HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
easton
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 19, 2011 11:46
Zařízení: HTC HD7, HTC Radar

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od easton »

Ne. Wi-Fi se tváří jako, že je připojena a že je všechno OK. Ale prostě nejde ani prohlížeč ani Marketplace ani novinky z FB atd. No a vzhledem k tomu, že se mi to stává pouze u připojení Wi-Fi a u 3G nikdy, tak předpokládám, že to je Wi-Finou.
Uživatelský avatar
Tutok
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob říj 22, 2011 13:39
Zařízení: Lumia 920
Bydliště: Bratislava

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Tutok »

Existuje upgrade HTC Nastavení pripojení na Markete. Neviem či to rieši problém siete alebo operátora. Mne wifi drží. Takže skús ešte nastavenie tvojho routra, možno by pomohlo nastaviť menšie zabezpečenie.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Aplikace Nastaveni pripojeni na Marketu nemá nic spolecneho s wifi ci wifi nastavenim.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Také by stálo za to, vyzkoušet to na několika jiných Wi-Fi, např. veřejných. Je jich už všude dost.
Ecike
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte lis 22, 2011 14:11
Zařízení: HTC

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Ecike »

A ako to je s tym internet sharingom??? ide to spolahlivo ??? lebo vyuzival by som to na prepojenie s Asus transformer
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Proc by to nemelo chodit spolehlive,chodi to vyborne,ani nejsou zadne ztraty rychlosti ci vypadky.
Ecike
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte lis 22, 2011 14:11
Zařízení: HTC

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Ecike »

Ako je to s prenosom telefonnych cisiel , SMSiek a pod. z Androidu na WP7,5??? je to mozne ??
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Martin Suchan »

SMSky urcite nepreneses. Cisla, co mas ulozene na SIM karte, si muzes zkopirovat do terlefonu.
laembert
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 17, 2009 17:32
Zařízení: HTC Titan

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od laembert »

Bude se u nás prodávat bílá verze?
Ecike
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte lis 22, 2011 14:11
Zařízení: HTC

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Ecike »

tak uz som sa pevne rozhodol ze pojdem do Htc Radaru :-) celkom sa uz na enho tesim. Este jedna otazka je mozne ze ked je mobil brandovany t-mobilom, tak pojde wp 7.5 aktualizovat bez toho ze by do toho musel zasiahnut t-mobile? tak mi dnes bolo povedane, ze telefon je sice brandovany, ale aktualizovat soft nebude problem, vraj do toho t-mobile nezasahuje. Pravda ci skor vymysel?
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Vlasta W. »

Není to pravda, operátoři do aktualizací zasahují a můžou je zdržovat (nebo i urychlit). Každopádně debrandovat telefon je to nejmenší.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Dnes mi byla opět nabídnuta aktualizace FW HTC Radar číslo 1600.2200.20103.401.
laembert
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 17, 2009 17:32
Zařízení: HTC Titan

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od laembert »

Risknul sem nákup u jednoho tuším že libereckého eshopu a objednal pro svou drahou radara BÍLÉ barvy z šedého :-) dovozu, prý z německa. Asi nejženštěji vypadající WP7 foun, jako dárek doporučuju.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Pozor na to, aby tam bylo Mango z CZ lokalizací. I já jsem na ten bílý narazil. Byl levnější a byl jsem upozorněn, že tyto bílé se sem vozí snad z Německa, kde sloužily pro prezentace - tak nějak jsem to pochopil. Zajímalo by mě, co to bylo za liberecký e-shop.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Martin Suchan »

Vsechny telefony druhe generace maji Mango uz od vyroby a i vsechny jazyky, ja bych se toho nebal:
(HTC Titan, Radar, nove Nokie, Omnia W, Focus S)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Tak to není pravda, právě v Liberci mi prodejce k tomu bílému modelu říkal něco v tom smyslu, co jsem uvedl výše. Ten Radar tam byl (a stále je) o asi 1500 levnější než šedý. Nemá v sobě CZ lokalizaci. To mi bylo řečeno.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Martin Suchan »

Hele neverim tomu. Obecne prodejci toho o Windows Phone nevedi moc a ve vetsine pripadu ti na dotaz "jaky smartphone" doporuci Androida, protoze si ho kupuje kazdy. Treba v oficialnim HTC shopu Na Porici na me koukali jak na nejakeho hackera, kdyz jsem se jich zeptal, zda u WP mobilu, ktery si tam clovek muze pujcit, mohu provest Dev unlock pro otestovani vlastnich aplikaci. Pravdepodobne vubec netusili, co to je dev unlock a mysleli, ze jej budu jailbreakovat jak nejakeho Androida :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Telefony druhe generace obsahuji Mango jak jiz zde bylo receno a take vsechny jazyky bez toho odkud pochazi..I telefon z USA obsahuje cestinu,overeno i fyzicky..
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

OT: Necroman: Tak si nevěř, ale v tomto konkrétním případě se jednalo o zavedený liberecký obchod. To za prvé. Za druhé: toho prodejce znám léta a v telefonech se vyzná. Když mi Radar předváděl, udělal mi první instruktáž, evidentně věděl, o co u WP jde, jak se chová a ovládá. Celý telefon mi popsal, takže jsem doma vůbec neměl s ničím problém. Jsem na tomto světě už nějaký pátek, abych věděl... A pokud jde o zmíněný bílý Radar, nesnažil se mi ho vnutit, ba právě naopak. Upozornil mě na to, že nemá českou podporu a na to, odkud pochází - z předváděček, presentací. Jinak ten člověk, pokud není šéfem toho obchodu, určitě to není žádný podavač, ale skutečný prodavač.
To, co mi tu se zjevnou skepsí vyprávíš, je zcela jiný případ a je zase ze tvé zkušenosti. Nelze tyto dvě příhody ale srovnávat.
htcjirka: máš nepochybně pravdu, původ onoho bílého telefonu je i pro mě záhadou, ale skutečně je u něho štítek s poznámkou, že nemá v sobě češtinu a je v podstatě již používaný na presentacích (což už potřetí opakuji). Nepátral jsem po tom hlouběji, stejně se mi bílá varianta nelíbí a nekoupil bych si ji ani za tu cenu o 1500 sníženou, i když vůbec nevypadá omšele. Že se jedná o nějaký šedý kšeft je nabíledni.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Je to zvlastni,to souhlasim,drzel jsem v ruce dost sedych distribuci z druhe generace a na kousek bez cestiny jsem jeste nenarazil..
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů