Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od laco73 »

Dell znizuje cenu Streaku na 400$. Myslim, ze je to casovo obmedzene. Myslite, ze sa to ukaze i na cene u DellPointu? Cena 9 tis. by bola ozaj zaujimava.
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od aeon101 »

Myslim ze pohodova cena je ted u Sunnysoftu. A dellpoint ma peknou akci pokud koupis ke Streaku I nejake prislusenstvi.

Dan
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Tom077 »

http://www.alfacomp.cz mají taky slušnou cenu .... o chlup lepší než Sunnysoft .... tak koukni ....
Jinak ta cena co píšeš v USA je už i s daní???Protože v každém státě mají jinou daň ... a často je zboží uváděno bez daně.
Jinak psal jsem do Dellpointu a napsali,že už s dalším slevňováním nepočítají,že by se měla tato cena už chvíli udržet.
I tak je to luxusní sleva z původní ceny a i to trochu zahrálo ve prospěch Streaka,kterého ho hned po Vánocích objednávám ...
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od laco73 »

nedocital som sa, ci to je s/bez dane. I tak som rad, ze tak spickove zariadenie ako Streak je o 2 tisice lacnejsie ako DHD. Nedavno som skusal natacat videa na oboch zariadeniach a musim povedat, ze o triedu lepsi bol Streak. A to este s v1.6 Samozrejme vonku.Dnu je to o dost zle.
Viete o tom, ze sa blizi Streak 2? Ma to byt zariadenie snov.
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od xtonda »

Dá se i levněji http://www.zbozi.cz/items/?r=hint&q=del ... Price=5000" onclick="window.open(this.href);return false; já sem kupoval předevčírem zde http://www.anacomp.cz/dell-streak-mini- ... 46058.html" onclick="window.open(this.href);return false;

V USA mají v každém státě jinou sazbu daně (sales tax), takže se ceny zásadně uvádějí bez daně. Když chci orientační přepočet na cenu v EU, musím přepočíst kursem, připočíst DPH a většinou ještě přisadit tak 5 - 10% kvůli specifikům evropského trhu (vyšší práva spotřebitelů. roztříštěnost trhu). Takže 400 USD bych viděl spíš tak na 10 000 Kč/400 €.

O Streak 2 nevím a nedokážu si představit co tak zásadního by to mohlo mít navíc, snad nebudu litovat, že sem zrovna koupil "Streak 1".
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od laco73 »

zasadne bude, Tegra2, BT 3.0, displej 1280 x 800
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Tom077 »

hoď link na ten Streak 2 .... jinak kdyby měl člověk čekat stále na něco nového .... tak nekoupíš nic,protože dnes jde vše tak rychle dopředu ....
A nevím tedy nic o Streaku 2 kdy ho chtějí představit apod ... ale než se dostane na náš trh,tak budu dlouhou dobu spokojený uživatel Streaka 1 :-D :-D
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od laco73 »

http://www.pocketnow.com" onclick="window.open(this.href);return false; Niekde som i cital, ze sa spekuluje, ze by to mohol byt ale i 7" tablet, to by uz ale Streak, stratil svoje caro.

dalsi link m.pocketnow.com/android/dell-opus-one-is-the-streaks-dual-core-12ghz-successor
papricash
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: čtv pro 23, 2010 11:45
Zařízení: SGSII

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od papricash »

c., pred nejakym tyzdnom som si kupil svoj dell streak... den som uzival 1.6 a potom upgrade-oval na 2.2 oficialnu verziu.. az potom som si vsimol, ze ked zapnem wifi a podsvietenie displeja mam na minime, zacne displej divne blikat, resp. samotne podsvietenie akokeby malo problem s napajanim, raz je svetlejsie, raz tmavsie.. pomoze akurat to, ze zvysim intenzitu podsvietenia na maximum, vtedy tento efekt nevidno...
Neviem ci sa jedna o softwareovu alebo o hardwareovu vadu.. Nemate takuto skusenost? Popripade nejaku radu? Reklamacia?
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od aeon101 »

Tak a mame tu dalsi info ohledne nastupce, ci rozsireneho pokracovatele Streaka...

http://www.streaksmart.com/2010/12/dell ... tment.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dan
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

Tohle nástupce není, to je spíš model s větší uhlopříčkou který by měl být už spíš jen tablet. Nástupce našich streaků by měl být tzv. Opus One tak uvidíme, na to se nesmírně těším!
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od aeon101 »

Jo jo, trochu jsem se upsal, pardon. Jinak se zatim na sto pro nevi, zdali ten 7 palcovej ma ci nema gsm modul. Sli byste do sedmicky, kdyby umela volat...?

Dan
sotrava
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: pon zář 13, 2010 9:08
Zařízení: Oneplus X
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od sotrava »

Podle mého názoru by mi 7" tablet asi nevyhovoval,takhle jak to je mně osobně bohatě stačí ale každý máme jiné nároky (potřeby) jak má jeho phoun vypadat a co všechno má mít v sobě :)
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Tom077 »

Hej .... neštvě te mě s nástupcem .... když jsem se právě rozhodl koupit Streaka :-D :-D
V pondělí ho jdu objednat,tak snad nebudu litovat ?????

Jinak Dane .... do 7" bych už nešel i kdyby uměl telefonovat .... Streak s 5" myslím,že super akorát (net,telefonování ,GPS apod.) a 7" už je spíše více na net,filmy apod .... tak to potom už zase něco více přes 7" bez telefonního modulu ... imho ... ;-)
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

Tome jdi do háje :-D nepřemýšlej a kupuj už konečně :-D je to fakt super a pokud chceš androida tak budeš určo spokojený! Jinak 7" už bych do kapsy nechtěl, to je už fakt fest a už tak se na mne někdy dívají jak na ufona ale tohle je mi fakt jedno, proč nepodráždit okolí, místy i dodám že velikost je nic moc a chtělo by to větší (což nemyslím vážně) to se pak jdou po**at :-D jednou ženská povídala "To je jako telefon??? Není to ten iPhone?" Tak jsem jí z hecu řek že iPhone je pro děti (což jsem opět nemyslel vážně) :-) prostě někdy není na škodu pozorovat ty výrazy ale 7" už ne, díky. To už je fakt lepší k televizi jen na takové to domácí žvýkání :-) ale na Opus One se fakt těším. Pokud nebudu vědět co s prachama tak do toho určo půjdu. Streak je totiž super a nástupce s Dual Core a vyšším rozlišením budu Hi-End jako prase.
Lmvcet
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon pro 10, 2007 15:10

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Lmvcet »

Dell Streak 7 - krátký článek...
http://thedroidguy.com/2010/12/the-dell ... is-coming/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

Hmm, Tegra 2, to je prostě paráda... na doma je to super i když to by chtělo asi víc než 7 palců. Nevím. Mi by to asi stačilo. 2 palce navíc oproti Streaku je hodně a i na 5 palcích se surfuje atd luxusně
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Tom077 »

Hanys: jdu do toho,po neděli objednávám a jak dojde .... tak buď v pohotovosti :-D :-D :-D
Samozřejmě nástupce by lákal taky,ale to bych si pak nemohl nic koupit .... stále bude něco lepšího .... takže si budu užívat Streaka a pak si koupím jeho třetího nástupce :-D ;-)
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

No to je slovo do pranice! :-) dělám si legraci, je mi jasné, že do toho jdeš, jak říkáš, nedá se do nekonečna na něco čekat. Co Sygic, karta nefunguje? Zkoušels to?
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Tom077 »

Honzo: Zítra jedu za kámošem objednat ....
Jinak Sygic jsem ještě neobjednával,zítra se stavím do banky,mám to po cestě ... zjistím jak je to s kartou a pak hned kupuju ....
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů