HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Murder: Jistěže ani já jsem nechtěl rozpoutávat flame o kvalitách skel na telefonech a proto říkám, že vím, jak jsi to myslel. Ono je nevyzpytatelné, co může způsobit škrábanec. Je fakt že zatuhlý zatavený konec pásky z polyamidu dokáže být hodně tvrdý, zvláště, když byl roztaven nad teplotu tavení PA. Po ztuhnutí se stává velmi tvrdým, je to vlastně takový škvarek zpečeného materiálu a pokud je ostrý mohl by napáchat pěknou neplechu. Znám to z praxe, s plasty jsem celý život pracoval. Nebudu zde rozebírat složení plastů od barviv po plniva, která mohou být minerálního charakteru a po zpečení se z nich stává zbaň.
Proto já jsem vždy prohlašoval, že nejlepší ochranou telefonu není fólie a pouzdro (to opravdu v případě, že je majitelem zaměstnanec v kamenolomu nebo cementárně, ale i tam bacha!), protože do pouzdra může proniknout cokoli zvenčí a pěkně se tam usadit většinou ve vysametovaném vyložení. Obzvláště kůže je perfektní držák brusných prášků a past, proto se používá při leštění materiálů.
To je asi už dost o tomto problému, není-liž pravda?
kajleen
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř úno 29, 2012 11:42
Zařízení: HTC RADAR

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od kajleen »

Flynne, díky za ten odkaz, to už jsem včera zkoumala. Zkusím tu kartu zadat ještě jednou, třeba to pomůže. Je to hrůza, jsou sami proti sobě, brání mi zakoupit aplikace, které chci :lol:

Jinak teda nevím, co s tou folií, asi už jí nechci? :oops: Ale pouzdro určitě potřebuji, nechci ho nosit v kapsičce kabelky jen tak. To kovové tělo je tak nádherné, že je asi vražda na něj dávat plastový kryt. Ale bojím se, že mi ten kov snáze uklouzne po ruce, hodně cestuji mhd a prostě mám o něj strach. Ale jsem vždycky takhle úzkostlivá k novým "drahým" věcem, to časem přejde. Jinak iPhone jsem měla jen v zadním krytu a přední "sklo" mám bez jediného škrábance. Předpokládala jsem tedy tohle i u Radaru, ale zalekla jsem se názorů v diskuzích. No je to boj. Budete se mi smát, ale zatím ho pořád nosím v krabičce :tlem: :oops:
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Místy OT: Proč bychom se smáli? Určitě jsi za něj dala těžce vydělané peníze a zároveň máš k věcem vztah, což se o některých, s prominutím dobytcích, říci nedá. iPhone mi sloužil dobře a najednou se zbláznil a přestala mu fungovat Wi-Fi (dost častá závada u iP) a to navždy a neopravitelně. To jsem překousnul, ale pak začala odcházet baterka. Proto jsem se informoval na různých fórech, jaký tlf. by byl nejvhodnější a stále mě to směrovalo na WP. Proto ho mám a proto je to Radar, protože jiné značky nebyly a Radar se mi líbil. iPhone jsem sice opečovával jako klenot a vypadá stále velmi dobře, uvnitř je ala nevyléčitelně churav. Zajímá mě, o jakém plastovém krytu zde mluvíš. Můžeš to specifikovat? Mně, stejně jako tebe, trápí to, že Radar docela klouže v ruce a když jej chci použít, musím stranou od lidí, protože jak v MHD, tak venku se všichni chovají jako pominutí, polovina z nich má kabely přes rameno, batohy a všichni se motají a točí jak holubi na báni. A to se bojím, aby mi ho nějaký umělec nevyrazil z ruky. V duchu se ptám, proč neopatřili ten telefon softlakem (to je to jakoby pogumování), aby neklouzal. Totéž mi vadilo u iP. Podle mě jsou to nedostatky designérů, kteří neuvažují, že ne každý bude mít upocenou dlaň. Moje ruce jsou většinou suché a telefon v nich klouže. Hodil by se nějaký bumper, ale ne, co nafoukne telefon do rozměrů cihly. Pouzdro samotné ovšem problém neřeší, stejně se z něj musí telefon vytáhnout. Když tam bude volně, bude hrozit vypadnutí, když bude fest, může se poškrábat. Prach a je prevít a dostane se všude, ani nevíme, co venku všechno létá (nemíním teď okřídlenou faunu) a jak to rádo zalézá všude, kde je díra. Takže pouzdro může chránit telefon třeba před poškozením po pádu, ale pokud sklo není sklem, poškrábe se spíše v pouzdře než v přihrádce kabelky. Toť můj názor, ale nechť si každý rozhodne sám, zda podpoří aktivitu výrobců nespočetných druhů futrálů.
kajleen
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř úno 29, 2012 11:42
Zařízení: HTC RADAR

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od kajleen »

Krytem myslím tohle
http://www.bscom.cz/htc-tp-c660_d164883/" onclick="window.open(this.href);return false;

nebo silikonový (ale ten už není přímo brandový htc)
http://www.ebay.co.uk/itm/S-Line-Wave-G ... 686wt_1199" onclick="window.open(this.href);return false;

existuje jich x variant. Škoda, že přímo htc nedělá širší nabídku zadních krytů, jako jich existuje pro iPhone.

No a pouzdrem teda nevím. Každopádně to vidím na variantu folie + zadní kryt a nebo pouzdro. Jinak výrobci nepřemýšlí moc no... mhd je na tohle debilní, může ti snadno kdekoli vyklouznout, stačí, aby do tebe někdo nechtíc strčil. Navíc já jsem drobná žena :smile: Chlap ho přeci jen lépe drží neb má větší tlapu :)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Ten silikonový vypadá dobře až na tu růžovou barvu a na to, že se nedá asi běžně koupit. Naši prodejci takové příslušenství moc nenabízejí. Na Amazonu mají černý http://www.amazon.co.uk/KC-Electronics- ... B0061AWQ9G" onclick="window.open(this.href);return false; a vypadá nádherně.
Ten zlatý není špatný, ale fotka je nějaká podivná a popis skoro žádný. Třeba z čeho je vyroben. Alza ho sice nabízí, ale nemá ho.
kajleen
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř úno 29, 2012 11:42
Zařízení: HTC RADAR

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od kajleen »

Ten kovový najdeš i v eshopu htc (českém). Já na ebay nakupuju běžně, takže pro mě to není problém, výběr je tam obrovský. Ty silikonové mají v nepřeberném množství barev. Ale pořád nevím, jestli to tomu krásnému tělu chci nasazovat :lol:
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Proti vyklouznutí to je nejlepší ochrana a nevypadá zas tak zle. Jenomže, silikon má tendenci na sebe chytat kdejaké chloupky a pápěří, musel by to člověk vidět v reálu, takhle se to špatně posuzuje.
Jinak na tom, jestli má člověk velkou tlapu nebo malou, moc nezáleží. I z velké ti ho může lehce někdo vyrazit, protože běžně ten telefon nikdo netiskne, aby ho rozdrtil, ale drží ho pohodlně, jen aby nevypadl z ruky.
kajleen
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř úno 29, 2012 11:42
Zařízení: HTC RADAR

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od kajleen »

Flynn, jasně :) ale musíš uznat, že velká mužská ruka je pro něj přeci jen stabilnější :wink:

Tak možná zkusit spíš plast než silikon. Co je to TPU gel? :oops:

http://www.youtube.com/watch?v=0wKUEpnO ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

jo a tenhle se mi moc líbi, že není i na těch horních stranách, což mi u těch ostatních trochu vadilo ... do toho asi půjdu :)
http://www.ebay.co.uk/itm/Red-Glossy-Hy ... 35b99f4a42" onclick="window.open(this.href);return false;
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

TPU (termoplastický polyuretan) Gel: A type of plastic used for phone cases that has a slightly rubbery, "grippy" feel. Čili něco podobného jako silikon, ale myslím, že ten bude víc lepkavý (tedy silikon).
kajleen
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř úno 29, 2012 11:42
Zařízení: HTC RADAR

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od kajleen »

takže to by mělo být teoreticky lepší :)
díky
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

OT: To rozhodně, ale mě osobně to nikam neposouvá, protože nemůžu jít do krámu a vybrat si to, co mi vyhovuje. Jen mi srdce zaplesalo nad existencí těchto výrobků a z hrdla vyšel hluboký vzdech.
kajleen
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř úno 29, 2012 11:42
Zařízení: HTC RADAR

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od kajleen »

podle mě nějaký kamenný obchod můžeš najít, když budeš googlit ;)

http://mobilpouzdra.cz/htc/radar" onclick="window.open(this.href);return false;
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: sob pro 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Bydliště: HK

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od KarelMlha »

Tak po měsíci jsem na Radaru zapnul aplikaci Rádio s tím, že si něco poslechnu. Ale ouha, stanice se chvíli načítá, pak třeba začne hrát a hraní je buď přerušované, nebo třeba po chvíli vůbec přestane hrát a na displeji se píše, že se přehrává. Aplikaci to není, tu jsem odinstaloval a z nova nainstaloval (jiná aplikace IRádio třeba nezačne přehrávat vůbec). Sluchátky to taky není, protože to samé to dělá i při přehrávání bez sluchátek. Operátor Vodafone, pokrytí Edge signál na všechny čárky. Předtím vše fungovalo normálně, rádio přehrávalo plynule. V čem je zakopaný pes ?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Mohlo by to byt EDGE pripojenim,pokud bude v dane lokalite vytizene bude to zpusobovat tyto problemy.3G/HSDPA by bylo vhodnejsi i pri vytizeni tam bude rezerva..
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: sob pro 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Bydliště: HK

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od KarelMlha »

Je to na vesnici, tak bych zas až tak neřekl. Zítra odpoledne to zkusím v HK na 3G a uvidím. Jen mě to překvapilo. Zkoušel jsem to i v různou denní dobu a pořád stejné. Nepomůže ani zapnutá wifi.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Pak je to divne,pokud to dela i na wifi..pak to Edge pripojenim nebude..
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Nyní jsem aplikaci Rádio odzkoušel na několika stanicích. Nejprve jsem jel na Wi-Fi, pak na 3G a pak jenom na EDGE. Vše je v pořádku a všechny zkoušené stanice hrají nepřerušovaně.
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: sob pro 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Bydliště: HK

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od KarelMlha »

Víc povolených aplikací na pozadí to třeba nemůže způsobovat ?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Mně jich běží standardně 7.
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: sob pro 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Bydliště: HK

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od KarelMlha »

No, ono by to při té wifi u mě mělo stíhat. Potom mě nenapadá čím by to bylo. Leda, že by se dvě aplikace hádaly,ale to mi taky nepřijde, moc jich nemám. Jinak vše funguje. Ono bez rádia se žít dá.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů