Ativ S - problém s nahráváním a přehráváním hudby

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
n3jbr
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 08, 2014 15:40
Zařízení: Samsung Ativ S

Ativ S - problém s nahráváním a přehráváním hudby

Příspěvek od n3jbr »

Zdravím Vás,
Jsem tu nový a pokládám se za běžného uživatele telefonu Ativ S. S telefonem jsem víceméně spokojený, ale mám pár problémů, se kterými bych potřeboval poradit.

1) Do telefonu (resp. na kartu) mi nejde nahrát hudba, kterou bych chtěl (cca 6 gb).
- Zkoušel jsem spoustu věcí... - všechny interprety a písničky jsem poctivě otagoval a zkoušel nahrát na zformátovanou mini SD. Výsledkem jsem byl nanejvýš zklamaný. Buď telefon vůbec nerozpoznal, že jsem nějaké mp3 na kartu nahrál - prázdná kolonka "umělci", nebo se zobrazila pouze polovina interpretů a to tím stylem, že každá mp3 byla nahraná 3x až 4x - z toho pouze jedna funkční. Při smazání nefunkčních kopií nešla pustit už ani ta jedna funkční... Zkoušel jsem to tahat přes čtečku na kartu, přes originální software (synchronizace) a vždy to dopadlo stejně špatně. :(

2) Při přehrávání hudby z YT přes prohlížeč, aplikaci YT nebo Tube Pro mi telefon vždy přehraje třeba 4 minuty a pak vyhodí chybu - dál nehraje, vše musím načíst znovu atd... Je to velice otravné a když si hudbu pouštím při práci, tak k telefonu musím běhat každou chvíli. Když jsem na mobilním internetu, vydrží přehrávat třeba i 20-30 minut v kuse - pak ale hodí zase chybu. Na Wi-fi připojení se mi to stává třeba každých 3-6 minut. Většinou to vyhodí chybu, kde je psáno něco o vypnutí ZUNO - což nepoužívám a slyšel jsem o tom jen u WP7...

Pokud se Vám něco podobného stává, nebo jste o tom již slyšeli a víte jak na to, budu velice vděčen každému za odpověď a za jakoukoliv radu.

Děkuji pěkně

n3jbr
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů