Odchází mi Omnie nebo baterka?

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Odchází mi Omnie nebo baterka?

Příspěvek od AP3ND1X »

Zdravím, od včerejška mi blbne Omnie! Nereaguje na dotyk, občas zase ano, když vypnu display, tak se sám rozsvítí, vyskakuje mi nabíjení, ikdyž mobil nenabíjím! Nevím jak se to mohlo stát, dávám si na ni pozor, nikde mi nespadla, ve vodě se nemáčela... Zajímavé je, že když ji dám na nabíječku, tak jde normálně!!
S tímhle souvisejícím problémem mám pár otázek:
1. Co s tím může být? - Vím, je to blbá otázka, ale jestli někdo nemá něakou teorii...
2. Může to být baterkou? Že by šel do telefonu menší proud z baterky? Už teď mi vydržela sotva 20hodin normálního používání (20sms, hovor skoro žádný, max 10min za den, online tak 3hodiny max.)
3. Potřeboval bych zazálohovat smsky, podporuje už WP7Easy Backup zálohu sms? Minule mi záloha přes to nešla nahrát zpátky do telefonu, že bych dal do továrního nastavení...
Jinak s ní půjdu na reklamačku, ikdyž to bude jen baterkou, ale chtěl bych to něak vědět dopředu ;)
Díky moc!!
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Odchází mi Omnie nebo baterka?

Příspěvek od mmme »

Na své Omnii jsem vyzkoušel více druhů baterií a ani jedna mi nedělala tebou uváděné problémy.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Odchází mi Omnie nebo baterka?

Příspěvek od dark_hood »

takéto problémy som si na mojej omnii w nevšimol, ale mám iné. displej má vypálený pruh s adresou z IE v ľavo zvislo. to som už spomínal. pól roka od kúpy, superamoled :-D batéria po roku nevydrží toľko, ako nová. výdrž dosť poklesla, toto asi vyrieši nová betéria. a posledná vec, začal mi odpadávať zadný kryt batérie. položím telefón na stôl, a ono mám v tej časti, kde je výsek na nechet asi milimetrovú škáru a kryt pri držaní v ruke vŕzga :-D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Odchází mi Omnie nebo baterka?

Příspěvek od htcjirka »

displej má vypálený pruh s adresou z IE v ľavo zvislo. to som už spomínal. pól roka od kúpy, superamoled
Ze ty jsi porad na netu :tlem:
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Odchází mi Omnie nebo baterka?

Příspěvek od dark_hood »

presne :D minulý rok som omniu používal na net častejšie ako pc
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Odchází mi Omnie nebo baterka?

Příspěvek od AP3ND1X »

Tak na to kašlu, vyreklamuji, vemu peníze a koupím Ascend W1.. Je lepší, ikdyž se bojím přechodu ze SAMOLEDu na IPS (porovnával jsem s G300) a irituje mě 4GB paměť... Díky
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Odchází mi Omnie nebo baterka?

Příspěvek od mmme »

Ad displej: Také mám po cca roce a třičtvrtě vypálený pruh od prohlížeče. Všimnu si toho když je displej jednolitě šedý, třeba. Jinak při běžném používání to je nepostřehnutelné. Subjektivně.Naopak mám neustálou radost z barev na displeji. Černá je černá a saturované barvy Amoledu mi vyhovují. Konstrukce Omnie je taktéž vynikající. Denně měním baterii a mechanismus držící kryt nevykazuje žádné známky opotřebení. Kovový kryt telefonu je omlácený, displej bez škrábanců.
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Odchází mi Omnie nebo baterka?

Příspěvek od AP3ND1X »

Tak mám větší problém! Dneska jsem připojil ji připojil k PC, zapl Zune a a nic se se nestalo, Zune nerozpoznal, že jsem připojil mobil, ani PC mi nic nepoznalo (mám upraveny registry, aby mi šlo Mass Storage)... Takže bude chyba někde v konektoru možná nebo nevím, pochybuji, že to je na opravu softwarovou, když se do telefonu ani nedostanu =D
mceza

Odchází mi Omnie nebo baterka?

Příspěvek od mceza »

Tohle je opravdu na servis.

(A malá poznámka: ani s upravenými registry se nejedná o Mass Storage, ale o MTP)
Uživatelský avatar
Fixie
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pát kvě 13, 2011 14:21
Zařízení: Omnia W

Odchází mi Omnie nebo baterka?

Příspěvek od Fixie »

Jen trošku mimo, nepozorujete někdo po updatu na 7.8 snížení výdrže baterie? Já pociťuji tak skoro o 20% horší výdrž
mceza

Odchází mi Omnie nebo baterka?

Příspěvek od mceza »

Mě se u Lumie 800 naopak znatelně zvýšila.
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Odchází mi Omnie nebo baterka?

Příspěvek od AP3ND1X »

mceza píše:Tohle je opravdu na servis.

(A malá poznámka: ani s upravenými registry se nejedná o Mass Storage, ale o MTP)
Jop, vím že to není úplný Mass Storage, ale lepší tam práskat hudbu přes explorer než zune..
Takže nic jiného s tím dělat asi fakt nejde že? Mmm, potřebuji zazálohovat smsky ale! =(
Tak to mě fakt může naštvat, ani né rok a je v háji =D
Myslíte, že je Ascend W1 adekvátní náhrada za OmniiW ??
[EDIT] Dají se něak smsky zazálohovat bez použití USB?! Jde mi jen o jedno vlákno (jeden kontakt), přes aplikaci (asi žádná nemá přístup k sms hubu že?) [EDIT]
[EDIT2] Mmm, tak se to něak rozšířilo a nejde mi ani nabíjet =P zítra jdu reklamovat a vezmu si 8S nebo počkám na W1 ;)[EDIT2]
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů