Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
MarcelL
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob pro 07, 2013 13:32
Zařízení: Ativ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MarcelL »

Staci .docx dokument nahrat do telefonu do slozky Documents. V Office Hubu je pak videt na obrazovce mista po otevreni odkazu telefon.
omezenec
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon led 13, 2014 9:49
Zařízení: Ativ s

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od omezenec »

dík Marceli, bylo to v telefonu ve složce dokumenty..a právě jsem to objevil..jenom se ještě zeptám..dá se soubor zaheslovat?
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tomet »

Narazil jsem na zajímavý problém. S Ativem se připojuji k 5 wifi sítím s WPA2 a nikde neni problém. V práci mám wifi s WPA 2 a ačkoli za dlouhé roky nemělo žádné z desítek zařízení problém, tak Ativ se nepřipojí. Vyzve k zadání hesla, pak se minutu snaží připojit a nakonec napíše chybu, že wifi síť neodpovídá ať to zkusím později. Nemám možnost hrabat se v nastavení sítě. Nesetkal se někdo s něčím podobným?
Uživatelský avatar
Petiisek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: úte dub 05, 2011 14:05
Zařízení: Samsung Ativ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petiisek »

Měl sem taky doma problem s Wifi dělalo mi to samí pak sem zjistil že se do routru musí zadat MAC adresa mobilu ale když ti tak jiný zařízení fungovalo tak tim to asi nebude.
MarcelL
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob pro 07, 2013 13:32
Zařízení: Ativ S

Re: Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MarcelL »

Pokud vim, tak zaheslovat soubor v Office pro Windows Phone nejde.
Thor8484
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte led 14, 2014 0:42
Zařízení: Samsung Activ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Thor8484 »

Zdravím všechny Activáky. Zajímavé čtení, já ho mám dnes první den, a zatím velká spokojenost. Zakoupeno u O2 a pár hodin po zapnutí naběhla aktualizace OS. Jen co mě trošku na tomto fóru zarazilo, nikdo tu neřeší příslušenství k telefonu. Např. Držák na navigaci, pouzdro atd.... Nikdo nikde nic nekupoval?
noremorse
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř zář 12, 2007 7:32

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od noremorse »

ahoj, je tu někdo kdo dostal GDR3 a má telefon z volného prodeje? Já mám zakoupeno u Mironetu, ale aktualizace nikde...ne že by to byla nějaká tragedie, ale jen se informuju
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tslany »

Držák na navigaci stačí jakýkoliv, např. za 55Kč na tržnici, a pouzdro je v dnešní době out, musíš mít silikonový obal z ebay za $2 :-) Jinak samozřejmě že se dá najít, v ČR neívm, ale na ebay jich je požehnaně, od ruzných vysunovacích, přes vyklápěcí dolu či otevírací do boku se spoustou přihrádek o velikosti kreditní karty.
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tgriger »

Ja ked som mal Samsung Ativ S, tak som si na neho kupil drziak do auta pre Samsung SIII. Pasuje to perfektne. Stal 400. Keby mal niekto z Brna zaujem, tak za 150Kc predam.
Thor8484
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte led 14, 2014 0:42
Zařízení: Samsung Activ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Thor8484 »

Já jsem s Třebíče a měl bych velký zájem. Do Brna jezdím často :-)
Thor8484
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte led 14, 2014 0:42
Zařízení: Samsung Activ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Thor8484 »

tslany píše:Držák na navigaci stačí jakýkoliv, např. za 55Kč na tržnici, a pouzdro je v dnešní době out, musíš mít silikonový obal z ebay za $2 :-) Jinak samozřejmě že se dá najít, v ČR neívm, ale na ebay jich je požehnaně, od ruzných vysunovacích, přes vyklápěcí dolu či otevírací do boku se spoustou přihrádek o velikosti kreditní karty.
Máš pravdu, koukal jsem a je tam toho dost. Ale absolutně netuším, jak na ebay nakupovat :-(
MarcelL
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob pro 07, 2013 13:32
Zařízení: Ativ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MarcelL »

Mironet nema ceskou distribuci. Ma myslim nemeckou, mam od nich doma 2 kusy a GDR3 update na nich jeste oficialne neni. Na dalsim z ceske distribuce z mobilni pohotovosti jsem mel GDR3 ke stazeni hned po koupi v prosinci.
U tech z Mironetu jde ale GDR3 stahnout zmenou CSC regionu na ATO. Po instalaci jde CSC zase zmeit na puvodni.
Pri zmene CSC se ale udela hard reset.
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tgriger »

@Thor8484: Poslite my SZ, vymenime si cisla a dohodneme sa.
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od fredysz »

Nebudes mit Here Drive navigaci, respektive si ji muzes dokoupit za 800,-, Glance screen a dalsi drobnosti, co skoro nestoji za rec...
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tomet »

Tak problém s wifi vyřešen, ale musel jsem udělat HR. Na oplátku se objevila app DataSense :)

Jinak mezi L520 a Ativem se neni o čem rozhodovat. Ativ L520 válcuje snad ve všech směrech, srovnáváš high end s low endem. L520 stejně nemá polovinu vylepšení a app, které Nokia přidává. Mě po L925 chybí jenom glance, to je hodně užitečná věc. Chtěl jsem si nainstalovat některé app od Nokie a zjistil jsem, že jsem z toho seznamu nevybral nic, co by mi chybělo nebo to Ativ také neuměl.
Jediné co bych uvítal, kdyby ProShot udělal podporu i pro Ativ.

Jinak tenhle systém, že si každý výrobce vytvoří svoje app, které nejdou na jiných zařízení moc dobře nechápu. Aspoň to vylepšení systému jako je glance by měli uvolnit pro všechny nebo umožnit dokoupení. Samostatné app jako Nokia Camera ať si výrobci dávají do svých zařízení zdarma, ostatní by ale měli mít možnost si je zakoupit jako Here drive.. Nemusel bych se pak zabývat jak tento problém obejít přes proxy a výrobci by měli zisk.
U WP 7.5 se MS chlubil jak vše co je ve storu, je dostupné na všech zařízeních. A najednou jsme jak u androidu, kde třetina app/her funguje jen na konkrétním HW. Až se do hry WP vloží i Sony, HP atd a každý bude mít svoje app, tak to bude teprve bordel. Myslím si, že sdílení app mezi výrobci za poplatek by MS hodně pomohlo v budování kvalitnějšího OS.
noremorse
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř zář 12, 2007 7:32

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od noremorse »

MarcelL píše:Mironet nema ceskou distribuci. Ma myslim nemeckou, mam ....t.
takže GDR3 dorazí někdy nebo nikdy? :-)
MarcelL
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob pro 07, 2013 13:32
Zařízení: Ativ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MarcelL »

Nekdy urcite dorazi, otazka je kdy.
omezenec
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon led 13, 2014 9:49
Zařízení: Ativ s

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od omezenec »

tslany píše:Držák na navigaci stačí jakýkoliv, např. za 55Kč na tržnici, a pouzdro je v dnešní době out, musíš mít silikonový obal z ebay za $2 :-) Jinak samozřejmě že se dá najít, v ČR neívm, ale na ebay jich je požehnaně, od ruzných vysunovacích, přes vyklápěcí dolu či otevírací do boku se spoustou přihrádek o velikosti kreditní karty.
..dneska mi přišel černý silikonový obal z mironetu :
http://www.mironet.cz/samsung-ativ-s-si ... +dp194542/" onclick="window.open(this.href);return false;
..a z E-bay potvrzeno kožené pouzdro na Ativ S za cca 5 dolarů, na opasek
Thor8484
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte led 14, 2014 0:42
Zařízení: Samsung Activ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Thor8484 »

Ahoj všem, řeším problém z navigací. Včera že ji prubnu a ejhle. Sáhl jsem mapy, aktualizace aktuální. Problém je v tom, že nenajde žádné město. V čem je problém?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

jakou navigaci máš na mysli?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů