Ativ S pruhy na displeji

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
SuGi21
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 15, 2014 18:31
Zařízení: Samsung ATIV S

Ativ S pruhy na displeji

Příspěvek od SuGi21 »

Vím že téma je staré, jen bych se ještě rád k tomu ATIV S vyjádřil.
Display na tomto zařízení je bohužel víc než ubohý, po roce průměrného používání se mi na display vypálil bílý pruh od SMS a klávesnice, došel jsem do obchodu a úspěšně vyreklamoval, jakby taky ne, zařízení má sloužit 2 roky a nikde nepíšou, že display má z toho životnost pouze rok.
Po dalších 3 měsících už mam zase vidět lištu na SMS a dokonce se mi vypálila i GPS po tom co jsem s tím jel do Chorvatska a zpátky. (dohromady cca 25 hodin svícení, ovšem zdaleka ne v kuse) Nutno podotknout, že mobil byl ve středovym panelu ve stínu, klimatizace fungovala, takže na něj nefungovaly žádné neblahé přírodní vlivy.
Pravděpodobně tedy nejde o vadný kus, prostě na ATIV S budou asi vadné všechny. Příští týden zase zavítám na reklamaci a jsem zvědavý, jestli tam konečně dají display, kterej chvíli vydrží.

Ještě bych rád uvedl, že jsem průměrný uživatel mobilu, nesedim u toho celý den, myslim že v průměru max hodinu denně, ale co se divit, když se to zvládne vypálit za 25 hodin :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Ativ S pruhy na displeji

Příspěvek od htcjirka »

To není vlastnost Ativu, ale podřadného Amoled displeje, který vypalováním trpí odjakživa až po poslední jeho verze.
SuGi21
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 15, 2014 18:31
Zařízení: Samsung ATIV S

Ativ S pruhy na displeji

Příspěvek od SuGi21 »

No samozřejmě je to vlastnost AMOLEDu ale ne v takovém měřítku jako u nepovedených Ativů. Měl jsem předtím skoro 4 roky Samsung Omnia II a NIKDY za jeho životnost se nic na display nevypálilo. Ztratil kontrast, tak jak to u amoledů je, to ano, ale nic se během několika hodin nezobrazilo na display a to ten mobil taky zažil navigaci do Chorvatska a to ještě na čelním skle kde do něho žhnulo Slunce :)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů