Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
Kackava
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 26, 2013 14:28
Zařízení: Samsung Ativ s

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kackava »

Obnovení probělo,telefon se zapnul a nic,když ho zapnu oběví se logo windovs phone,potom Samsung mobil,samung,pak anglicky zadejte pin,zadám pin a nic,telefon zamknu odemknu vyjedu tapetu(den,měsíc v angličtině)a černo.
Kackava
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 26, 2013 14:28
Zařízení: Samsung Ativ s

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kackava »

Když podržim šipku zpět,odazovka zmodrá,vybrace funguji a nic.Signál,ikonu baterie to ukazuje,stlumit a zesílit zvuk taky jde,vybrace a zvuk jde vypnout a zapnout.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Hmmm.. tak to jsem ještě neviděl..
Zkus resetnout telefon dvojhmatem - stisknout a podržet volume down a zapínací tlačítko než se telefon restartuje..
Kackava
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 26, 2013 14:28
Zařízení: Samsung Ativ s

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kackava »

Tak jsem to resetnu,a nic.
Kackava
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 26, 2013 14:28
Zařízení: Samsung Ativ s

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kackava »

Zkusim zitra zajít do servisu,díky za pomoc.
Kreid
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: stř bře 17, 2010 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 930, Sony Xperia Z5
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kreid »

Momentálně vyprodává O2 Samsung Ativ S za hezkých 4795 Kč. Přemýšlím čím nahradit HTC Titan a tohle mě docela láká.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od l0lz »

Tak to je slušná cena. Je to ešte lacnejšie ako Lumia 820. L820 má sice ovela lepšiu podporu, ale ten Samsung ma lepšie rozlišenie a je lacnejší :grin: zober ho
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tslany »

Rozlišení sice má papírově lepší, ale ve výsledku na tom bude lépe 820. V reálu jsem totiž nepoznal velký rozdíl mezi 1280x720 PenTile na Ativu a RGB 800x480 na Lumiích 520/620 :-(
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

l0lz píše:Tak to je slušná cena. Je to ešte lacnejšie ako Lumia 820. L820 má sice ovela lepšiu podporu, ale ten Samsung ma lepšie rozlišenie a je lacnejší :grin: zober ho
podpora je na nezaplatenie
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Krayzie »

CageJ píše:podpora je na nezaplatenie
Ta "podpora" u Nokie je ale dost otazna. Od zakupenie L925 som nedostal jediny update a pritom ten model trpi vypadkami signalu a samovolnymi restartami. Stal ma 400 EUR, kupoval som ho hlavne kvoli fotaku, ale ak by som mohol vsetko vratit, tak zoberiem Ativ S za 230 EUR a dokupim si k tomu Here Drive+. Jedine, co je na tej L925 pridana hodnota a co vyuzivam je Glance screen, double tap (toto u samsungu nie je potreba lebo ma HW windows tlacidlo) a ten fotak (oproti Ativu je o nieco lepsi hlavne v horsich svetelnych podmienkach). To nehovorim o tom, ze 8S/8X aj Ativ S uz maju ofic. GDR3 a Nokia stale nic.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Simon »

Protože se čeka na Nokia Black a zas tak hrozné a tezke to asi nebude, kdyz si tady behaji Lumiaci s GDR3kou :)
čo sa týka signalu, zistovali si či je to HW alebo SW chyba?
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

Re: Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od prcko »

Osobne mne ativ sedi viac ako lumia 920 ktorú som istý čas mal a hlavne plus pre mňa je slot na kartu
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Krayzie »

Simon píše:Protože se čeka na Nokia Black a zas tak hrozné a tezke to asi nebude, kdyz si tady behaji Lumiaci s GDR3kou :)
čo sa týka signalu, zistovali si či je to HW alebo SW chyba?
Nemam chut si instalovat GDR3 inak ako OTA, ak by som mal, tak si kupim Android. Par minut som stravil na nete hladanim informacii o problemoch so signalom a restartami a rozhodne nie som sam (viaceri pisali, ze uz maju vymenenu 4 Lumiu a samorestartov sa uplne nezbavili). Ja nemienim nosit telefon X krat na reklamaciu, aby sa moj problem MOZNO vyriesil, viem len to, ze v porovnani s inym znackami su Lumie silno precenovane.

OT: Uz by si sa konecne mohol rozhodnut, ci budes pisat prispevky po cesky alebo po slovensky, neda sa to citat.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tomet »

Přešel jsem z L925 na Ativ S a zdá se mi, že má podstatně menší výdrž. Težko to porovnávat, protože ho mám pár dní a využívám ho teď o dost víc než normálně, než vše přizpůsobim. O víkendu jsem telefon odpojil z nabíječky nabitej a za 3,5h instalování, nastavovaní, net atd už byl zase na nabíječce.
Při zamklé obrazovce v pohotovostním režimu mi mizí 2% za hodinu. Včera večer jsem ho po nabití zkusil přepnout na noc do letového modu a po 7h měla baterie 97%, po 14h měla 85%.
O nějakých problémech s výdrží jsem četl a vím, že řešením je HR, ale teď když mám po 4 dnech vše nainstalováno a nastaveno se mi to nechce dělat znovu.
Jaké zkušenosti s výdrží Ativu máte vy? Nechci dělat zbytečně HR a pak zjistit, že se nic nezměnilo.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Simon »

Krayzie píše:
Simon píše:Protože se čeka na Nokia Black a zas tak hrozné a tezke to asi nebude, kdyz si tady behaji Lumiaci s GDR3kou :)
čo sa týka signalu, zistovali si či je to HW alebo SW chyba?
Nemam chut si instalovat GDR3 inak ako OTA, ak by som mal, tak si kupim Android. Par minut som stravil na nete hladanim informacii o problemoch so signalom a restartami a rozhodne nie som sam (viaceri pisali, ze uz maju vymenenu 4 Lumiu a samorestartov sa uplne nezbavili). Ja nemienim nosit telefon X krat na reklamaciu, aby sa moj problem MOZNO vyriesil, viem len to, ze v porovnani s inym znackami su Lumie silno precenovane.

OT: Uz by si sa konecne mohol rozhodnut, ci budes pisat prispevky po cesky alebo po slovensky, neda sa to citat.
Tak si potom nestazuj, ze nie je aktualizacia. Za ten cas co tu na to frfles, si mohol mat GDR3ku, min 2-3krat v mobile aj poslepu.
Oukej, tak to nechaj tak, nič nerieš a každý večer zaspávaj s nájedou že MOŽNO sa to vyrieši samo, aj keď dobre vieme že samo sa nikdy nič nevyrieši. Pripadne pokial si vedel o problemoch nemal si L925brať ale vziať inú, pripadne vráť 925(ak sa dá) a vezmi inú.
Koniec OT, téma je predsa o Ative S

Tomet Po 4dnoch by som nič nečakal, baterka potrebuje zopár cyklusov aby sa usadila(na mojej L900ke, som kedyai nabijal 2x denne na zaciatku, no potom pri rovnakon využivani už vydržala celý deň).
Daj tomu nejaký čas, ak sa to nezlepši tak reklamaciu/vratenie. :)
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Krayzie »

SImon: Kto narieka? CageJ tu spomenul "podporu" Nokie ako velku vyhodu, ja tvrdim, ze ta podpora je precenovana a ze Ativ S je za tie peniaze momentalne lepsia kupa ako akakolvek Lumia.

PS: GDR3 nenahanam, ked pride, tak pride, nie je tam nic, co potrebujem, skor mi islo o nejaky ofiko update firmwaru, ktory je za cca pol roka veskery zadny.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Simon »

Krayzie píše:SImon: Kto narieka? CageJ tu spomenul "podporu" Nokie ako velku vyhodu, ja tvrdim, ze ta podpora je precenovana a ze Ativ S je za tie peniaze momentalne lepsia kupa ako akakolvek Lumia.

PS: GDR3 nenahanam, ked pride, tak pride, nie je tam nic, co potrebujem, skor mi islo o nejaky ofiko update firmwaru, ktory je za cca pol roka veskery zadny.
Uřcite lepší ako Nokia L920 alebo 1020. (pobavenie na večer fájn)

Za tie peniaze fájn.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

Krayzie píše:SImon: Kto narieka? CageJ tu spomenul "podporu" Nokie ako velku vyhodu, ja tvrdim, ze ta podpora je precenovana a ze Ativ S je za tie peniaze momentalne lepsia kupa ako akakolvek Lumia.

PS: GDR3 nenahanam, ked pride, tak pride, nie je tam nic, co potrebujem, skor mi islo o nejaky ofiko update firmwaru, ktory je za cca pol roka veskery zadny.
ked budes mat skutocny problem a ''neochotu'' a neschopnost riesit potom uvidis... Napr. ja si radsej kupim kvalitnu Noctuu ako chladenie do PC, pricom mam podporu oproti lacnym podobne vykonnym chladicom zarucenu.. To iste Nokia.. Naco by som kupoval Samsung, ktory ma 2 modely, ked podpora 0 bodov.... a to plati pri vsetkom.. Vravim, kym sa nepopalis, nepochopis..
omezenec
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon led 13, 2014 9:49
Zařízení: Ativ s

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od omezenec »

Zdar pánové, v pátek jsem koupil Ativa a pro mne dost důležitá věc nefunguje. Textový soubor ve formátu odt nebo docx ten telefon nevidí. Umístnil jsem ho na kartu i do telefonu a Office ho pořád nemůžou najít. Je v tom nějakej fígl, nebo se ty Office musí nějako aktivovat ?
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Re: Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Simon »

Čo takto to hodiť na skydrive?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů