Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
Thor8484
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte led 14, 2014 0:42
Zařízení: Samsung Activ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Thor8484 »

Ty mapy co jsou v základu. Jako vedli mě dobře, na telefonu jsem viděl jak se pohybuji, ale jak jsem zadal cíl, a že jsem zadal asi 10 měst, tak to píše že NEPODAŘILO SE NÁM NALÉZT ŽÁDNÝ CÍLOVÝ BOD ODPOVÍDAJÍCÍMU ZADÁNÍ. Jako start je moje poloha.
3391
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 06, 2014 19:54
Zařízení: Samsung Ativ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od 3391 »

Zdravím....potřeboval bych radu, jak se vrátit z oficiálního GDR3 na Ativu Sku na GDR2...dával jsem si tam vývojářskou verzi GDR3 přes "Preview for Developers"..podle návodu na wmmanii ( http://wmmania.cz/clanky/navody/jak-zda ... s-phone-8/" onclick="window.open(this.href);return false; ), ale nevím, jestli se mi tam neťápla ta oficiální... nejdou mi měnit hodnoty v registru přes appku "Native Toast Launcher", chtěl jsem si udělat "3 sloupce dlaždic"...udělal jsem si všechno podle návodů, včetně developer unlocku....jeden šikovnej hoch tady mi řekl, že to nefunguje kvůli verzi "číslo verze firmwaru=2424.13.11.2", které se mi tam šouplo s tím upgradem na GDR3 ....zdali to vůbec jde se vrátit....hledal jsem na netu..něco jsem našel na xda ( http://forum.xda-developers.com/showthr" onclick="window.open(this.href);return false; ... ?t=2568849 )....ale pár věcem jsem tam nerozumněl, tak se ještě ptám tady.. dík za každou radu......kdyby se to nedalo, tak nevadí, mám tu ještě druhý ativ s GDR2....ale bych spíš poprosil o radu jak downgradovat.....ještě jednou to shrnu :D ..udělal jsem postup: měl jsem na Ativu S WP8 s GDR2...chtěl jsem si "udělat 3 sloupce dlaždic"....udělal jsem si developer unlock...stáhl jsem si "Native Toast Lancher" na měnění registru.....potom jsem si stáhl podle návodu na wmmanii.cz (odkaz na začátku) vývojářskou verzi ( nevím, jestli se mi stáhla ta vývojářská)....stáhla se mi verze... ( 8.0.10521.155) .... potom jsem to porovnaval s kolegou, kteremu to vsechno slape, i 3 sloupce....a lisime se akorat ve verzi "číslo verze firmwaru:2424.13.11.2"....a na xda jsem se kdesi dočetl, že tato verze blokuje :-/ takže moje možnost je buď se nějak downgradovat na GDR2 a pořešit to nějak dál...anebo vzít ten druhý ativ co mám s GDR2 a udělat to všechno znovu....jen je otázka...jak se vyhnout tomu, aby se mi aktualizovala oficiální GDR3? Poradí někdo?
pajpin
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob led 18, 2014 23:27
Zařízení: ativ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pajpin »

Zdravím,mám Ativ S od TIM Mobile, s původní 8.0.10211.204, potřeboval bych poradit jak jí aktualizovat na novější.
Když vyhledávám aktualizace, zobrazí se mi že mám nejnovější verzi. díky na radu
Adamsquare
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned led 19, 2014 11:59
Zařízení: L950

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Adamsquare »

Čau lidi. Mám asi týden a půl Ativa (od O2) a mám hrozné problémy se signálem. Jakmile opustím město a zmizí 3G síť tak jsem bez signálu. Stalo se to také někomu, nebo je prostě vadný?

Reset, tovární nastavení ani nová simka nepomohla :-(
Thor8484
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte led 14, 2014 0:42
Zařízení: Samsung Activ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Thor8484 »

Mám ten stejný problém. Také O2
eLzyx
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob led 25, 2014 21:47
Zařízení: Samsung Ativ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od eLzyx »

pajpin píše:Zdravím,mám Ativ S od TIM Mobile, s původní 8.0.10211.204, potřeboval bych poradit jak jí aktualizovat na novější.
Když vyhledávám aktualizace, zobrazí se mi že mám nejnovější verzi. díky na radu
v telefonu vyťukej ##634#, chvíli počkej než se objeví jiná klávesnice a na ní zadej *#321647335.
Pak se ti zobrazí přehled verzí Ativu resp. FW regionů. Vyber buďto ATO (doporučuje XDA), nebo třeba ETS (to je v O2cze)*. Proběhne několik resetů, včetně hardresetu.
No a po TIM ani památky :wink:

PS: hlavně měj nabitou baterku a i kdyby se telefon tvářil, že nic, tak ji nevyndavej. Na nic nesahej, nech to doběhnout.
Postup je převzat z XDA, odzkoušen na TIM, nicméně za případný brick neručím

*EDIT: ATO tam není, ETS mi povolil pouze aktualizaci na GDR2, zkouším O2C.
EDIT2: ani O2C mi nechce stáhnout ofiko GDR3. Prdím na to, dev unlock, unofficial GDR3.
eLzyx
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob led 25, 2014 21:47
Zařízení: Samsung Ativ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od eLzyx »

Thor8484 píše:Ty mapy co jsou v základu. Jako vedli mě dobře, na telefonu jsem viděl jak se pohybuji, ale jak jsem zadal cíl, a že jsem zadal asi 10 měst, tak to píše že NEPODAŘILO SE NÁM NALÉZT ŽÁDNÝ CÍLOVÝ BOD ODPOVÍDAJÍCÍMU ZADÁNÍ. Jako start je moje poloha.
datové připojení máš?
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tade »

Jak to je prosím s těmi mapami. Here mapy jsou na Ativ S asi zdarma, ale zajímá mě Here Drive. Dají se Here Drive stáhnout zdarma? Fungují pak celosvětově pouze bez hlasové navigace nebo jen v ČR?
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od culis »

Here drive mimo Nokie je za poplatek, měl bys ji na store najít.
noremorse
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř zář 12, 2007 7:32

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od noremorse »

měl jsem v plánu koupit Copilota, ale když v programu vlezu do aktualizace tušim, potvrdim svou debetku, tak to po chvily vyhodí hlášku, abych zkontroloval, zdali není karta expirovaná. jen upozorˇˇnuji, že na storu normálně tou samou kartou nakupuju.
eLzyx
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob led 25, 2014 21:47
Zařízení: Samsung Ativ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od eLzyx »

culis píše:Here drive mimo Nokie je za poplatek, měl bys ji na store najít.
existují i jiné cesty, ale tohle není warez forum, takže ... kdo hledá najde.
unreal
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 23, 2014 11:00
Zařízení: samsung ativ s

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od unreal »

zadal jsem podle návodu OTA vše proběhlo ok mám ted GDR3
unreal
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 23, 2014 11:00
Zařízení: samsung ativ s

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od unreal »

here drive by mělo dostat zdarma samsung ativ s,HTC 8 X
lukinson7
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv bře 06, 2014 18:18
Zařízení: HTC One

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lukinson7 »

vyhrál jsem po Vánocích na Samsung Ativ S zajímavé pouzdro, akorát jsem mezi tím telefon prodal a přešel jsem na HTC One. Je to tohle stylové pouzdro: http://www.belenty.com/cs/samsung-ativ- ... ac-detail/" onclick="window.open(this.href);return false; . Pokud by se Vám líbilo a měli byste o něj zájem rád Vám ho za cenu poštovného pošlu. Je to dost pěkný kousek a přijde mi líto ho nikomu nenabídnout když já už ho mít nemůžu. Používáno asi měsíc. Pěkný den
unreal
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 23, 2014 11:00
Zařízení: samsung ativ s

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od unreal »

jestliho pošlete
adresa
xxxxxx xxxxxxx
xxxxx xxxx
xxxxxxxx
xxxxx
dík
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bender1 »

Unreal: Být tebou bych to Lukinsonovi7 poslal přes soukromou zprávu tu adresu :)
lukinson7
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv bře 06, 2014 18:18
Zařízení: HTC One

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lukinson7 »

pouzdro jsem již v sobotu poslal novému majiteli. Příště ale pro jistotu adresy do SZ :) Pěkný den všem
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů