Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
m_a_c_a
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 28, 2013 12:18
Zařízení: Samsung Omnia 7

Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Příspěvek od m_a_c_a »

Zdravím, funguje to někomu? Registroval jsem se u xda, ale když dám Setup a vyplním přihlašovací údaje, tak mně to vyhodí chybu "Non register!..."

Kód: Vybrat vše

http://xda-developers.cz/navody/windows-phone-8-test-bulding-in-htc-hd2-to-samsung-omnia-7-download/
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Příspěvek od htcjirka »

:tlem: :tlem:
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Příspěvek od Kormoran »

Celkem cumim ze na XDA delaji WP8 pro starickou a první omnii 7 http://xda-developers.cz/navody/windows ... -download/" onclick="window.open(this.href);return false; nicméně mi to přijde jako fake...
m_a_c_a
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 28, 2013 12:18
Zařízení: Samsung Omnia 7

Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Příspěvek od m_a_c_a »

taky si myslím... jen jsem se ujišťoval
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Příspěvek od Kormoran »

Ona na tom Omnia 7 po HW stránce zase tak špatně nebude a WP8 by i utáhla, problém vidím v tom že WP nejsou open source jako android a tak nelze čekat nějaké portace či custom ROM.
Je celkem škoda že telefon přístroje první generace s WP7 takhle odříznul a vyšší než 7.5 mango či 7.8, oficiálně nikdy nedostanou, omnii 7 jsem měl jako první tel. s WP a je to výborný přístroj.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Příspěvek od l0lz »

Nahodou, ja som mal WP7.8 na HTC HD2. Tak podla mna pojde dat aj WP8 na staršie WP7 zariadenia...
čo ale pochybujem že bude tak jednoduche. lebo zas HTC HD2 malo odomknuty Bootloader
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Příspěvek od Kormoran »

WP7.8 a WP8 jsou dost odlišné systémy a je dost dobře možné, že by na single core 1Ghz co omnia 7 má, ani nejely: http://wmmania.cz/clanky/obecne/minimal ... s-phone-8/" onclick="window.open(this.href);return false; ...gpu adreno 200 už je taky hodně mimo, i když je pravda že jednoduché GUI co WP8 mají bez zbytečných efektů a serepetiček mají, by nemělo být zas tak náročné.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Příspěvek od Simon »

Zaze takovej problem by nektere WP7.x telefony nemneli, ale kto by si pak kupoval novej telefon s WP8kdyby ten starej dostal aktualizaci, že :)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Příspěvek od tslany »

LOL :lol:
mceza

Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Příspěvek od mceza »

Kormoran píše:i když je pravda že jednoduché GUI co WP8 mají bez zbytečných efektů a serepetiček mají, by nemělo být zas tak náročné.
Cože? Viděl si WP8 někdy vůbec? Ve WP je obrovské množství efektů, přechodů, průhlednosti. To, že ikonky nejsou kulaté a na pozadí nemáš pampelišku ještě neznamená, že GUI ti utáhne i kalkulačka...

Jako hlavní a zásadní problém bych viděl v absenci TPM čipu, na kterém jsou WP 8 závislé.
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Příspěvek od Kormoran »

Ne neviděl....na 625ce běží asi něco jinýho než WP8 .... prostředí je natolik jednoduché že i ty animace k tomu ktré měly mimochodem i WP7 co se pamatji, musí i jednojádro utáhnout
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Příspěvek od tslany »

Grafika WP není podmíněna počtem jader, nic v systémech WP není podmíněno počtem jader. Jde prostě o podporu HW jako celku. Navíc, grafika je vykreslována pomocí GPU.
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Příspěvek od Kormoran »

Ale i to adreno 200 co je v Omnii 7 přece na animace a efekty stačí, ty v WP8 se od 7ček příliš neliší ne?
http://www.youtube.com/watch?v=lWEIkCqY4uc" onclick="window.open(this.href);return false; od 2:24.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Windows Phone 8 Beta for Omnia 7

Příspěvek od tslany »

Ale tady vůbec nejde o žádnou grafiku. Tady jde prostě o podporu hardwaru jako celku. Potřebuješ mít ovladače na daný HW (NT6.1 ARM, takže ovladače z WP7, které jsou CE6/7, moc nepomůžou), a plus je tu požadavek na TPM ve Windows Phone 8. To není jak s Androjdem, že si kdejaký výrobce může hodit zelenýho panáka na kdejakej prehistorickej HW, a pak to taky podle toho vypadá.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů