Zamrznutí v Bootloaderu - HTC Radar

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
vavrecka24
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř led 27, 2010 15:59
Zařízení: HTC Radar

Zamrznutí v Bootloaderu - HTC Radar

Příspěvek od vavrecka24 »

Přeji pěkný večer,

Zune mi nabízel aktualizaci s názvem "Aktualizace společnosti HTC" tak jsem ji stáhl. Bohužel však neproběhla korektně a telefon zamrz vždy na obrazovce s nápisem HTC. Ani factory reset nepomohl. Stáhl jsem tedy oficiální ROM jako .nbh soubor a zkusil nahodit novou ROM. V 5% jsem však obdržel chybu - flash Write error.

Nyní pokaždé když telefon zapnu, tak se mi hned zobrazí Bootloader. Ať zkouším nahodit starší, či novější ROM, vždy to spadne v 5% stejnou chybou. Existuje nějaká možnost, jak nahodit ROM sám, nebo zbývá jen servis?

Zařízení - HTC Radar

Přeji pěkný večer

Doplnění: Telefon s PC komunikuje, tedy po připojení USB kabelu do PC se nápis Serial změní na USB a jde flashovat např. radio. Instalace oficiálních ROM mi ale vždy skončí v 5%, na telefonu není provedeno HSPL.

Prosím o LOCK. Telefon již nenabíhá vůbec. Po zapnutí svítí bílá obrazovka a nic víc. Nejde už vstoupit ani do Bootloaderu. Jen když podržím tlačítko zapínání, volume down + camera, tak se napíše na displeji, že probíhá připojování USB Host, PC však telefon vůbec nezaregistruje. Snad servis pomůže.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů