unlock omnia 7

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
100upa
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 10, 2012 10:45
Zařízení: samsung omnia 7

unlock omnia 7

Příspěvek od 100upa »

díky všem
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

unlock omnia 7

Příspěvek od htcjirka »

nějáké aplikace jinak než z marketplace... hlavně bych potřeboval navigaci...
Takze unlock pro warez.. :smt012
Kdyz si koupis auto,take si budes muset nasetrit na pneu apod a nepujdes to ukrast..
Vyvojar neco vyvine a za sve usili si zaslouzi odmenu a ne aby někdo aplikace kradl "bokem"..
Lide chteji kvalitni aplikace a pak se divi ,ze je jich malo,kdyz takhle nekdo smýšlí..
100upa
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 10, 2012 10:45
Zařízení: samsung omnia 7

unlock omnia 7

Příspěvek od 100upa »

no tak fajn, dejme tomu, že bych se i bez toho obešel, ale tak jak je to s tema custom rom? a to kdyz si ji tam nahraju tak nejde vytvorit zaloha te dosavadni pro pripad reklamace atd?
preclik
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: čtv črc 29, 2010 9:56
Zařízení: Galaxy Note

unlock omnia 7

Příspěvek od preclik »

htcjirka píše:
nějáké aplikace jinak než z marketplace... hlavně bych potřeboval navigaci...
Takze unlock pro warez.. :smt012
Kdyz si koupis auto,take si budes muset nasetrit na pneu apod a nepujdes to ukrast..
Vyvojar neco vyvine a za sve usili si zaslouzi odmenu a ne aby někdo aplikace kradl "bokem"..
Lide chteji kvalitni aplikace a pak se divi ,ze je jich malo,kdyz takhle nekdo smýšlí..
Nevšiml jsem si, že by 100upad vznesl požadavek typu: "Prosím moralizujte, poučujte mě, urážejte mě a hlavně neodpovídejte na to, na co jsem se ptal."
preclik
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: čtv črc 29, 2010 9:56
Zařízení: Galaxy Note

unlock omnia 7

Příspěvek od preclik »

100upa píše:no tak fajn, dejme tomu, že bych se i bez toho obešel, ale tak jak je to s tema custom rom? a to kdyz si ji tam nahraju tak nejde vytvorit zaloha te dosavadni pro pripad reklamace atd?
Záloha AFAIK udělat nejde. Je možné do telefonu kvůli reklamaci nahrát zpět originální ROM.
K původní otázce, doporučuju kteroukoliv customROM z XDA, všechny jsou odemčené, je na ně možné instalovat libovolné XAP soubory, alternativní markety atd. Pokud se se svojí Omnií dostaneš do Download modu, bude to velmi snadná práce. Pokud ne, budeš si muset koupit nebo udělat JIG.
100upa
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 10, 2012 10:45
Zařízení: samsung omnia 7

unlock omnia 7

Příspěvek od 100upa »

preclik díky :-) no do download modu jsem se dostal a stahl jsem si pred chvili i ty ovladace a posledni ROM z xda v3.4 a pak teda pouzit nejaky z navodu kterych je na netu vice j? tak snad to vyjde, jeste dám vědět,

díky všem za pomoc
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

unlock omnia 7

Příspěvek od htcjirka »

nějáké aplikace jinak než z marketplace... hlavně bych potřeboval navigaci...
Nevšiml jsem si, že by 100upad vznesl požadavek typu: "Prosím moralizujte, poučujte mě, urážejte mě a hlavně neodpovídejte na to, na co jsem se ptal."
Z jeho dotazu bylo vice nez jasne ,ze se pta po unlocku kvuli instalaci aplikaci jinak nez z marketplace kvuli potrebe navigace.Warez tu nepodporujeme.
preclik
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: čtv črc 29, 2010 9:56
Zařízení: Galaxy Note

unlock omnia 7

Příspěvek od preclik »

Nevidím rozdíl v dotazu "chci poradit s unlockem Omnia 7" a "chci poradit s unlockem Omnia 7, abych si tam mohl nahrát XY.xap". Ostatně dělat si s telefonem, co uznám za vhodné, je snad podstata všech variant unlocků napříč platformami.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

unlock omnia 7

Příspěvek od htcjirka »

Vidim rozdil v podpore warezu,kde to da jasne uzivatel najevo.
100upa
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 10, 2012 10:45
Zařízení: samsung omnia 7

unlock omnia 7

Příspěvek od 100upa »

pohoda tak uz mi to bezi, akorat se mi to zda o malinko pomalejsi... ale jinak ty dalsi otevrene moznosti vypadaji slibne :-)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů