Dell Venue Pro

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Dell Venue Pro

Příspěvek od dwbmb »

Nemam Venue Pro, čili i na další otázky nemá smysl odpovídat, jelikož jsou specifické dle zařízení. Jak jsem již jednou opakoval, bavím se čistě jen o odemčení, ale což, opakování je matka moudrosti.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

Aha, to vše vysvětluje. Škoda, vzbudil si ve mě naději :(
Ahurmen
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: čtv srp 11, 2011 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Re: Dell Venue Pro

Příspěvek od Ahurmen »

drak21 píše:Normálně je dostupné mango i pro DVP,samozřejmě přes "ochcávku" :),jen to chce trpělivost.

ps:kde se dá zaregistrovat vývojářský účet pro studenty ?
Mno já sem se s tim s*al asi hodinu a půl a za celou dobu zkoušení vypojování netu, klikáni na aktualizaci a podobně se mi nepodařilo dostat přes část, kdy ten status bar při vyhledávání aktualizace zmizí.
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

RE: Dell Venue Pro

Příspěvek od drak21 »

Chce to opravdu trefit nejaky casovy limit,jak uz nekdo popisoval.Ja osobne jsem to trefil az druhy den,kdyz jsem v klidu sednul ke kompu projel navod a cca na popate voala se nabidla aktuizace.

Sent from my Venue Pro using Board Express
supetr
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv bře 20, 2008 15:09
Zařízení: HTC EVO 3D
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Dell Venue Pro

Příspěvek od supetr »

drak21 píše:Normálně je dostupné mango i pro DVP,samozřejmě přes "ochcávku" :),jen to chce trpělivost.

ps:kde se dá zaregistrovat vývojářský účet pro studenty ?
Zdravim vsechny, sice telefon nemam,ale vazen o nem uvazuju, takze jsem se zajimal, jaky jsou moznosti odemknout telefon. Postup je takovej, ze na strankach https://www.dreamspark.com/" onclick="window.open(this.href);return false; v levem sloupci je getting started a pak tam jsou tri kroky prihlaseni/overeni/download
Ja se prihlasil pod mailem a heslem, co mam na hotmailu, zadal cislo platne ISIC karty jedny mlady kolegyne u nas v praci (skoncila skolu, tak ji jeste ma) a jsem zaregistrovanej. Pak se tusim musi stahnout ty SDK tools pro WP7 a tam je volba registrovat = odemknout telefon. K tomu musis mit aktivni ucet na http://create.msdn.com/en-US/" onclick="window.open(this.href);return false; kde pri vytvareni uctu musis zadat typ "studentsky" jinak po tobe budou chtit 1750,- bez dane za rok. Behem registrace te overej pres ten dreamspark a pak ti poslou link na hotmail, kde potvrdis e-mailovou adresu a je to.
Protoze telelfon nemam, nevim presne, co vsechno se da s timhle oficialnim odemknutim delat, ale podle me by melo jit dostat tam minimalne ten editor registru a prepnout telefon do cestiny..
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Dell Venue Pro

Příspěvek od drak21 »

Ano,tvuj postup pro odemceni je spravny a funkcni.Bohuzel se me ale nedari dostat do telefonu zadny dostupny editor registru,cimz nejsem schopen napr. zapnout cestinu pro DVP.Zatim jsem nikde nenasel zadny funkcni navod jak na to.
Bohuzel se DVP dodava s verzi systemu na ktery je nefunkcni neofficialni odemceni telefonu a tim padem ani nelze pouzit navod na aktivaci cestiny :-(
supetr
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv bře 20, 2008 15:09
Zařízení: HTC EVO 3D
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Dell Venue Pro

Příspěvek od supetr »

Jako ze jsi nesehnal zadny XAP soubor/programek na editaci registru nebo ze ho mas, jen nevis, jak ho tam dostat?
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Dell Venue Pro

Příspěvek od drak21 »

No programku na XDA je dost,nastroj na portaci mam offiko i neofiko ale vse konci na chybe 0x81030120
hyneg
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon pro 29, 2008 19:27
Zařízení: HTC HD2, WM 6.5.3 ChuckyROM / Dell Venue Pro 8GB

Dell Venue Pro

Příspěvek od hyneg »

Tak jsem na tom úplně stejně, mám DVP s Mangem (OS version: 7.10.7720.68), telefon je registrovaný přes studentský dev.acc. (nevím ale kde registraci ověřit, jestli na webu dev. je někde něco jako správa zařízení).

Do telefonu se mi však nepodařilo dostat žádnou aplikaci, která by uměla úpravy registrů.
Přes Tom XAP Installer to vyhazuje: Make sure your phone was unlocked! Make sure you connected device PC and Zune lauched Try again!
Přes WP SDK 7.1 Application Deployment to vyhazje chybu: Error: 0x801030120

Zkoušel jsem následující XAPy: RegistryEditor 1.2.0.0 / 1.1.0.0, touchesplorer_beta, WP7roottools 0.5/0.6/0.7 alpha.

Napadá někoho co vyzkoušet dál????
supetr
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv bře 20, 2008 15:09
Zařízení: HTC EVO 3D
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Dell Venue Pro

Příspěvek od supetr »

Hmm.. tak to by nam mohl napsat ten typek z diskuze o par prispevku vejs, jak to rozchodil na ty svy Omnii co ma v podpisu.. Takze ten ofiko postup pres SDK tools nefunguje taky, jo? Na ten jsem sazel, ze ti dovoli poslat do telefonu cokoli (co "jako" vytvoris a chces v telefonu vyzkouset)

Ted me nebijte, jestli placam, neslo by poslat ten XAP mailem do telefonu a tam to rozkliknout? Jako ve WM6.5 fungovaly CABy...
kecirij
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: sob srp 13, 2011 5:16
Zařízení: DELL Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od kecirij »

ach jo...pánové a máte to zařízení registrované? Asi né co? Já mam DVP a program na upravu registru jsem tam dostal...i když mi stejně nejde registry měnit...navigon 3, ale používám furt
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Dell Venue Pro

Příspěvek od drak21 »

No ja jsem tam program dostal,pokud jsem vnem smazal jednu radku v manifestu,ale pak se program bud v zarizeni neobjevi nebo nepracuje korektne.Jelikoz se me po uprave podarilo odeslat do zarizeni app tak soudim ze mam zarizeni registrovane.Nebo jak jinak se to da poznat?


ps:chci se pripojit za pozadavek na samostatne vlakno pro DVP ,preci jen par uzivatelu toto zarizeni uz ma a dalsi se casem urcite najdou :)
supetr
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv bře 20, 2008 15:09
Zařízení: HTC EVO 3D
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Dell Venue Pro

Příspěvek od supetr »

No tu registraci jsi musel udelat pred tim v SDK tools - az potom jde (nebo melo by jit) neco do telefonu poslat..

A ja myslel, ze tohle uz samostatny vlakno o DVP je..? :-)
Nebo jsem neco prehlidnul?
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Dell Venue Pro

Příspěvek od drak21 »

Ano registroval jsem v tool,presne dle navodu ms.To vlakno jsem myslel jako samostatnou sekci aby se nemuselo hledat v sekci ostatni zarizeni.
supetr
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv bře 20, 2008 15:09
Zařízení: HTC EVO 3D
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Dell Venue Pro

Příspěvek od supetr »

A tim e-mailem to teda nefunguje? Pred NoDo ROMku jsem nikde nevidel, pokud teda nefunguje ten ofiko unlock, pak je to s cestinou spatny.. ne ze by ji teda clovek zivotne nutne potreboval, ale bylo by to proste fajn mit ji tam..
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Dell Venue Pro

Příspěvek od drak21 »

Tak ted jsem nahodil puvodni verzi DVP,provedl odemceni nahral editor ale problem je ted jinde.Nelze ulozit zmenu do registru,takze jsem stale tam kde jsem byl :(
hyneg
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon pro 29, 2008 19:27
Zařízení: HTC HD2, WM 6.5.3 ChuckyROM / Dell Venue Pro 8GB

Dell Venue Pro

Příspěvek od hyneg »

Tou předchozí verzí myslíš NoDo?
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Dell Venue Pro

Příspěvek od drak21 »

Ano,mam dojem ze DVP se dodava pouze s NoDo.
cislo verze je 7390
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od nofu »

supetr píše:Hmm.. tak to by nam mohl napsat ten typek z diskuze o par prispevku vejs, jak to rozchodil na ty svy Omnii co ma v podpisu.. Takze ten ofiko postup pres SDK tools nefunguje taky, jo? Na ten jsem sazel, ze ti dovoli poslat do telefonu cokoli (co "jako" vytvoris a chces v telefonu vyzkouset)
Na omnii to funguje jinak, takže postup z omnie je nám k prdu.

Jediné co nám ten developerskej účet umožní, tak je instalace tří homebrew aplikací, což by vlastně v kombinaci s US LiveID mělo stačit.
hyneg
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon pro 29, 2008 19:27
Zařízení: HTC HD2, WM 6.5.3 ChuckyROM / Dell Venue Pro 8GB

Dell Venue Pro

Příspěvek od hyneg »

Je nutné US LiveID? Já mám dev.acc. spárované s CZ LiveID.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů