Otázka na majitele Ativ S (kvalita zvuku)

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
Uživatelský avatar
Salwatore
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv úno 09, 2012 11:25
Zařízení: Samsung Omnia W

Otázka na majitele Ativ S (kvalita zvuku)

Příspěvek od Salwatore »

Uvažuju o koupi telefonu Samsung Ativ S, ale zarazilo mě na foru wpcentral.com, že se tam hodně řeší špatná kvalita zvuku. Při poslouchání hudby je mezi skladbama slyšet prasknutí, při přehrávání systémového zvuku slyšet šum a prasknutí.

zde se to řeší:
http://forums.wpcentral.com/samsung-ati ... noise.html" onclick="window.open(this.href);return false;

tady taky:
http://forums.wpcentral.com/samsung-ati ... tiv-s.html" onclick="window.open(this.href);return false;

zde taky:
http://forums.wpcentral.com/samsung-foc ... racks.html" onclick="window.open(this.href);return false;

a tady taky:
http://answers.microsoft.com/en-us/winp ... 6362400642" onclick="window.open(this.href);return false;

Proto bych se chtěl zeptat majitelů tohoto telefonu zda máte stejné zkušenosti.
Uživatelský avatar
Salwatore
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv úno 09, 2012 11:25
Zařízení: Samsung Omnia W

Otázka na majitele Ativ S (kvalita zvuku)

Příspěvek od Salwatore »

Copak nikdo nevlastní Ativ S, aby mě mohl odpovědět, jak kvalitní zvuk telefon má?
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Otázka na majitele Ativ S (kvalita zvuku)

Příspěvek od tslany »

Hraje to stejně jako každý jiný telefon s integrovaným audio kodekem v procesoru. Pro náročné nicmoc, stejně tak jako jiné zařízení se SOC a bez separátního audio švábu.
Uživatelský avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: stř bře 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Bydliště: Praha

Re: Otázka na majitele Ativ S (kvalita zvuku)

Příspěvek od miaggi »

Zadne problemy, jen kvalita vystupu prumerna.
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

Re: Otázka na majitele Ativ S (kvalita zvuku)

Příspěvek od prcko »

Niesom audiofil ten zvuk je priemerný a už som zažil aj lepšie hrajúce zariadenia ale minerálne je cena ativu veľmi prijateľná tak sa to dá odpustiť
Uživatelský avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: stř bře 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Bydliště: Praha

Re: Otázka na majitele Ativ S (kvalita zvuku)

Příspěvek od miaggi »

Presne tak. Za 5000Kc jsem nadmiru spokojeny. Pro me je obrovska vyhoda vymenna baterie a pametove karty. At se na me Lumiaci nezlobi, ale mit 3 nahradni baterie s externi nabijeckou je svoboda. Stejne tak 48GB pameti. ;) Ani lepsi fotak, ani bonusove aplikace tohle neprebiji. Btw. Ativ S foti docela kvalitne a jedina aplikace, kterou jsrm Lumiim zavidel, byla Here drive. A tu uz nyni mam taky v mobilu,takze absolutne zadna vyhoda.
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Otázka na majitele Ativ S (kvalita zvuku)

Příspěvek od mmme »

S výměnou baterií máš pravdu. To byla u Omnie 7 velká výhoda. Paměťovka asi taky dobrý, ale tady je to dost individuální. Mi třeba dřív stačilo vestavěných 16 giga a teď jsem rozmazlenej dvojnásobnou pamětí mé Lumie. Foťák v 1020ce je pro toho, kdo ho chce, k nezaplacení. Bonusové apps beru, ale foťák je the best, na kterej se žádnej jinej foun nechytá.
Uživatelský avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: stř bře 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Bydliště: Praha

Re: Otázka na majitele Ativ S (kvalita zvuku)

Příspěvek od miaggi »

Chapu. Fotak je dobrej, ale opet individualni vec. Pro me neni na prvnim miste. Vydrz baterie je pro me nejdulezitejsi. Ativ S vydrzi pri velmi narocnem pouzivani den, pri beznem dva dny a pri setrnem 3 dny. Mne osobne vydrzi den a pul a takhle vzdy menim dalsi 3 baterie. Tzn. Funguji tyden bez nabijecky! Obcas kdyz si vzpomenu, tak hodim baterky do externi nabijecky a hotovo. Zadne kabely, jen svoboda.
3391
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 06, 2014 19:54
Zařízení: Samsung Ativ S

Otázka na majitele Ativ S (kvalita zvuku)

Příspěvek od 3391 »

S Ativem jsem spokojenej....ale....ale ten zvuk ve sluchátkách je otřesnej....Ativ je můj asi dvoustej telefon, tak mám s čím srovnat....nejvíc mi kvalitou utkvěl v paměti Galaxy S.....s tím se Ativ nemůže vůbec srovnat......zkoušel jsem do něj sluchátka z S3, je to trošku lepší, ale pořád nic moc....zkrátka není to jen o sluchátkách...ten výstup je podle mě špatný...a to nejsem žádnej náročnej hudební nadšenec....a to praskání šumění...když jsou sluchátka zapojený...a nemám puštěnou žádnou hudbu, tak ano...sem tam to praskne a šumne.
Uživatelský avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: stř bře 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Bydliště: Praha

Re: Otázka na majitele Ativ S (kvalita zvuku)

Příspěvek od miaggi »

Souhlas. Otresna kvalita. Moje predchozi Omnia 7 hrala mnohem lepe.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů