Samsung i8350 Omnia W problém:

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
Gokvik
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 14, 2014 15:03
Zařízení: Samsung

Samsung i8350 Omnia W problém:

Příspěvek od Gokvik »

Zdravím,
několik dní se snažím příjít na to, co se s Omnií děje. Strašně rychle se mi vybijí baterka (i když je nově koupená). Do toho mi neustále svítí display a nefunguje levý tlačítko (zpět). A do toho všeho mi to samo pořád snižuje hlasitost. S tou výdrží baterie je to tak špatný, že pokud se dostane pod hranici 30%, tak začně baterka klesat o procento za 5 sekund až se vybije úplně.
Zkoušel jsem celej telefon aktualizovat, nepomohlo to. Zmíním taky, že mobil není po žádným pádu, polití atd.. Záruka už vypršela a proto se chci zeptat, jestli s tím někdo nemá nějakou zkušenost. Je mi jasný, že to asi budu muset stejně řešit servisem, ale i tak se zkusím zeptat.

Děkuju za případné odpovědi ;)
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv čer 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Bydliště: Brno, South Moravia

Samsung i8350 Omnia W problém:

Příspěvek od Daniel Stiegler »

Gokvik: Zkuste uvést zařízení to továrního nastavení (nastavení -> o telefonu -> reset). Jestli tato metoda nezabere pak je možné ještě provést flash zařízení. V poslední řadě pak nějak servis. Windows Phone 7 je už trochu skomírající větev, ne-li mrtvá. Nečekal bych někde kdo ví jaký support.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů