Dell Venue Pro

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

Hele, jen proto, že nejsem spokojen s kvalitou foťáku v DVP, jsem zde byl kýmsi jiným označen za blbce a ty sis svou vlnu malinko jednodušších urážek taky odbyl. Mě to neurazí a nenaštve - takhle se prostě internetoví drsňáčci chovají. Dokonce, pokud si pamatuješ, jsem nabídl osobní setkání s tím, že se naučím, jak s DVP fotit a tím pádem i uznám svou chybu. Reakce? Vysmáli jste se. Takže je mi líto, nebudu vám nadával do blbců apod., ale budu se holt s vašim typem diskutérů bavit s despektem.

P.S.: že posíláš lidi s opravdovým problémem přes soukromé zprávy na mě, taky moc v pohodě není. Klidně si hoj poraněné ego na mně, nevadí mi to, ale nezneužívej k tomu ostatní uživatele a uvědom si trochu důsledky svého chování.

Do pléna: ještě je možné, že některé telefony Dell Venue Pro mají foťák vadný, a proto jednou maže, jednou ne. Vzhledem k počtu uživatelů stěžujících si na rozmazanost u DVP a obecně k hw problémům, které DVP doprovázely, bych se ani nedivil.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Dell Venue Pro

Příspěvek od htcjirka »

Ja se obavam at je to sebenovejsi Dell Venue Pro tak ty fotky budou stejne "obcas" mazle a podprumerne.Je to bohuzel vlastnost s kterou se nekteri hure smiruji.Samozrejme ze nikdo od "mobilniho" fotaku neocekava nejakou super kvalitu,ale to co je u Dell Venue Pro je opravdu ostuda.Fotaky v mobilech uz jsou mnohem dale.Obcas potrebuji v praci vyfotit a hned odeslat nejake detaily pri horsim osvetleni a tam je Dell pro me nepouzitelny..
Alah
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned črc 03, 2011 11:54
Zařízení: DELL Venue Pro

RE: Dell Venue Pro

Příspěvek od Alah »

To je marne...snad se ti to bebi na dusi jednou zahoji...

Sent from my Venue Pro using Board Express
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

htcjirka píše:Obcas potrebuji v praci vyfotit a hned odeslat nejake detaily pri horsim osvetleni a tam je Dell pro me nepouzitelny..
Tak přesně to samé potřebuju v práci taky :-). Asi půjde o typický problém Dellu, protože Streak tuto činnost nezvládal v tom samém ohledu. Částečně je možno to pořešit nastavením, ale i tak se DVP nemůže srovnávat s jinými, i staršími telefony.
viro
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned říj 16, 2011 8:44
Zařízení: sam i900 omnia, Dell Venue pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od viro »

Já vím že jsem možná mimoň, ale nešlo by nahrát starší verzi ROM z jiněho zařízení (před Nodo) "aktivovat češtinu" a pak nahrát soft Mango pro DVP? Founy s MP mají podobný HW, tak by to myslím mohlo proskočit. DVP se mi moc líbí, ale bez češtiny ho nechci, nebo mořnosti dohrání.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

Tak to vypadá, že bude možné doinstalovat češtinu: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1306415
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Dell Venue Pro

Příspěvek od drak21 »

No vypada to zajimave,mozna pujde i cestina do DVP :)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

A naopak díky Mangu nejede kompas. V neděli jsme ho potřebovali, tak machruju, že není problém ho do dvou minut mít v telefonu, a výsledek nula. Kompas nefunguje :-) Když jsem později pátral, zjistil jsem, že jde už o známý problém.

Ještě před nějakou dobou byl pro mě Dell i po vlastních zkušenostech vcelku high-end výrobce, ale co se telefonů týče, má vždycky nadprůměrný potenciál, ale neumí ho dotáhnout do konce.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

Ne, nemám a zatím ani nebudu mít odemčený telefon. Ale díky za pomoc.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

Aha, to mě vůbec nenapadlo :oops: Co sem četl, tak by to mělo bejt opraveno v dalším updatu, snad to bude brzy.
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dell Venue Pro

Příspěvek od drak21 »

Ten kompas u mého DVP nechodí ,stejně jako u těch na marketu :(
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

@drak21: To reaguješ na toto?
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dell Venue Pro

Příspěvek od drak21 »

Jo jo,ten xap nejde nahrát pokud se nesmaže v manifestu jedna řádka (někde je ta chyba popsaná ,jedna se o nějakou ochranu co má mango ) .Po smazání lze ap nahrát do DVP ,ale stejně nechodí .Tedy aspoň u mne.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

Sakra, spolejhal sem na to. Dík za info.
KarlS6
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 18, 2011 8:46
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro nastavení

Příspěvek od KarlS6 »

Zdravím, koupil jsem si DVP a je to můj první tel tohoto typu... Jak funguje stahování aplikací? Co je důležité nastavit případně na co si dát pozor?
Díky moc!
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Dell Venue Pro

Příspěvek od Jiří Hrma »

KarlS6: Zřejmě si na fóru nový, tak než se budeš ptát, zkus použít tlačítko Hledat a něco si přečíst, ať se nám tu nemnoží duplicitní dotazy, protože většina věcí se tu už řešila. Začít můžeš zde
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=136&t=26456" onclick="window.open(this.href);return false;
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=136&t=21373" onclick="window.open(this.href);return false;
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=144&t=26349" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokud se chceš o Marketplace, ve kterém se nakupují/stahují aplikace, dej si to vyhledat ve fóru.
Uživatelský avatar
batt
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned říj 08, 2006 19:12
Bydliště: Praha

Dell Venue Pro

Příspěvek od batt »

nofu píše:Tak to vypadá, že bude možné doinstalovat češtinu: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1306415
Ten kdo nemá v DVP aktualizované Mango tak podle toho co je v popisu stránky a odkazech uvedeno, může zřejmě čestinu nainstalovat už teď - přimo pro DVP jsou v odkazech uvedeny cca čtyři ROM s následným přechodem na Mango. Vzhledem k tomu že mám ofic. aktualizováno Mango a navíc po češtině netoužím, nezkoušel sem. Zřejmě ale podle dalších info na xda-dev v sekci WP7 se už na alternativě pro Mango intenzivně pracuje i pro DVP a LG.
Kvetinacek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř led 12, 2011 16:45
Zařízení: NOkia

Dell Venue Pro

Příspěvek od Kvetinacek »

Zdravím, ač budu otravný, tak se zeptám. Chystám se koupit z Alzy Dell Venue Pro. Mám takový dotaz. Váš názor na tento přístroj? Nemyslím jen reklamní kecy, ale chci nějaký názor člověka, co přístroj používá jako hlavní telefon nějaké jeho praktické zkušenosti.... Dále bych se rád zeptal na výdrž jak je ona na něm s ním. Co hlasitost vyzvánění a hlasitost sluchátka? A ještě poslední a pro mě důležité věc. Nepočítám s tím, že z Alzy koupím rovnou s instalovaným Mangem. Je na to už oficiální update? Jde totiž o to, že se v tom nechci šťourat, chci vybalit, updatovat na Mango (které doufám už češtinu má??) a nechci s tím dělat nějaké psí pokusy.

Budu rád za Vaše odpovědi. Děkuji
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

DVP s Mangem češtinu mít nebude, alespoň ne oficiálně, neoficiální řešení vyzkouším během víkendu (drak21 tušim ale psal, že to nefunguje), telefon je akorát na poště. Ke koupi DVP v Alze, podle mě to není dobrý nápad. Na německém Ebay se dá koupit okolo 250€ a v čechách u Gigacomputer za 7500 vč. DPH - tuším jen půlroční záruka.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů