Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od jerry_stolarik »

Ja mam update uz dlouho.. a neni to zas tak spatne..jen je to trochu krok zpatky...1.6 donut je mnohem vic vyladeny.. ocividne na to meli vic casu.. uvidime co prinese FroYo.. baterka je u me stejna nebo lepsi..zadne problemy z wifi nemam...klavesnice je strasna tak jsem ji nahradil jinou z marketu....jiny email ne gmail nepouzivam tak nevim..a po update se da klidne vratit zpatky k 1.6.....
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od aeon101 »

Diky za zodpovezene otazky, jeste jedna z nich- da se update pres OTA zamitnout a vratit se k nemu pozdeji? Tzn. proste neinstalovat? Nejradsi bych fakt pockal az na 2.2 ...

Diky
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od jerry_stolarik »

hmm..zamitnout se da urcite....a vratit se k nemu asi taky pujde...v nastaveni je primo polozka pro OTA takze by to melo jit...
Martin76
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 05, 2010 23:43
Zařízení: Samsung Galaxy Note, HTC Titan, dříve DELL STREAK
Bydliště: Kladno

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Martin76 »

Hlásím se do klubu, mám Streaka od včerejška a moc si ho užívám. Jenom jsem se chtěl zeptat, jestli někdo nevíte, jak vypnout vibraci tlačítek vedle displaye.
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od aeon101 »

Vitej na palube..:-), ja mam pocit ze vibrace tech 3 vedle displeje vypnout nejdou, neresil jsem to, pac mi to presne takto vyhovuje.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od jerry_stolarik »

Taky jsem to neresil..taky mi to vyhovuje.. vim ze se da zmnenit barva tech tri tlacitek.. to by mohlo byt cool...
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od aeon101 »

Ted psali na Sunnysoftu, ze 2.1 oficialne nebude (mam z toho radost), ale ze na konci listopadu bude rovnou ofiko 2.2!
it_man
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob zář 13, 2008 19:54
Zařízení: Omnia 7

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od it_man »

Zdravím, tak už mám Streak také objednaný 8-)

Doufám, že DELL nakonec to FroYo opravdu vydá.

Chtěl bych se zeptat majitelů, zda jste nějak řešili pouzdro. Potřebuju mobil :?: skoro permanentně přenášet a to, co nabízí DELL mne tedy moc neoslovilo. Poradíte nějaké smysluplné pouzdro sehnatelné v ČR, nejlépe s možností nošení na opasku ? Díky moc.
Darker
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: pon kvě 28, 2007 10:11
Zařízení: Samsung Galaxy Note + New iPad
Bydliště: Šumice

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Darker »

Pouzdro bude problem. Svou velikosti je Streak tak trochu jina kategorie. Nicmene docela uspesne jde pouzit nejake pouzdro na slunecni bryle.
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od aeon101 »

Osobne bych se Streaka nosit na opasku velice bal...objednal jsem ten originalni wallet case a resim to tak, ze v tom pouzdre mam na boku vlozeny i ten tenky hadrikovy obal, co byl v baleni. Takze mi to resi ruzne situace a pouzivani. Jinak jedine dalsi pouzitelne (a vcelku elegantni) pouzdro je toto:

http://cgi.ebay.com/B1-Custom-Made-Leat ... ccessories" onclick="window.open(this.href);return false;

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=761820" onclick="window.open(this.href);return false;

Dan

-- doplnění předchozího příspěvku (stř říj 06, 2010 20:15) --

Jinak jsem osobne moc rad, ze majitelu Streaka tady ve foru pribyva...lidi piste, je to jedinecne zarizeni a informace o nem a jeho budoucnosti jsou dostupne mene nez u jinych zarizeni...

Dan
Darker
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: pon kvě 28, 2007 10:11
Zařízení: Samsung Galaxy Note + New iPad
Bydliště: Šumice

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Darker »

tak tu mame konecne FROYO na nase masiny. :-D
http://www.streaksmart.com/2010/10/unof ... treak.html
http://android.modaco.com/content/dell- ... uild-beta/

jestli se najde nejaky odvazlivec co to zkusi, at da vedet jak se mu to pozdava. Je to zatim unikla beta s podstate surovym Froyem bez blbustek od Dellu.
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Tom077 »

Zdravím,
stále více pokukuji po Dell Streaku .... trochu jsem se obával Androidu 1.6,ale jak tu píšete .... tak obavy klesají :D
Jinak dal jsem dotaz do Dellpointu ohledně upgradu na Froyo 2.2. a napsali mi,že oficiální vyjádření Dellu zní 15.listopad.
Jelikož plánuji koupi nového zařízení v listopadu .... tak jsem sám zvědav .... ale tím,že po světě je určitě spousta uživatelů tohoto zařízení,tak věřím,že Dell slovo dodrží a upgrade vypustí .....
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od xtonda »

Taky jsem na 2.2 to zvědav, každopádně od 1.11. se má začít minimálně v některých regionech prodávat Samsung Galaxy Tab, sám nevím co nakonec vezmu, každopádně to nebude nic bez stabilního Androidu 2.2
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od aeon101 »

Osobne jsem rad, ze Dell preskocil update na 2.1 (po zkusenostech co jsem ruzne cetl...) a pojede rovnou na 2.2. Musim rict, ze zrovna u Streaka mi 1.6 vubec nevadi a ma ji zmaklou velice slusne (momentalne ke stesti chybi pouze nejake ty hry typu NOVA a dalsi od gameloftu). Update na 2.2 v pulce listopadu avizuje i Sunnysoft, takze verim, ze to bude v pohode. A hlavne ze to bude OTA a nemusim se sr... jako treba u galaxy S pres Kies.

Dan
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od xtonda »

No podle tohoto odkazu http://www.streaksmart.com/2010/10/dell ... s-end.html" onclick="window.open(this.href);return false; který se tu objevil v jiném vlákně o Streaku a podle toho už to není 15. listopad ale "do konce roku". Takže uvěřím až to uvidím.
TabPC_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv říj 14, 2010 12:14
Zařízení: Dell Streak red
Bydliště: Praha 10

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od TabPC_cz »

it_man píše:Zdravím, tak už mám Streak také objednaný 8-)

Doufám, že DELL nakonec to FroYo opravdu vydá.

Chtěl bych se zeptat majitelů, zda jste nějak řešili pouzdro. Potřebuju mobil :?: skoro permanentně přenášet a to, co nabízí DELL mne tedy moc neoslovilo. Poradíte nějaké smysluplné pouzdro sehnatelné v ČR, nejlépe s možností nošení na opasku ? Díky moc.
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv říj 14, 2010 13:38) --
Nokia-Maniak píše:Tak už patřím taky mezi šťastlivce co vlastní Dell Streak.....a klobouk dolů......vše co mi doteď prošlo rukama byly pouze chabé pokusy o něco čemu by se dalo říkat telefon......A takhle si představuji 99%tní dokonalost.....
Už mám objednanou i dokovací stanici a držák do auta....
Prosím někoho kdo je technicky zdatnější mohl by vytvořit hlasovací fórum abychom věděli kolik nás je a odkud? Co udelat nejaký malý sraz ...pro výměnu zkušeností a rad.....

-- doplnění předchozího příspěvku (stř zář 22, 2010 1:23) --

Nevíte někdo zda je možné ke Streaku dokoupit rozšířenou záruku jako mám na notas od Dellu?
A existuje český návod k obsluze? K výrobku prodávanému v ČR je to povinnnost, ale z Dell Pointu v balení nebyl....

Pouzdro zde: http://www.tabpc.cz/shoping.php?zbozi=3&vyrobek=12" onclick="window.open(this.href);return false;
Link na český návod v PDF je na této stránce http://www.tabpc.cz/shoping.php?zbozi=1&vyrobek=12" onclick="window.open(this.href);return false;

Prosím, potřeboval bych poradit s Dell Streak. Mám původní verzi Android 1.6.
1. Jak přenastavím Gmail na jiný Gmail účet? Už jsem to hledal asi půl hodiny a nemůžu to najít.
2. Pomocí Dell PC Suite jsem do něj nahrál kontakty z Outlooku, ale když mi někdo volá, vidím jen číslo, jméno ne. Napadá mě, že by to mohlo být tím, že jsem na PC nainstaloval nějakou novější Dell PC Suite, staženou od Dellu, vydanou v srpnu, bylo u ní, že je pro verzi 2.1.
3. Zkoušel jste někdo navigaci CoPilot? Zkoušel jsem Ndrive,fungovala dobře, ale po týdnu vypršela. MapDroyd jsou také skvělé mapy, ale jako hlasová navigace nefungují.
Děkuji.
Darker
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: pon kvě 28, 2007 10:11
Zařízení: Samsung Galaxy Note + New iPad
Bydliště: Šumice

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Darker »

to TabPC:
to tvoje pouzdro je pekne. Muzes poslat nejake lepsi a realne foto? Samozrejme by jsi mohl dat nejakou slevicku pro nas majitele Streaku ze SmartManie :-)

co se tyka nastaveni jineho uctu. Donut 1.6 uz sice nemam, ale na O2 2.1 je to: settings/Account and sync settings/ dole add account / Corporate - nastavit tvuj POP3 atd....

Verze Dell PC suite pro 1.6 byla na MicroSD karte primo v telefonu a fungovala dobre.

Copilot je velmi slusna navigace, ackoliv se mi styska po IGO8 z WM. rozhodne Copilot doporucuji.
TabPC_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv říj 14, 2010 12:14
Zařízení: Dell Streak red
Bydliště: Praha 10

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od TabPC_cz »

Díky.
Přidal jsem tedy fotky pouzdra na http://www.tabpc.cz/shoping.php?zbozi=3&vyrobek=12" onclick="window.open(this.href);return false; . Sleva může být, 100 Kč pro každého, kdo čte toto fórum (vida jak se to vyplatí, číst fóra :-) ) Při objednání stačí napsat do Poznámky "aktivně na http://www.tabpc.cz" onclick="window.open(this.href);return false;". Tím mám na mysli, že mě potěší, když na http://www.tabpc.cz" onclick="window.open(this.href);return false; projevíte nějakou aktivitu: ankety, odběr aktualit e-mailem, komentáře k článkům a zboží, facebook. Věřte, že je těžké rozjíždět zpravodajský a prodejní portál o tabletech. Ale mě to baví. :smile:
Darker
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: pon kvě 28, 2007 10:11
Zařízení: Samsung Galaxy Note + New iPad
Bydliště: Šumice

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Darker »

Diky za nabidku. Ja bych si to pouzdro vzal. Muzeme se domluvit na osobnim predani? Pracuju na Praze 10, tak to mam kousek. muzeme klidne pokecat o elektronice. Ja to mam jako konicka :-)
Herbik-Adr
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned lis 08, 2009 16:31
Zařízení: SGS4,iP5,L925...
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Herbik-Adr »

Zdravím.Mám jeden problém. Už asi tři dny mě nejde nic stáhnout z marketu... Vždycky to napíše začátek stahování,a pak už nic.A nic to nestáhne. Připojení je v pohodě. Čím by to mohlo být?

Tak už to jde. Stačilo smazat aktualizace Marketu. Ale dalo mě to než jsem to našel.
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů