Nízká výdrž baterie

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
skolaeast
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pát říj 14, 2011 17:30
Zařízení: Nokia Lumia 520 Amber

Nízká výdrž baterie

Příspěvek od skolaeast »

Nečekal jsem od toho celé týdny životnosti, baterie, ale když LG Optimus 7 nabiju na 100% tak mi maximální výdrž píše 1den a 12hodin. což mi příjde silně málo na to, že má mít pohotovostní dobu přes 350h. pres 1d 12h se nedostanu, ani když zapnu mód letadlo, snížím jas na minimum, spíš je vše do 20hodin, kde je problém?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Nízká výdrž baterie

Příspěvek od mike-biker »

Pohotovostní doba je jen darebáctví a bordel v systému. Měla by se zavést nějaká jednotná pravidla a specifikace měření, jak toto určovat. I blbci je dnes jasné, že pokud telefon např. s Androidem zapne na klasický příjem přes GRPS v místě s plným signálem a vše ostatní vypne a pouze se na něj bude chodit nábožně koukat, že vydrží přinejlepším 4-5 dní. Což je pokud se nepletu max. 120 hodin. Samozřejmě, vždy tu bude latina: Mě to vydrží 14 dní bez dobíjení, atd. Ale to je opravdu jen latina! :tlem:
Běžná výdrž mobilu s Androidem při klasickém nastavení a prakticky nepoužívání je max. 2 dny. Alespoň mě se to ještě u HTC HD2, Dell Streaku, Samsung Galaxy, HTC Sensation aj. ani jednou nepovedlo přes 48 hod! A to už se nesmí používat!
Problém je v neserióznosti výrobce a v nenažraném Androidu!
mino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: pát črc 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

Nízká výdrž baterie

Příspěvek od mino »

pekne, uľavil si si na androide ale on tu píše o WP7

btw pri neustálom využívaní (net,sync, gos) vybiješ do večera každý smartphon platforma neplatforma
skolaeast
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pát říj 14, 2011 17:30
Zařízení: Nokia Lumia 520 Amber

Nízká výdrž baterie

Příspěvek od skolaeast »

jen s maličkostí, mám v tom Windows Phone 7.5 =) ale jinak díky, myslel jsem si to, že to je prostě nesmysl, aby tohle zařízení uživila 1,5Ah baterka třeba 6 dnu.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Nízká výdrž baterie

Příspěvek od mike-biker »

Telefon by měl vydržet alespoň plný den zátěže. Bohužel se nároky a výkony zvyšují, zatímco kapacita baterií je stejná.
První smatphone s UIQ3 měl 200Mhz a 1.150mAh baterii, dnešní mají 5-6x větší výkon a sem tam se někdo rozhoupe na 1.700mAh, to je nárůst o třetinu.
skolaeast
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pát říj 14, 2011 17:30
Zařízení: Nokia Lumia 520 Amber

Nízká výdrž baterie

Příspěvek od skolaeast »

a asi blbej dotaz, našel jsem na netu baterku pro muj telefon mám pocit neco s kapacitou kolem 2.5Ah, bude to mít význam? asi jo logicky, ale jestli to není nějaká china, kterou budu mesic pouzivat a bude po ní. Nějak ji nemohu najít, ale nedávno jsem ji viděl. Dodávali to i s novým zadním krytem, protoze je prý jednou tak větší.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Nízká výdrž baterie

Příspěvek od niky79 »

mike-biker píše: Běžná výdrž mobilu s Androidem při klasickém nastavení a prakticky nepoužívání je max. 2 dny. Alespoň mě se to ještě u HTC HD2, Dell Streaku, Samsung Galaxy, HTC Sensation aj. ani jednou nepovedlo přes 48 hod! A to už se nesmí používat!
Problém je v neserióznosti výrobce a v nenažraném Androidu!

Na tom něco bude. Jen pro zajímavost. Me při témeř nepoužívani, jen sem tam nejaka sms, vydržel 2 roky stary ip 3GS 6 dnu bez nabiti.
Uživatelský avatar
Triti
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned dub 24, 2011 18:21
Zařízení: LG Optimus 7 - unlock, Mango 7720.68

Nízká výdrž baterie

Příspěvek od Triti »

Taky mám LGO 7 a údaj 1 den 12h je naprosto v pořádku.
Když na něj téměř nesahám vydrží 2-3 dny +-, při normální zátěži den. Taky jsem se naučil vypínat data - hodně šetří energii.
Ještě můžeš zkusit přes WP Bench úplně vybít baterii a potom plně nabít. Systém potom výdrž a stav baterie odhaduje lépe.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Nízká výdrž baterie

Příspěvek od morro »

Device Samsung Focus - po dobití 22 hodin s 3G a daty, ale reálně ani těch 22 hodin nevydrží. Dost poslouchám hudbu a také hodně chatuji a kontroluji people hub.
noelia
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř říj 01, 2014 18:08
Zařízení: iPhone 5

Nízká výdrž baterie

Příspěvek od noelia »

Doporučuju externí baterku a nabíjet, nabíjet, nabíjet. Máma si ji vozí v autě, já ji strčím do kabelky a hotovo :-D Třeba tahle úplně stačí ... http://www.urbanzone.cz/eshop" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nízká výdrž baterie

Příspěvek od htcjirka »

Jaky smysl ma odpovidat na 3 roky stary prispevek nebo jen reklama?
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů