného na červeno, sme si tú farbu rýchlo rozmysleli... aj keď, obaja používame form fit case, za 27 eur, ktorý perfektne rieši tak "vydratia" ako aj opadajúceho loga...
ps: streak mi už asi 3 krát padol, z toho raz z výšky 1,5m na betón.. nič sa mu nestalo (dopadol displejom nadol), neveril som vlastným očiam.. možno náhoda, možno robustnosť streak-a, možno kryt... každopádne ma to potešilo.. k tomu form fit case-u sa pribaluje aj origo fólia... dobrá kúpa..
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

Quick: díky ale jak na flash vím takže jsi psal zbytečně ;-) dyť jsem ti i radil jak na to. Bez Rootu to nejde - tím jsem chtěl napsat že je to nutnost a ne že to nejde realizovat :-) jinak Lau cher mám Launcher Pro + s ADW jsem měl taky blbou zkušenost co se týče výdrže ake už je to nějaký čas. Zkusím to asi přeflashovat... Díky
Uživatelský avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 369
Registrován: úte lis 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od lukas.manak »

jaké používáte pouzdro na Streaka? máte tip na nějaké hooodně tenke?
Jirka Ch
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pát led 28, 2011 23:52
Zařízení: Dell Streak Cherry Red (Froyo); Asus A686 (WM 6.0)
Bydliště: Praha 3, Vinohrady

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Jirka Ch »

Streaka, červeného, ledabyle lakovaného, nosím buď v kapse tašky nebo v kapse fotobrašny. V obou kapsách mám 2 mm silnou pěnovou, měkčí umělou hmotu (něco jako pěnová guma), červenou, z obou stran, dole přehnutou, ze strany dovnitř tašky/brašny je lepící páskou přilepená k 2 mm silné PVC desce, k ní ho dávám displayem. Celkové náklady na jedno polstrování byly 35 Kč :). Streaka jsem do těchto kapes zandal odhaduji možná až 1000x a nenese nejmenší stopy ošoupání, odření.
Revin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pon zář 24, 2007 0:16
Zařízení: Samsung Nexus S

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Revin »

Btw. Robotek už jde na Streaka normálně oficiálně stáhnout z Marketu. Dobrá práce Clericu :-)
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Cleric »

Vysla nova verze, tak ji optimalizovali I pro nase zarizeni. Diky patri vsem co jim psali na support.
minisuker
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte čer 14, 2011 12:26
Zařízení: dell streak 5

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od minisuker »

Zdravím,
našel jsem teď dobrou aplikaci na sport. Tudíž sháním nějaké "sportovní" pouzdro/bederní pás (na ruku by to bylo moc), popř držák na kolo. Rovněž jsem chtěl doporučit držák do auta (zda-li originál nebo jiný)?
díky :)
Bubones
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 06, 2009 6:00
Zařízení: iPhone 4S, Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Pardubice

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Bubones »

Když zadáte na stránkách dellu svůj service tag, jakou vám to zobrazí zemi? Pokud by to byla česká distribuce, tak tam asi musí být ČR, že?
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Pipa »

obávám se že nic takovýho jako česká distribuce neexistuje - ofiko zastoupení Dellu se ke Streakovi nezná - šmejdi :d
Jirka Ch
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pát led 28, 2011 23:52
Zařízení: Dell Streak Cherry Red (Froyo); Asus A686 (WM 6.0)
Bydliště: Praha 3, Vinohrady

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Jirka Ch »

Mně amerického Dell Streaka od čínské firmy Qisda Suzhou dodal kyperský překupník IT techniky Asbisc Enterprises přes pražský Czech Computer. Service tag mi zobrazí více zemí, i Afriku :-D Cesty Páně a Streaka jsou nevyzpytatelné, a Dell.cz - k naší škodě - s ním má pramálo společného.
matodrummer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 25, 2010 19:37
Zařízení: Galaxy note
Kontaktovat uživatele:

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od matodrummer »

Zdravim, potrebujem radu. Mam problem so zobrazenim kontaktov v orig. aplikacii. Neviem ci je to kvoli synchronizacii, ale casto sa mi stava ked chcem niekomu zavolat, ze sa mi zacnu odoberat kontakty. Tym sa mi da cely zoznam do "pohybu" a musim pockat kym sa opat nepridaju. Vypol som si vsetky synchronizacie, tak neviem kde dalej. Je to dost otravne...nahanat kontakty...
Revin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pon zář 24, 2007 0:16
Zařízení: Samsung Nexus S

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Revin »

Jen pro info - nová hra Fieldrunners HD oficiálně nepodporuje Dell Streak ale našel jsem někde na netu apk a zkusil nainstalovat a běží v pohodě. Možná jestli to zkusí ještě pár lidí, tak bych napsal autorům ať přidají podporu pro Dell Streak a hru si možná i koupil (nejdřív uvidím, jestli mě to bude vůbec bavit :) ), přecejen musíme výrobce her trochu motivovat ať dělají pořádné hry na Androida :)

Pokud někdo chce apk tak prosím PM, nechci ale v žádném případě podporovat warez, je to jen na vyzkoušení když není (zatím) jiná možnost jak hru nainstalovat!

Edit: tak oprava, Dell Streak už je mezi podporovanými zařízeními - i když před nějakou dobou tomu tak nebylo...
ordell
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát led 21, 2011 16:16
Zařízení: Dell Streak - Froyo 2.2

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od ordell »

Zdravim vsechny, mel bych problem. Caste opakovani samorestaru. Pri pouzivani cehokoliv-navigaci nebo jinych aplikaci. Odinstaloval jsem vetsinu nepotrebnych aplikaci, ze zbytku spostu prehodil na SD. Nepomohlo ani preinstalovani. Mel by nekdo radu?
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od quick »

Takovéto problémy, pokud se vyskytnou a nepomáhá odinstalování apps, řeším hardresetem a sledováním činnosti defaultně nastaveného zařízení. Pokud se nic neděje, zkouším doinstalovávat zbytek aplikací, které nechávám v defaultním nastavení (nic nikam nepřesunuji)
Pokud mi tato metoda nepřinese výsledky, opakuji totéž po čistém novém flashi zařízení origo ROM a origo Recovery. Tento postup, ač zdlouhavý, mne ještě nikdy nezklamal. Naposledy jsem řešil prudce zvýšený odběr zařízení z baterie. Nakonec opravdu pomohl až čistý flash originální ROM s originálním Recovery.
aboutallcz
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: ned črc 31, 2011 17:58
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Androidov

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od aboutallcz »

Q? Kdybych si chtěl změnit příjmutí hovoru místo toho šoupáku co mám cirka googlit? btw., někdy mi někdo volá a úplně mi zmizi obrazovka s příjmutím, jak se do té volby lehce rychle vrátím?
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů