Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
Nokia-Maniak
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř zář 15, 2010 11:21
Zařízení: Lumia 820 32Gb,Dell Venue 32Gb,
Bydliště: Czech Republic, Prague
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Nokia-Maniak »

Tak už patřím taky mezi šťastlivce co vlastní Dell Streak.....a klobouk dolů......vše co mi doteď prošlo rukama byly pouze chabé pokusy o něco čemu by se dalo říkat telefon......A takhle si představuji 99%tní dokonalost.....
Už mám objednanou i dokovací stanici a držák do auta....
Prosím někoho kdo je technicky zdatnější mohl by vytvořit hlasovací fórum abychom věděli kolik nás je a odkud? Co udelat nejaký malý sraz ...pro výměnu zkušeností a rad.....

-- doplnění předchozího příspěvku (stř zář 22, 2010 1:23) --

Nevíte někdo zda je možné ke Streaku dokoupit rozšířenou záruku jako mám na notas od Dellu?
A existuje český návod k obsluze? K výrobku prodávanému v ČR je to povinnnost, ale z Dell Pointu v balení nebyl....
fff98
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 12, 2010 16:20
Zařízení: dell streak

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od fff98 »

element332 píše:Pokud mas primo O2 UK Streaka tak je update velmi jednoduchy...


Jdi do Settings>About phone>System updates



Anebo v primo v prohlizeci telefonu na http://mobileupdate.dell.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ahoj odkaz nefunguje chtel bych update 2.1 udelat z telefonu navic mi to pise ze update aktualni a mam porad 1.6

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv zář 23, 2010 21:12) --
element332 píše:Rebel sim 2 pry funguje... nezkousel jsem...
rebelsimcard verze 1.2 fakt funguje
hafan
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob srp 28, 2010 15:43
Zařízení: Dell Streak/iPhone

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od hafan »

co jsem cet, tak to snad o2 stahlo, protoze je ta 2.1 hodne zabugovana.A hodne lidi se vraci zpatky.
wallatschi
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob zář 25, 2010 9:25
Zařízení: Dell Streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od wallatschi »

Nazdar všichni, mám Dell Streak už asi měsíc. Provedl jsem upgrade na 2.1 a musím říct, že oproti 1.6 je to skok o 800% nahoru... Lepší kompatibilita, neuvěřitelná rychlost, nové funkce, atd... Dell - prostě super.
fff98
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 12, 2010 16:20
Zařízení: dell streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od fff98 »

hafan píše:co jsem cet, tak to snad o2 stahlo, protoze je ta 2.1 hodne zabugovana.A hodne lidi se vraci zpatky.
ted jsem to zkoumal na netu máš pravdu ale stejně bych tu 2.1 chtěl kvuli lepším hrám a walpers live atd ale nechci složitě boot-root a další věci v kterých se moc nevyznám chtěl jsem to ofiko tak ted nevím :roll:
Darker
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: pon kvě 28, 2007 10:11
Zařízení: Samsung Galaxy Note + New iPad
Bydliště: Šumice

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Darker »

Dobry den vsem majitelum zarizeni Dell Streak.
Mam jednu velkou prosbu. muzete mi nekdo popsat jak udelat root na Streaka? Zkratka takovy navod pro lamu. Dekuju.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od jerry_stolarik »

DARKER na marketu je aplikace Superuser...nainstaluj...a rootni...easy..

BTW..officialni 2.1 co mam ja stoji celkem za prd..bugu tam moc neni...spis spousta veci co byla v 1.6 tam chybi..a docela mi to vadi... doufam ze uz brzo bude 2.2 a vrati se tam veci co vypustili v 2.1
Nokia-Maniak
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř zář 15, 2010 11:21
Zařízení: Lumia 820 32Gb,Dell Venue 32Gb,
Bydliště: Czech Republic, Prague
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Nokia-Maniak »

PRO : ELEMENT332
Když jsi v Anglii nemuzes ofiko nejak vznest dotaz na DELL at uz anglicke (resp. IRSKÉ..tam se montují) zastoupeni nebo primo DELL Usa..kdy bude 2.2 Froyoy a hlavne jsetli v něm bude čeština.....ja tady uz mluvil snad se všema lidma od Dellu v CR i SR(Protoze nas v´berou jako jeden trh) a specialne DELL STREAK maji na starosti Slovaci.....a mlží a mlží..
Jsi přímo u zdroje.....zkus vyzjistit nějaké info.....Díky moc....Je spousta lidí které to zajímá ,,,,ale dokud nebude 2.2 nechtějí o tom ani slyšet...Nokia-Maniak :wink:
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od jerry_stolarik »

no myslim ze ptat se muzu jak chci ale stejne nic nepovi..myslim si ze to asi ani lidi v anglickem dellu moc vedet nebudou..pokud se na 2.2 porad praccuje..

az bude tak bude...

snad bude brzo..za mesic budu asi menit streaka za nejake zarizeni s WP7 a rad bych si jeste zkusil na streaku FroYo
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od milennium »

Zdravím.
Mám Streak přímo od Dell (EU verze, bez loga O2). A chtěl jsem provést upadte na 2.1 a bohužel...
Takže mám dotaz, jestli někdo s vás nemá info kdy konečně Dell uvolní update na 2.1 a nebo 2.2 ?
Díky.
fff98
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 12, 2010 16:20
Zařízení: dell streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od fff98 »

co jsem četl na netu ale to asi víte všichni tak padl datum listopad ale to vždy něco oznamí a pak nic musíme vydržet uspěšně jsem zvladl 2.1 a musím říct že to moc doladěné není ,,,,,,,,,,
it_man
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob zář 13, 2008 19:54
Zařízení: Omnia 7

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od it_man »

Na stránkách Sunnysoftu píší:

V Dellu Streak Mini je perspektivní operační systém Android ve verzi 1.6. Ovšem od 4. října 2010 bude uvolněna verze 2.1 s českou lokalizací, která bude zařízením automaticky nabídnuta po připojení k internetu prostřednictvím Wi-fi nebo datového tarifu sítě GSM.

Je to v popisu Streaku, Sunnysoft ho prodává za docela dobrou cenu.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Starbuck »

Jakkoli fandím tomuto krasavcovi, mám obavy že kvůli pomalému vývoji sw půjde brzo do kytek :-( Když už dám takové peníze za nějaké zařízení, chci aby bylo plnohodnotné po stránce HW i SW. Streak mě okamžitě zaujal, jenomže od té doby se nic nového nestalo a konkurence jde stále dopředu - SGS Android 2.2 a HTC Desire HD s A2.2 jsou vážnou výzvou! To by snad vývojáři Dellu měli vidět.

Tak teď koukám, že Desire HD je ode dneškav prodeji u Vodafounu za 13577Kč. Tak na to se du mrknout!
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Tonda512 »

Máte někdo možnost porovnání nošení v kapse, např. podle Uniho?
Darker
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: pon kvě 28, 2007 10:11
Zařízení: Samsung Galaxy Note + New iPad
Bydliště: Šumice

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Darker »

Zalezi na tom, jak velke mas kapsy... :-D
Noseni v zadni kapse jeansu neni zadny problem. V predni kapse to vypada jako bys mel kylu a nebo plosnou erekci.

Jinak jsem relativne zklamany z 2.1 Verze 1.6 pro Streaka byla podstatne vic promakana. No uvidime jak to dopadne...
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od aeon101 »

To Nokia- Maniak: S tim poctem aktivnich uzivatelu Streaka bych se take primluvil, zanima me kolik nas tu je a z jakych koutu. Taky jsem sppkojenym majitelem Streaka po 10 dnu...
Pokud si Streaka nekupoval v Dellpointu, tak mas asi s rozsirenou zarukou smulu. Ohledne manualu; ne ze by mi nejak v CJ chybel, ale mas pravdu, mel by tam byt a neni...
Jinak panove, nak to uz nekdo psal, na strankach Sunnysoftu je napsano, ze od zitra 4.10. nam prijde OTA upgrade na 2.1. v cestine, neni to nejke divne? Neslysel jsem zadne ofiko zpravy a to ctu docela dost.

D.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od jerry_stolarik »

tak co uz nekdo ma OTA 2.1..?
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od aeon101 »

Porad nic, nevim jak to Sunnysoft myslel...

-- doplnění předchozího příspěvku (pon říj 04, 2010 15:43) --

No ale kdyz ctu ty stiznosti na 2.1 tak mam z toho docela obavu...to jako opravdu tolik veci v novem updatu nefunfuje...?

http://en.community.dell.com/support-fo ... 46367.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od milennium »

Ty stížnosti je třeba brát taky s rozumem... Mám už pár dní update 2.1 od O2 a zatím bez problémů. Samozřejmně, že by přístroj mohl být trochu rychlejší, baterka by mohla vydržet déle atd., ale každé zařízení má svoje mouchy. A ty můžou být způsobeny jak kombibací HW a SW a nebo špatného SW a nebo taky uživatelem... Bohužel si to majitelé dost dobře neuvědomují, instalují balast a dělají psí kusy a když se vyskytne problém tak brečí a vše svádějí na přístroj.
Já bych to prostě tak dramaticky neviděl...
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od aeon101 »

No nechci to brat dramaticky, ale vidim ze oproti puvodnimu 1.6 je to fakt v mnoha pouzitelnych rozmerech jine. Napriklad jsem totalne prekvapen vydrzi baterie a pohodlnosti netoveho prohlizece vcetne copy a paste. Mel jsem pred tim Galaxy S a jediny rozdil (nejsem super user) vidim v nemoznosti instalace nekolika apps a kvalitnejsich her jako NOVA atd. Zatim bez toho muzu zit vcetne mnohem lepe rozvrzene a fungujici klavesnice (nutnost!!). Ptam se tedy na objektivni nazor lidi co maji 2.1 upgrade a jsou schopni krytickeho pohledu na opravdove funkcne rozdily. Budu muset neco zasadniho prekousnout po updatu? Je vydrz baterie nizsi? Reaguje klavesnice a klikani v net prohlizeci hure a nepresneji? Problemy s emailem tretich stran mimo gmail konto? Zmena chovani wifiny?
Jeste prosim, na androidu jsem zatim zadny update nedelal (odchovany na WM, Maemo)- je mozne OTA popripade nedelat a zamitnout a vratit se k nemu kdykoliv v budoucnu? Pokud upgrade udelam, je mozne vratit se zpet na 1.6?

Vsem diky
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů