7.8 na Omnii W

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Rypicong
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 07, 2012 17:53
Zařízení: Samsung Galaxy GIO

7.8 na Omnii W

Příspěvek od Rypicong »

Dostal už někdo oficiální aktualizaci ?

Zkoušel jsem již vynucenou aktualizaci, ale nepřišel mi telefon již tolik svižný jako s 7.5, proto jsem se opět vrátil na 7.5 ale off. aktualizace stále nepřichází...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

7.8 na Omnii W

Příspěvek od Flynn »

Aktualizace na 7.8 Microsoft zastavil kvůli chybám. Zbytečný dotaz, zbytečné téma, kdybys trochu pročítal fórum. :roll:
Rypicong
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 07, 2012 17:53
Zařízení: Samsung Galaxy GIO

7.8 na Omnii W

Příspěvek od Rypicong »

Jako sorry, ale všeobecným fórem se nehodlám prokousávat. Mě zajímá konkrétní věc na konkrétní telefon. Pokud tobě to dělá problém odpověděť, tak jiným třeba ne. Je to odpověď max na 5 sec. A u omnie není tolik témat aby to vadilo. PS: stačí se jenom podívat, co je na poslední stránce u tématu: aktualizace na 7.8. Řeší se tam jestli je Nokia 920 předražená, na to fakt nemám nervy něco takového pročítat a hledat jak to je s aktualizací pro Omnii W
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

7.8 na Omnii W

Příspěvek od htcjirka »

Pise se o tom i na vsemoznych webech ,primo na titulnich strankach ,ze aktualizace byla pozastavena, "jako sorry" fakt nebereme.Tvoje lenost,vymluvy a zbytecne zalozene tema,jak uz ti napsal Flyn.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

7.8 na Omnii W

Příspěvek od mimonaut »

dotaz je IMHO v pořádku, ne každý je tu (nebo jinde na netu) pečený vařený..
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

7.8 na Omnii W

Příspěvek od Simon »

Téma co se týče WP7.8 jsou tu dve...jedna kde se píše o chybách a druhá kde se taky probírala...a fuknce hledat stále funguje..teda mne aspoň pořad jo. Je to fajn "vychytávka" jen pro VIP navstevnikov tak to nekdy skus ;) xD


http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 80#p281280" onclick="window.open(this.href);return false;
Predposledy komentár priamo odomňa aj z odkazom na článok prečo bola aktualizácia stopnutá. Takže zase toľko by si sa nenahľadal.

Alebo manuálne, Návod:WP sekcia - Operačný systém -> Vidíš jednu z prvních topicú o WP7.8, když pojedeš dole (použi třeba kolečko na myši) a vidiš druhou tému o WP7.8, nakoukneš do té druhé, jdeš od konce...a ejhľa...hneď druhý komentár od konca sa tam dačo píše o zastavenej aktualizácií, bud pochopis a ak nie tak ides na starsie komenty a tam to je jasne a zretelne napisane.

Popripade doporučujem sledovať WP na Twittery :)
blikcvak
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte pro 08, 2009 10:55
Zařízení: HTC HD2, Omnia W,SG S4

7.8 na Omnii W

Příspěvek od blikcvak »

Zkoušel jste někdo už Unlock omnii W s wp7.8?

http://www.wp7roottools.com/index.php/downloads" onclick="window.open(this.href);return false;
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

7.8 na Omnii W

Příspěvek od shor3s »

myslel sem, že na omnii W nic neni..zkus to a dej mi vědět :D
Broody
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte úno 07, 2012 18:26
Zařízení: Samsung Omnia W, Nokia Lumia 620

7.8 na Omnii W

Příspěvek od Broody »

Risknul jsem to a vyzkoušel na své Omnii W (7.8 verze 8862). Zatím to vypadá dobře. Nevím sice, jestli se časem nevyskytnou nějaké potíže, ale so far so good. Zálohu jsem si předtím udělal.

Zatím jsem to použil jen pro aplikaci CacheClearer, která potřebuje root, a ta mi uvolnila na telefonu takřka neuvěřitelných 1,1 GB (já si říkal, kde se mi to volné místo ztrácí). Takže už jenom kvůli tomuto to zatím vnímám jako výhru.
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

7.8 na Omnii W

Příspěvek od shor3s »

hezký :) až seberu odvahu taky to zkusim :)
blikcvak
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte pro 08, 2009 10:55
Zařízení: HTC HD2, Omnia W,SG S4

7.8 na Omnii W

Příspěvek od blikcvak »

Tak jsem se také odhodlal, všechno šlo v podstatě jako po másle.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

7.8 na Omnii W

Příspěvek od dwbmb »

Přidávám se s kladnou zkušeností.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

7.8 na Omnii W

Příspěvek od Tomet »

Já mám problém s krokem 29

"29. Start the "Application Deployment" tool from the WP7 SDK on your PC"

Nainstaloval jsem Mini-SDK z odkazu v návodu, ale nevím kde a co mám spustit, žádný exe soubor tam nemám. Ta oficiální verze mi nejde nainstalovat, hází to chybu hned na začátku instalace. Používám win 7 32bit.

Může někdo poradit?
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

7.8 na Omnii W

Příspěvek od nofu »

Zřejmě by to chtělo vědět, jakou chybu ti to hlásí, bez toho ti nikdo nepomůže.
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

7.8 na Omnii W

Příspěvek od AP3ND1X »

Zdravím, po ročním čekání, jsem se konečně dočkal rootu, jako každý z vás :tlem: přidal jsem několik vymoženosti (lockwidgets, dymamic background, atd.) ale přišel jsem na chybu, nejde mi Marketplace.. Při pokusu o updatování aplikace se mi zastaví stahování a při kliknutí na app, jako pro znovu vyvolání updatu mi napíše "Error code: 8000ffff" Try again later... Nevíte někdo jestli to je jen chyba rootu a dá se to napravit aplikací něakou??
blikcvak
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte pro 08, 2009 10:55
Zařízení: HTC HD2, Omnia W,SG S4

7.8 na Omnii W

Příspěvek od blikcvak »

Tomet píše:Já mám problém s krokem 29

"29. Start the "Application Deployment" tool from the WP7 SDK on your PC"

Nainstaloval jsem Mini-SDK z odkazu v návodu, ale nevím kde a co mám spustit, žádný exe soubor tam nemám. Ta oficiální verze mi nejde nainstalovat, hází to chybu hned na začátku instalace. Používám win 7 32bit.

Může někdo poradit?
Pokud nemůžeš najít "application deployment", doporučuju stáhnout tuto aplikaci:

http://forum.xda-developers.com/showthr ... p=21576967" onclick="window.open(this.href);return false; ( http://wpmanagertool.codeplex.com/" onclick="window.open(this.href);return false; )

V podstatě dělá naprosto to samý, použil jsem ji také :wink:

( připojíš telefon - zapneš Zune - zapneš program a dáš připojit zařízení - vybereš soubor a dáš instalovat )
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

7.8 na Omnii W

Příspěvek od dwbmb »

AP3ND1X píše:Zdravím, po ročním čekání, jsem se konečně dočkal rootu, jako každý z vás :tlem: přidal jsem několik vymoženosti (lockwidgets, dymamic background, atd.) ale přišel jsem na chybu, nejde mi Marketplace.. Při pokusu o updatování aplikace se mi zastaví stahování a při kliknutí na app, jako pro znovu vyvolání updatu mi napíše "Error code: 8000ffff" Try again later... Nevíte někdo jestli to je jen chyba rootu a dá se to napravit aplikací něakou??
Ty bláho, teď si mě vylekal. No uvidím, až vyjde update na něco, co mám nainstalované, normální instalace z MP mi běží v pořádku.
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

7.8 na Omnii W

Příspěvek od AP3ND1X »

No ono mi nejdou ani zobrazit aplikace přes odkaz :???: otevřu odkaz a vyjede mi tabulka, že je Marketplace mimo a že to mám zkusit později nebo zkusit restart.. Samozřejmě ani jedno z toho nepomohlo :tlem:
Broody
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte úno 07, 2012 18:26
Zařízení: Samsung Omnia W, Nokia Lumia 620

7.8 na Omnii W

Příspěvek od Broody »

Aktualizace jsem vyzkoušel (měl jsem jich ve frontě 15, takže bylo z čeho zkoušet) a vše proběhlo OK.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

7.8 na Omnii W

Příspěvek od Tomet »

blikcvak píše:
Tomet píše:Já mám problém s krokem 29

"29. Start the "Application Deployment" tool from the WP7 SDK on your PC"

Nainstaloval jsem Mini-SDK z odkazu v návodu, ale nevím kde a co mám spustit, žádný exe soubor tam nemám. Ta oficiální verze mi nejde nainstalovat, hází to chybu hned na začátku instalace. Používám win 7 32bit.

Může někdo poradit?
Pokud nemůžeš najít "application deployment", doporučuju stáhnout tuto aplikaci:

http://forum.xda-developers.com/showthr ... p=21576967" onclick="window.open(this.href);return false; ( http://wpmanagertool.codeplex.com/" onclick="window.open(this.href);return false; )

V podstatě dělá naprosto to samý, použil jsem ji také :wink:

( připojíš telefon - zapneš Zune - zapneš program a dáš připojit zařízení - vybereš soubor a dáš instalovat )
Díky :wink: zbytek proběhl v pořádku a zatím vše funguje.

Objevil jsem ale jiný problém. Nainstaloval jsem Navigon a ten chce stáhnout 615MB dat a nemám místo. Promazal jsem celej tel, od mailů po videa a dostal jsem na volných 570MB ze 6,7GB. V telefonu jsem si nechal nejdůležitější app, 13 her a cca 300 fotek z fotáku. Nevím kolik jsem měl místa před odemčením, ale nějak se mi nezdá, že to co mám v telefonu by zabíralo přes 3GB natož 6GB.
Je možné, že se něco stalo tím odemčením?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů