Dell Venue Pro

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
zbynda01
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pát říj 17, 2008 11:19

Dell Venue Pro

Příspěvek od zbynda01 »

sleduju, ale dole pod tím článkem vidím tohle:
Microsoft already said the 1-2 weeks starts the delivery process, which is the test, approved, delivering. But I'm guessing that Dell won't be ready for that, because by now they would know if they are done with their work for delivering in 1-2 weeks.
a žádné datum tam není...
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

Takže bohužel, vše je jak psal oficiálně @LionellatDell: pokud nějaké vylepšení s novým firmwarem a Mangem proběhlo, je nepozorovatelné a obecně se kvalita fotoaparátu nevylepšila. Takže pokud je pro zájemce o koupi kamera důležitější než např. hw klávesnice, doporučuju z vlastní zkušenosti raději Samsung Omnia 7.
Alah
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned črc 03, 2011 11:54
Zařízení: DELL Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od Alah »

......
Růžova skvrna na fotografijích

Příspěvekod IntoSZ » stř zář 28, 2011 21:22
Dobrý den. Zakládám toto téma jelikož jsem prošel všechny témata k Omnii 7 a nikde jsem to nenašel.

Potřeboval bych poradit. Co vlastním Samsung Omnii 7 se objevuje růžová skvrna ( cca 1/3 fotky ). Je hlavně patrná při focení bílých ploch. Už tak že fotoaparát není žádný zázrak ( pro mne snad jediný vetší nedostatek telefonu, jinak spokojenost ) a toto na kráse nepřidá. Setkal se někdo s tímto jevem ? popřípadě nevíte jak to řešit ?

O podobném problému jsem tuším četl u Samsungu Galaxy S 2 pokud se nemýlím, kde tuto chybu řešil samotný Samsung opravným balíčkem. Chybu to zcela neodstranilo ale minimalizovalo. To bylo tak měsíc z5.

Za veškeré rady předem děkuji a pokud se to tady někde oběvilo a já to přehlédl, tak se předem omlouvám.


hmmm...kde asi soudruzi udělali chybu??
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

Lze nějak updatovat Dell Venue Pro na Mango aby v něm byla čeština? Zatím sem nabyl dojmu že to možné není, jelikož telefon nelze odemknout, ale nikdy sem neměl telefon s WP a mé znalosti jsou pouze teoretické, mohlo mi něco uniknout.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Dell Venue Pro

Příspěvek od Vlasta W. »

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=136&t=26456" onclick="window.open(this.href);return false;
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

Díky, tohle sem už četl, bohužel nemám telefon v ruce abych mohl zkoušet apod. takže mi to moc nepomohlo. Vlastně ani nevím, s jakou verzí ROM jej koupím, tak nevím co a jak bude možné dál, proto sem se právě ptal. Vyplývá z toho jen to, že je třeba aby byl telefon odemknut, což ale nevím, jestli se mi podaří (když nevím jaká verze ROM v něm bude). Ocenil bych radu zkušenějších.
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dell Venue Pro

Příspěvek od drak21 »

Já jsem měl v zařízení po koupi rovnou Nodo ,takže smolik pro odemčení,aspoň u mne .
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Dell Venue Pro

Příspěvek od dwbmb »

Sežentě si ISIC kartu (na jakýkoli jméno, bez problému i prošlou) a založte si studentský developer účet. Přijde mi to praktičtější, než žonglovat s aktualizacema kvůli odemykání. Nic to nestojí, je to hned a odemknete s tím i Mango jedním tlačítkem ;)
Ahurmen
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: čtv srp 11, 2011 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od Ahurmen »

Kdy bude Mango dostupné pro DVP?
Zkoušel jsem to updatovat přes Zune pomocí té "ochcávky" ale nepovedlo se.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

dwbmb píše:Sežentě si ISIC kartu (na jakýkoli jméno, bez problému i prošlou) a založte si studentský developer účet. Přijde mi to praktičtější, než žonglovat s aktualizacema kvůli odemykání. Nic to nestojí, je to hned a odemknete s tím i Mango jedním tlačítkem ;)
Na jak dlouho to je? Do vypršení platnosti ISIC karty? Nebo je to neomezeno?
Ahurmen píše:Kdy bude Mango dostupné pro DVP?
Zkoušel jsem to updatovat přes Zune pomocí té "ochcávky" ale nepovedlo se.
wow, vůbec mě nenapadlo, že by nebylo Mango pro DVP. Jak to tedy je? Je či není Mango?
kecirij
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: sob srp 13, 2011 5:16
Zařízení: DELL Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od kecirij »

No nevím já měl mango na svém DVP snad jako jeden z prvních tady na foru:) tím myslím nezávisle na typu zařízení :) A když jsem vracel zálohu zpět tak mi to Mango opět nabídlo samo hned :) takže pohoda
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Dell Venue Pro

Příspěvek od dwbmb »

nofu píše:Na jak dlouho to je? Do vypršení platnosti ISIC karty? Nebo je to neomezeno?
Jeden rok, pokud je mi známo. (Dobu platnosti ISIC karty můžete primitivní logikou vyloučit, jelikož bere i prošlé.)
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dell Venue Pro

Příspěvek od drak21 »

Normálně je dostupné mango i pro DVP,samozřejmě přes "ochcávku" :),jen to chce trpělivost.

ps:kde se dá zaregistrovat vývojářský účet pro studenty ?
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

Registrovat tady: http://create.msdn.com/ poté zaregistrovat a ověřit tady: https://www.dreamspark.com/, pak je ještě prý potřeba poslat nějakou aplikaci, ale na tom nevím co je pravdy. Může někdo potvrdit či vyvrátit prosím?

Ale moc nevím k čemu to je, jediné co, tak ti to umožní nainsatlovat tři homebrew aplikace.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Dell Venue Pro

Příspěvek od dwbmb »

Vyvracím.
Ano, nevíš.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

Díky za vyvrácení!

Můžeš pls vysvětlit, k čemu to je dobré, krom té možnosti instalace tří aplikací?
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Dell Venue Pro

Příspěvek od dwbmb »

Unlock jakékoli verze bez nutnosti rollbacku na preNoDo, neřešení znovuzamykání apod.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

Jenže ten oficiální dev-unlock ti umožní instalovat právě jen ty tři aplikace ne?

Pokud je mi známo, tak stejně nepůjde Interop Unlock = jdou stále nainstalovat jen ty tři aplikace. Také nelze editovat registry = nepřidáš ani klíč aby jsi zprřístupnil češtinu.

Nebo máš jiné informace? Jaké?
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Dell Venue Pro

Příspěvek od dwbmb »

Nevim, jaké informace máš ty, já mám pouze osobní zkušenost. Nemám unlock primárně na homebrew aplikace, ale na úpravy telefonu (čeština, barvy atp.), na to 3 app bohatě stačí. Nahrávat soubory a upravovat registry jde úplně stejně jako s chevronem, nevím, jak si přišel na to, že oficiální unlock toto neumožňuje. Interopservices bych sem nemíchal, já se bavím o unlocku telefonu - s odemčeným telefonem si pak můžeš dělat ostatní věci, ať už je to odemčený chevronem nebo developer acc.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

Takže máš ve Venue Pro Mango s češtinou?

Jakým programem jsi editoval registry? Bylo nutné aplikovat camerasettingsmanifest.0405.xml?

Jde zvýšit počet homebrew aplikací které lze nainstalovat?
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů