Dell Venue Pro

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Dell Venue Pro

Příspěvek od p.a.Ť.o »

htcjirka píše:To da rozum ze nema,to byl jen dodatek,bohuzel jsi to nepochopil :roll:...
Ahaaa ;-) Těch dodatků by se našlo asi i víc a závažnějších (např. vrzající kryt), a můžeme klidně předpokládat, že kvůli foťáku si asi nikdo mobil kupovat nebude. Tímto končím OT :-)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

Foťáky v telefonu jsou jedna z řady hlavních vlastností dnešních zařízení. A já jej vyžaduju taky. Ne - nejsem "umělec", co potřebuje fotit oblohu, kytičky a broučky, potřebuju ho k práci. A Dell Venue Pro nezvládá to, co před ním zvládaly telefony i o tři roky starší. Přechod z výborného Omnia 7 na DVP byl docela šok.
Pokud ale zájemce nepotřebuje kompas, foťák a zároveň má rád qwerty, vyjímečný design, WP a kostrukci na výšku, je DVP samozřejmě jedinečná volba.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

marcs píše:Ahoj,
tak nějak ze zvědavosti jsem hledal info o mém founu, na stránkách dell jsem zadal service tag a našlo mi, že v ruce držím server. Chci se zeptat těch zkušenějších kde může být chyba nebo zda jsem zvolil špatnou adresu pro zadání service tagu a nebo mám v tel štítek z úplně jiného druhu zařízení :) .
Bohužel zde asi není co zkazit, jsi prostě jeden z těch, kteří mají u DVP problém se service tagem. Můj service tag třeba neexistuje vůbec. A s těmito problémy nejsme u Venue Pro sami. Pokud se ti chce, prihlas se na podporu jako "server" a zkus to s nimi pořešit.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

A k čemu tohle zadávání vlastně je? Pokud jej tam najdu, mám od dellu nějakou záruku či co?
Pavel Štrobl
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 09, 2011 15:06
Zařízení: Lumia 920 Cyan, Sony VAIO Duo 11
Bydliště: Planeta Země, Kontinent Evropa, Stát ČR, Město Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Dell Venue Pro

Příspěvek od Pavel Štrobl »

Stando mám dotaz. Dokáže Dell Venue Pro vyfotit papír A4 s textem?
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

Jak kdy. Slunečné světlo mu nedělá problém. Ale např. fakturu, co mi tu leží na stole, rozmaže při umělém světle místy k nečitelnosti. Ale myslím, že se stativem by neměl problém :-)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Dell Venue Pro

Příspěvek od Flynn »

Vyzkoušej aplikaci HandyScan. Je zdarma a v češtině. A funguje jako kapesní skener dokumentů s mnoha možnostmi.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Dell Venue Pro

Příspěvek od htcjirka »

To ano,ale skrze fotoaparat a ten u Dell Venue Pro neni opravdu dobry a obcas maze,takze vysledne situaci nepomuze..
kaon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 27, 2011 11:58
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od kaon »

ja by som este upozornil na asi najhorsiu podporu od vyrobcu v porovnani s ostatnymi WP.. vidiet to na nefunkcnosti kompasu a nemoznosti zdielania internetu cez wifi a uz to lepsie zrejme ani nebude
borixeus
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv čer 11, 2009 11:55
Zařízení: Dell Venue Pro, Xperia X10, Lumia 820

Dell Venue Pro

Příspěvek od borixeus »

Pánové, poslední dobou uvažuju o pořízení DVP. Přečetl jsem si tuhle diskusi a nevím, jestli jsem něco přehlédl, ale chci se zeptat, jestli je možné na HW klávesnici bez problémů psát všechny znaky s diakritikou? Vyřídím denně spoustu mailů přes mobil a bez ů, ú, ě, é atd. bych se prostě neobešel, tak se chci jen ujistit, že s tím nebude problém.
Dále, existuje do budoucnosti nějaká šance, že bude telefon úplně odemčen? Hodně jsem si oblíbil Operu a bez toho není šance jí tam dostat.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Dell Venue Pro

Příspěvek od mimonaut »

..s tou operou tě nepotěším, ale do DVP ji nedostaneš. Jde nainstalovat pouze na HTC s DFT "full unlock" ROM, protože je programována v nativním kódu (pravděpodobně půjde o port z windows mobile). Takže nepomůže ani klasický unlock, ani interop-unlock..
více info najdeš zde
Nicméně na IE9 se zvyknout dá, jádro je supr rychlé a vcelku příjemné "na dotek". A k rozšíření funkcí lze použít alternativní "nadstavbové" browsery, pár jich na MP najít lze.
borixeus
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv čer 11, 2009 11:55
Zařízení: Dell Venue Pro, Xperia X10, Lumia 820

Dell Venue Pro

Příspěvek od borixeus »

S tou operou jsem víceméně smířen, jen mě zajímalo jestli nebude třeba do budoucna nějaká naděje. Jak je to ale s tou klávesnicí? Někde jsem četl, že na HW klávesnici lze zadávat jen některé české znaky, ale třeba ů nebo ě tam dostat nešlo - může to být tím, že daný přístroj byl zakoupen třeba v Německu?
marcs
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát lis 25, 2011 6:09
Zařízení: Dell Venue Pro
Bydliště: Černá Hora

Dell Venue Pro

Příspěvek od marcs »

České znaky jdou zadávat na SW i HW klávesnici, žádný problém jsem nezaznamenal
ajkl
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 09, 2012 14:39
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od ajkl »

Psaní s diakritikou není vůbec problém, minimálně na HW klávesnici. Na SW jsem ještě nezjistil jak s diakritikou psát, ale nijak mě to netrápí. A o odemčení silně pochybuji, navíc jsem s IE spokojen a nevím, kterou funkci Opery bych tak nutně měl potřebovat.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Dell Venue Pro

Příspěvek od mimonaut »

..soft klávesnice má diakritiku pod delším stiskem dotyčného znaku. Lze použít buď přidržením a posunutím prstu na znak s diakritikou, nebo přidržet, pustit, ťuknout. Musí být ale CZ klávesnice zapnutá v nastavení.
borixeus
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv čer 11, 2009 11:55
Zařízení: Dell Venue Pro, Xperia X10, Lumia 820

Dell Venue Pro

Příspěvek od borixeus »

Díky za odpovědi. Potřebuju něco na časté psaní e-mailů a tudíž nutně potřebuju diakritiku. Od doby, co jsem měl P910i, jsem asi před rokem poprvé pořídil telefon bez qwerty, navíc android, a k obojímu musím říct, že to už nikdy. Pokud pominu nedostatky DVP, které se tady propíraly a myslím, že to překousnu - foťák na prd (nepotřebuju), občasné ztlumení telefonu při zasunutí klávesnice (snad jen výjimečné)... - tak si myslím, že na volání, e-maily a občasné brouzdání na webu bude telefon vyhovující.
Můžu se ještě uživatelů zeptat na hlasitost zvuku sluchátka při telefonování? Můj současný telefon má dost potiché sluchátko a v rušném prostředí pak skoro nic neslyším - nejsou s DVP podobné problémy?
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

RE: Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

Řekl bych, že ve volání, co do srozumitelnosti, je DVP trošku podprůměrný, ale pro web (v mezích WP) a email je luxusní.
Roman Solár
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned led 22, 2012 22:58
Zařízení: iPhone 4S

Dell Venue Pro.

Příspěvek od Roman Solár »

Standa: V čom je problém - mikrofón, reproduktor..? Mám ho objednaný..
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

Já nechci strašit, ale zdá se mi, že jak s Venue Pro, tak i předtím se Streakem jsem rozuměl druhé straně o něco hůř, než s jinými telefony. Naopak na mě si nikdo nestěžoval. No, snad je to jen můj dojem.
Napiš pak své poznatky, třeba to uvidíš jinak.
tomasACM
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 30, 2012 20:07
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od tomasACM »

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zdali má někdo zkušenosti s rozbitou dotykovou vrstvou (displej pod ní je v pořádku a funkčnost také, jen ten vzhled je díky prasklinám hrozný) na DVP. Tzn. přes jaký servis jste to řešili, popř. kolik byla cena opravy. Díky za odpovědi. :wink:
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů