Dell Venue Pro

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

Tak jsem se dostal do situace, kdy nutně potřebuju na telefonu hotspot (tethering). Nikdy jsem se o to nezajímal, ale mám takový pocit, že na našem milovaném DVP tato možnost není ani po všech možných odemknutích, mám pravdu?
Pokud ano, asi se budu musel Della zbavit... :???:
zoufalec
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát úno 17, 2012 17:56
Zařízení: DELL Venue Pro, Nokia Lumia 920 Grey

Dell Venue Pro + Exchange kontakty

Příspěvek od zoufalec »

DD,

Mám DVP nový, koupený u DELL CZ, z českými WP 7.5, verze 7.10.8107.79. Už jsem rozchodil Synchronizaci Outlook + Exchange, Synchronizují se mi i kontakty. Trochu mi ale vadí, že pokud po synchronizaci vypnu v nastavení synchronizaci kontaktů, kontakty opět zmizí. Nejde nějak přesunout Outlook kontakty do telefonních kontaktů, tzn, aby zůstavaly v telefonu i po např. odstranění Outlook účtu?

Díky za podněty...
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Dell Venue Pro

Příspěvek od mimonaut »

Standa píše:Tak jsem se dostal do situace, kdy nutně potřebuju na telefonu hotspot (tethering). Nikdy jsem se o to nezajímal, ale mám takový pocit, že na našem milovaném DVP tato možnost není ani po všech možných odemknutích, mám pravdu?
Možná ti zůstane.. už asi před měsícem jsem četl na WP central, že DELL uvolnil (uvolňuje, uvolní?) update s tetheringem.. Zkus to progooglit, tam to brali jako velice překvapivou a potěšující zprávu.. Nicméně nevim, jak je to s updatem u nás..

EDIT: Hm.. tak nevim co jsem kdy viděl.. ale asi to fakt nejde.. našel jsem tohle, ale moc moudrej z toho nejsem..
Určitě ale jde USB.. sry
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Dell Venue Pro

Příspěvek od mimonaut »

zoufalec: synchronizuješ to i s live accountem, ne? tam by ty kontakty měly zůstat na věky věkův.. (nevim, jen nápad)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

mimonaut píše:Hm.. tak nevim co jsem kdy viděl.. ale asi to fakt nejde.. našel jsem tohle, ale moc moudrej z toho nejsem..
Určitě ale jde USB.. sry
Nejde to, no. Škoda, DVP je telefon, který jsem i přes jeho chyby rozhodně nemínil opouštět, což díky ignoraci Dellu asi budu muset udělat. I tak díky za pomoc :-)
zoufalec
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát úno 17, 2012 17:56
Zařízení: DELL Venue Pro, Nokia Lumia 920 Grey

Dell Venue Pro

Příspěvek od zoufalec »

mimonaut píše:zoufalec: synchronizuješ to i s live accountem, ne? tam by ty kontakty měly zůstat na věky věkův.. (nevim, jen nápad)
Nene, v případě, že je Outlook ve WP nastavený na komunikaci s Exchange, tak se používá Exchange ActiveSync při synchronizaci. Vůbec v tomto případě není třeba použít synchro přes Live account....
zoufalec
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát úno 17, 2012 17:56
Zařízení: DELL Venue Pro, Nokia Lumia 920 Grey

Dell Venue Pro + Tethering

Příspěvek od zoufalec »

DD,


tak se mi dnes podařilo zprovoznit tethering na mém DVP (tento příspěvek píši pomocí tohoto připojení). Pokud b y měl někdo zájem o podrobný návod, tk jej sem umístím...
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

USB tethering že?
zoufalec
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát úno 17, 2012 17:56
Zařízení: DELL Venue Pro, Nokia Lumia 920 Grey

Dell Venue Pro

Příspěvek od zoufalec »

JJ... :-)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Dell Venue Pro

Příspěvek od mimonaut »

zoufalec: nj, právě že to synchronizování kontaktů s liveID ti může vyřešit tvůj problém, kontakty ti zůstanou v telefonou..
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

Funguje vám někomu live tile od battery statusu? Na mém DVP se změní pouze když spustím aplikaci.
Stanley Smith
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 01, 2012 21:54
Zařízení: Dell |venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od Stanley Smith »

DVP byla ta největší blbost v mém životě, co jsem udělal. Zlatý starý HP s Windows Mobile. Tuto novou sra.ku vložím mezi dva kameny a buochnu.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

To nedělej, to mi snad radši pošli na dobírku za cenu poštovnýho :)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

No já jsem naopak nejdřív chtěl DVP prodat (kvůli chybějícímu hotspotu), ale když jsem zkrz nazkrz prolezl nabídku telefonů bez ohledu na OS, celosvětově, ne jen ČR, zjistil jsem, že jít za víc peněz do horšího telefonu (jen kvůli hotspotu) je špatná myšlenka. Takže jsem prodej odvolal :-)
Kvalitní poctivou konstrukci, naprosto luxusní design, hw klávesnici a dostatečně velký displej v jednom balení totiž nenabízí skoro nikdo.
DenyKr
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát čer 11, 2010 14:48
Zařízení: Dell Venue Pro 16GB
Bydliště: Havířov

Dell Venue Pro

Příspěvek od DenyKr »

Tak kluci, je to tady, pro novou situaci ve firmě bohužel svůj DVP prodávám. Kdo by měl zájem, více info v bazaru:

Kód: Vybrat vše

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=28776&p=249372#p249372
:wink:
kubamk
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 04, 2012 8:19
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od kubamk »

Ahojte,

víte někdo jak na DVP nastavit, aby se chovat přes USB jako modem, případně přes BT? Zkoušel jsem různé návody ale nedostanu se přes Vytočte # # 634 # (Engineering režim). Ten se zobrazí,a le pak už nemám možnost tam nic nastavovat.

Díky za radu.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Dell Venue Pro

Příspěvek od Martin Suchan »

Nic takoveho WP7 neumi, maximalne WiFi tethering/sdileni Internetu, ale tady nevim, zda je pro Dell Venue Pro dostupny oficialne? Nevite nekdo?
Kreid
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: stř bře 17, 2010 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 930, Sony Xperia Z5
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Dell Venue Pro

Příspěvek od Kreid »

Režim USB modemu se dá oficiálně přes servisní menu nastavit u Samsungu Omnia 7. U ostatních zařízení netuším.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Dell Venue Pro

Příspěvek od mimonaut »

wifi tethering pro Dell není. Jde jen "pokoutným" způsobem (podobně jako u Omnie7) zprovoznit USB modem.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

kubamk píše:Ahojte,

víte někdo jak na DVP nastavit, aby se chovat přes USB jako modem, případně přes BT? Zkoušel jsem různé návody ale nedostanu se přes Vytočte # # 634 # (Engineering režim). Ten se zobrazí,a le pak už nemám možnost tam nic nastavovat.

Díky za radu.
Nezkoušel sem, ale USB tethering by měl jít, i uživatelé tady to potvrzovali. Návod z XDA: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1281744" onclick="window.open(this.href);return false;

Testovně jsem teď prolezl ke kroku 13. Type in *#301# - takže se zdá, že v engeneering režimu se nastavovat dá co je třeba. Kde ses zasek?
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů