Omnia W obecne otazky

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Romi
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř dub 04, 2012 19:29
Zařízení: Samsung Omnia W

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od Romi »

Urcite ano. Aj som to prepinal asi 5 krat aby sa to spametalo a nic. Napise stale nelze odeslat. Ale po restarte fonu to zase ide. A urcite som mal prepnute na sms :)
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od karelchadim »

Co signál telefonu? Dnes by mělo být snad pokrytí dobré, ale stát se to při nějakém tom death gripu může. Případné přepínání mezi 3G a Edge v době kdy chceš sms odeslat... Zkus si v nastavení dat zapnout jen Edge, jestli bude problém trvat šel bych do toho resetu. Sám jsem s tím nikdy problém neměl.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od Manek49 »

Jak máš starou sim kartu? Zkusil bych to s nějakou jinou, jestli to bude taky dělat.
Romi
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř dub 04, 2012 19:29
Zařízení: Samsung Omnia W

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od Romi »

Signal plny 3G v meste (Orange). Simka no ta ma asi 4 roky ? Ale ja telefony nemenim. Na starom telefone (Android) som nikdy nemal problem s sms. Takze si myslim, ze je to telefonom, lebo je jedno kde som, ked to ma tu svoju chvilku tak to pise nelze odeslat.
joxer
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon dub 30, 2012 21:38
Zařízení: Samsung Omnia W
Bydliště: Litomyšl

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od joxer »

Ahoj, mám WP7 krátce, tak nevím, jestli je to normální. Ale Bluetooth se mi po 10 vteřinách po nenalezení zařízení vypíná. Což je celkem nepraktické, když moje CAR Bluetooth vyhledává sem tam a strefit se do doby, kdy se budou hledat oba dva navzájem, je nemožné.
Je to s tím Bluetooth normální, nebo je chyba v telefonu?
Romi
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř dub 04, 2012 19:29
Zařízení: Samsung Omnia W

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od Romi »

Tak aby ste ma lepsie pochopili som natocil video, kedy to presne robi. Zistil som, ze potom ako prepnem na Facebook a spet. Kym neurobim restart telefonu to nejde. A potom to ide zase kym nezapnem facebook chat.
Robil som uz aj factory reset, ale robi to stale. Kamos ma tiez Omniu W a jemu to nerobi. Takze vobec to nechapem. A vsimol som si este jednu vec ta vo videu neni. Ze mi to nerobi na vsetkych kontaktoch, ale na vecsine hej. Suvislost medzi tym som este neobjavil.

http://www.youtube.com/watch?v=5vsxz8i0-pU" onclick="window.open(this.href);return false;
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od dwbmb »

joxer píše:Ahoj, mám WP7 krátce, tak nevím, jestli je to normální. Ale Bluetooth se mi po 10 vteřinách po nenalezení zařízení vypíná. Což je celkem nepraktické, když moje CAR Bluetooth vyhledává sem tam a strefit se do doby, kdy se budou hledat oba dva navzájem, je nemožné.
Je to s tím Bluetooth normální, nebo je chyba v telefonu?
Bluetooth ve WP7 se po 10vterinach nevypina, jen po teto dobe prestava byt viditelny pro nesparovana zarizeni. Sparovana zarizeni se mohou s telefonem spojit kdykoli, pokud ponechas BlueTooth zaple.
Pokud jsi si ale jisty, ze se ti opravdu vypina, tak sup s telefonem na reklamaci.
Romi
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř dub 04, 2012 19:29
Zařízení: Samsung Omnia W

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od Romi »

Pekne ma to stve. Dnes som zase urobil restore a furd to nefunguje. :x Neviem posielat smsky. Vzdy po prepnuti medzi FB a SMS: :evil:
EDIT:// Tak toto nechapem nikdy som nemal stou simkou problem na Androide vsetko islo. Teraz som pre istotu skusil ocovu simku a hadajte co. Vsetko funguje. Zajtra volam do Orangu, ze chcem novu simku.

EDIT2:// Tak moja radost dlho netrvala nieje to simkou ale internetom !!. So simkou bez netu cize ocovou vsetko ide, lebo internet ide cez wifi. Rovnako vsetko funguje aj s mojou ked vypnem datove pripojenie. Takze to volako suvisi s mobilnym internetom. Ako keby, ked ten chat sa nacita cez mobilny internet tak nechce posielat smsky. Ked mam zapnutu wifi a "chatujem" a prepnem to na SMS tak ju posle bez problemov. Takze je tam volaky problem s mobilnym netom, ale neviem aky.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od dwbmb »

A když vypneš WiFi a necháš puštěná jen ta mobilní data?
Romi
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř dub 04, 2012 19:29
Zařízení: Samsung Omnia W

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od Romi »

Takze dnes som v skole s kamosom skusal ako sa tento "moj" problem prejavuje. Moj je v uvodzovkach preto, lebo ono to nieje chyba mojho telefonu, ale asi vsetkych Omnii W. Kamos ma tiez Omniu W. Tak som skusal dali sme moju simku do jeho mobilu a co sa nestalo ? Fungovalo to. Tak som si uz myslel, ze mam chybny telefon, ale potom ma napadla este jedna vec. On ma vsetky kontakty v tvare 091... bla. A ja v medzinarodnom +421... Akonahle som vytvoril novy kontakt na jeho Omnii v tvare +421... sa prejavil ten isty problem s SMS, ktory mam ja. Potom som na svojej skusil vytvorit cislo bez +421 cize cislo v tvare 091... a islo to. Normalne to islo ako ma. Takze, ked sa mi bude chciet prepisem si vsetky cisla do normalneho tvaru 091... a vsetko pojde. Neviem ci je to volaky bug alebo co. Ale ked to robilo aj na jeho Omnii aj na mojej tak to asi nebude problem mojho telefonu. PS: Na jeho Omnii to robilo presne to iste. Pri zapnutej wifi to islo aj s tvarmi +421.
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od rulezzzor »

zkus to prespsat do 00421
kuna
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř bře 07, 2012 21:25
Zařízení: Samsung Omnia W

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od kuna »

Nemáte někdo nějaké neblahé zkušenosti se ztrátou dat?
Nechal jsem telefon (Omnia W) poprvé úplně vybít - do automatického vypnutí. Zkoušel jsem ho cvičně zapnout (co to udělá), po přihlašovací obrazovce se hned objevilo "nashledanou", takže byl opravdu bez šťávy. Po chvíli jsem ho dal nabíjet přes USB v notebooku a po nabití a zapnutí zmizely všechny office soubory uložené v telefonu (word, excell i poznámky). Všechna ostatní data (foto, hudba, kalendář) zůstala netknutá. Žádná podivná synchronizace neproběhla, na Skydrive je poslední položka z dubna, vlastně to vůbec nepoužívám. Nějak nemám potuchy, čím je to způsobeno a zda je samovolné mazání souborů pravidlem.
mceza

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od mceza »

Na Lumii 800 jsem nic takového nepozoroval.
Jabarkas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 17, 2012 18:38
Zařízení: Nokia Lumia 820

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od Jabarkas »

Zdravím, chtěl jsem se optat, jaké na telefon používáte pouzdro. Zatím mám doporučen Nillkin Hard Skin, který opravdu nevypadá špatně (v žádné z verzí, která se vyrábí).

Nicméně raději bych normální kožené pouzdro přímo od Samsungu. Podobné třebas tomu, které vyráběl na Wave II (teoreticky by do něj měla dobře pasovat i Omnia W, ale jist si nejsem). Viz http://pouzdra-mobily.heureka.cz/pouzdr ... lbe-cerne/" onclick="window.open(this.href);return false; Dokonce jsem velmi podobné jej viděl v některých zahraničních recenzích Omnie W, kde jej dodávali přímo v krabičce.

V hledáčku mám btw i Krusell GAIA L či Krusell Luna L. Nicméně opravdu preferoval bych asi opravdu Samsung. Dalším dobrým radám, jako je ten Nillkin, se ale také nebráním. :)
salam00n
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 12, 2013 23:07
Zařízení: WindowsPhone

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od salam00n »

ahoj.

tak na WP8 masiny uz cakam od 8/2012 a uz nemam nervy,zaroven ale nemam ani dost (volnych) financii na novu 820 (vsetko ostatne je uz velke,8s ma malu pamat pre aplikacie) a cakat na 620(ktora bude u nas predpokladam okolo 300eur,co tiez nie je vyhra) sa mi uz ozaj nechce.

momentalne sa da zohnat omnia W za +-200eur,co je skutocne vyborna cena. mam 2 otazky:

1.bude na nu oficialne 7.8? pretoze niekde citam ze nie,inde zase ze ano.
2.existuju nejake kvalitne stuplove sluchadla s mikrofonom pre tuto omniu?

ak ano,tak by som ju zobral s tym,ze pred na prelome rokov by uz snad boli WP8 v lepsich cenach a so sirsou ponukou zariadeni a tak by som potom urobil zamenu...

dakujem za odpoved.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od mimonaut »

7.8 je potvrzené od samsungu pro všechny omnie s WP.
Kvalitní sluchátka s mikrofonem můžeš použít asi téměř jakákoliv, jen ti nebude fungovat tlačítko na příjem hovorů. Musím ale připomenout, že omnie jsou na tom s kvalitou i výstupním výkonem do sluchátek spíše podprůměrně.. V tomhle má Nokia jednoznačně navrch.. Přibalené špunty u omnie ale nejsou z nejhorších.
salam00n
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 12, 2013 23:07
Zařízení: WindowsPhone

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od salam00n »

dakujem za odpoved. prave o to fungujuce HF a prijem hovoru mi ide.
uz sa mi nechce stale vyberat telefon,vybrat z ucha jedno sluchatko a volat klasicky cez telefon....
nokii fandim,ale ako som uz spomenul,su uz pre mna prilis velke :(
no asi ozaj budem musiet pockat na tu 620.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od dark_hood »

mám omniu w a môj názor je, že radšej počkať ten mesiac a došporiť napr. na tú L620. medzi L820 a L620 sa tiež rozhodujem a zatiaľ sa prikláňam k L620. na WP 7.8 by som sa už radšej vykašľal. pre mňa je hlavný dôvod sd karta na multimédia. s tými špuntami neporadím, nemám v nich prehľad. mám len cretive ep-630 ale nemajú mikrofón. amoled displej tiež nie je výhra, na svetlom pozadí, v prehliadači netu, v appke na fb,... mám v ľavo zvislo ducha lišty s adresou z IE. ten displej sa "vypálil". je pravda, že som ten telefón veľmi často použival na surfovanie po nete a takto to potom dopadne
salam00n
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 12, 2013 23:07
Zařízení: WindowsPhone

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od salam00n »

tak prave ten amoled ma laka...pouzil by som tmavu temu.na hry to neplanujem vobec,surfovanie vynimocne-pozriet mhd a podobne,tj.par minut za tyzden.
planujem to skor ako organizer/kalendar,potom telefonovanie(bez sms),fotak a mp3 player cestou do a z prace(tj +- 1.5 hodiny denne).

l620 - mozno bude lepsie pockat,nokia ma fungujuce headsety,tam by nebol problem,jediny problem vidim v tom displeji a viditelnosti v exterieri....tam to asi bude za s-amoledom dost zaostavat(alebo nie?)
aj ked s cakanim uz mam nervy na krajicku :P

idem si precitat forum o htc 8s...mozno skoncim nakoniec pri nom. :roll:
FraMeRr
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: úte říj 18, 2011 14:11
Zařízení: Samsung Omnia W

Omnia W obecne otazky

Příspěvek od FraMeRr »

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to u WP 7,5 s navigací, jak je možné jí získat a zda neexistuje nějaká zdarma? Děkuji :-)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů