7.8 na Omnii W

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

7.8 na Omnii W

Příspěvek od shor3s »

to je mrzute :D..ale kdyz uz nic jinyho, tak sem aspon stihnul procistit tu pamet a ziskat tak 2Gb pameti navic :)
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

7.8 na Omnii W

Příspěvek od Tomet »

Chápu to správně, že mi ta radost z unlocku dlouho nevydrží a telefon se opět zamkne?
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

7.8 na Omnii W

Příspěvek od shor3s »

No uvidis..treba sem jen smolar a neco se mi tam pokadilo :D
Broody
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte úno 07, 2012 18:26
Zařízení: Samsung Omnia W, Nokia Lumia 620

7.8 na Omnii W

Příspěvek od Broody »

Nevíš o něčem, co by to mohlo způsobit? Zkoušels těsně před tím něco specifického?

Tato hláška mi začala vyskakovat v lednu a docela mě to vystrašilo, ale pak jsem si uvědomil, že mi jen vypršel roční developerský unlock, tak jsem si telefon odemkl znovu a vše opět jelo. Teď je u mě zatím vše v pořádku, ale je pravda, že jsem před rootem měl developerský unlock.

Jinak někde v nějakých tweakovacích aplikacích jsem viděl možnost "prevent relock", ale nevím, čemu přesně a kdy to má předejít.
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

7.8 na Omnii W

Příspěvek od shor3s »

nedelal jsem vubec nic..nainstaloval sem si asi 4 aplikace..pomoci ty jedny apky vycistil pamet, neco 1 aplikaci sem si stahnul z bazaaaru, vsechno ozskousel a slapalo to..sel sem spat,rano se vzbudim a chci prolist jeste poradne bazaar..a vyskocila mi ta hlaska poprve, tak sem si rek, ze sem asi sosnul nejakou blbou verzi, tak sem ho odinstaloval, sousnul znova a chtel instalovat, jenze to neslo..no a pak mi postupne ty hlasky zacly vyskakovat i vsech neofiko aplikaci co sem mel az mi nezbylo nic jinyho, nez je vsechny odinstalovat..takze mi v telefonu nezustalo nic ani wp7 root tools..
.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

7.8 na Omnii W

Příspěvek od Tomet »

To "zabránění znovu uzamčení" mám ve WP root tools zapnuté a zpětnou vazbu na MS v nastavení mám zakázanou. Tak snad to chvíli vydrží.
blikcvak
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte pro 08, 2009 10:55
Zařízení: HTC HD2, Omnia W,SG S4

7.8 na Omnii W

Příspěvek od blikcvak »

Mě se zatím nic nezablokovalo, jseš si jistý že jsi udělal kompletní unlock? Zkus ho udělat znovu.
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

7.8 na Omnii W

Příspěvek od shor3s »

zkusim to až budu mít trochu času..teď jsem hlavně rád, že jsem stihnul pročistit tu pamět :)..jinak unlock jsem udělal přesně podle návodu krok po kroku bez sebemenšího problému..možná jak se psalo výš jsem měl ještě vypnout tu zpětnou vazbu na ms
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů