Interni paměť

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

Interni paměť

Příspěvek od shor3s »

čau lidičky..mam jeden dotaz..mam Samsung Omnia W s vestavěnou pamětí 8GB z toho využitelná je 6,67 GB..v telefonu mam nainstalovaných pár her ( podle informací o každé z nich mají dohromady cca 700 MB), pár fotek, žádná videa a žádnou hudbu, mam pár nainstalovaných aplikací, které když to hoodně přeženu, tak můžou mít dohromady max 100 MB.Mam nainstalovaný navigon europe, ve kterém mam staženou pouze mapu čr a německa ( cca 900 MB)..ať počítam jak počítam, tak když to všechno sečtu, tak to dá dohromady i s těma pár fotkama 1,8 GB dat..a telefon mi ukazuje, že mi zbejvá 1GB volného místa..nevíte jak je to možné?? díky za odpověď
urgiv
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 11, 2012 17:31
Zařízení: i8700

Interni paměť

Příspěvek od urgiv »

Untitled.jpg
Untitled.jpg (25.35 KiB) Zobrazeno 3943 x
no klasika u WP
ja mam celu EU navigation nejaku hudbu video pictures a 4.5 GB v tahu len reserved for another content
a settings reserved space je na 0%
Microsoft by to mohol nejako upravit konecne!!!
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

Interni paměť

Příspěvek od shor3s »

jenže tohle je v ZUNE..tam nemam volny žádný místo, ale v telefonu, když dam nastavení/ o systému, tak tam mam 1,08 GB volnejch..přitom jsem si dal tu práci s tim, že jsem si sepsal všechny aplikace co mam ve founu a sečet to dohromady s hrama, navigonem ( kterej mi před stahováním map hlásil, že bude potřebovat cca 900 MB) a obrázkama a dá mi to dohromady max 2GB, tak fakt nechápu, kde je těch zbylejch 4,67 GB....
urgiv
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 11, 2012 17:31
Zařízení: i8700

Interni paměť

Příspěvek od urgiv »

a mas nastavene reserved space v zune na 0%?
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

Interni paměť

Příspěvek od shor3s »

zkusim to
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

Interni paměť

Příspěvek od shor3s »

tak je to pořád stejný..
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Interni paměť

Příspěvek od starik »

Pokud vim, tak to, ze stahujes hru nebo aplikace, ktera ma 100MB neznamena, ze ti zabere prave tech 100MB. Typicky si pri instalaci rozbali vse co potrebuje a zabere vic. To same Navigon, pokud pritahnes mapy, nebo jsou update, tak bude spis narustat.

Co se tyka rezervovaneho mista v Zune, tam je otazka ve kterem okamziku se misto uvolni. Pripadne jako moc bylo vyuzite.
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

Interni paměť

Příspěvek od shor3s »

aha díky :)..kdyby existoval nějakej ofiko průzkumník souborů, tak to tu vůbec nemusim řešit :)
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

Interni paměť

Příspěvek od shor3s »

tak vyzkoušeno na assanis creed..soubor ke stažení má 137 MB a po instalaci si hra zabere cca 400 MB :).. ještě by mě zajímalo kolik místa si sežere navigon, ale odinstalovávat a nainstalovávat ho kvůli tomu nebudu :D
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Interni paměť

Příspěvek od Jakub Karásek »

A já furt proč mi na mém Titanu tak rychle ubývá místo. Asi budu muset mazat dohrané hry :-/
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

Interni paměť

Příspěvek od shor3s »

je to na prd no..nevim proč ty géniové nemohli dát paměťovky už na telefony s WP7
patrabus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: čtv lis 08, 2012 20:30
Zařízení: Sony Xperia Z1 Compact White
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Interni paměť

Příspěvek od patrabus »

Ono je to s tou pamětí celé takové podivné, zkouknul jsem na mé l800 volné místo před, po a následné odinstalaci hry a nebylo to stejné, lišilo se to např. o 200MB, které se objeví třeba za 2 dny. Nechápu...
mceza

Interni paměť

Příspěvek od mceza »

Jak u WP probíhá odinstalace hry? Tapneš na "Odinstalovat" a hra okamžitě zmizí. To asi nebude ve skutečnosti tak rychlé, že? Buhví, jak to na pozadí všechno probíhá. Bohužel MS nám nedovoluje tam běžně nahlídnout...
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

Interni paměť

Příspěvek od shor3s »

jo s tou odinstalací je to pravda :)..je možný, že v telefonu zůstává něco pro případ, že tu aplikaci budeš chtít znova nainstalovat, nevim..každopádně blbej průzkumník souborů by to pořešil
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Interni paměť

Příspěvek od dwbmb »

To, že po každé odinstalaci aplikace zůstane průměrně polovina její veliksoti napořád v telefonu a že si tak můžeš časem zastlat telefon úplně, je známá věc. Řeší se to na fórech všude po světě a.. to je tak všechno. Psal jsem Xkrát na support, už rok a půl se tím intenzivně zabývají. Psal jsem třeba do WPcentral, že je takovej a takovej dlouhodobej problém, s odkazy na fóra a s tím, že když o tom budou publikovat článek, tak MS možná vytáhne prst z prd*le...bez reakce. Nevím proč, se tímto nikdo nechce zabývat, jak kdyby to byly tajné souřadnice Area 51.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů