Baterie 2400MAh

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Uživatelský avatar
FilipZeVsi
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: úte srp 16, 2011 23:54
Zařízení: Omnia 7

Baterie 2400MAh

Příspěvek od FilipZeVsi »

Uz nekdo vyzkousel vetsi baterii? Telefon trochu nabude, ale 2400 zni dobre...
http://www.mnshop.cz/zbozi-3529-baterie ... nia_7_.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

RE: Baterie 2400MAh

Příspěvek od pinhead »

To mně taky zajímá :-)
Maddogg
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: čtv bře 05, 2009 10:10
Zařízení: Omnia 7

Baterie 2400MAh

Příspěvek od Maddogg »

Za tu cenu mi to příjde podezřelé, když mugen 2800Mah stojí cca 90$. Ale pokud to někdo dobrovolně vyzkouší, tak by mě taky zajímala výdrž :)
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Baterie 2400MAh

Příspěvek od Tomáš Kubec »

U této baterie stejného výrobce je hodnocení uživatelem: http://www.mnshop.cz/zbozi-3231-.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
FilipZeVsi
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: úte srp 16, 2011 23:54
Zařízení: Omnia 7

Baterie 2400MAh

Příspěvek od FilipZeVsi »

Tady ji otestovali a namerili 2029MAh:
http://batteryboss.org/" onclick="window.open(this.href);return false;

A jeste uzivatelska recenze tady:
http://www.amazon.co.uk/Extended-Batter ... 04XGXGB2/2" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Baterie 2400MAh

Příspěvek od Robert Varga »

Kolega koupil dvojtou na Deal Extreme, a je s ní 100% spokojen...
pepanek01
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte črc 05, 2011 13:03
Zařízení: samsung omnia 7

Baterie 2400MAh

Příspěvek od pepanek01 »

Predem se omlouvam za chybejici diakritiku, pisu to z Omnie. Koupil jsem si nahradni baterii 2400mA. Je na tloustku 2x silnejsi, soucasti baleni je i vyssi zadni kryt. Typ baterie je "lithium-ion". Moje zkusenost s baterii - je poznat na vydrzi, ze baterka je silnejsi. Nemam zmereno, o kolik vydrzi vic na hodiny, ale je v tomto o hodne lepsi nez ta puvodni. ALE !!!. Baterie se samovybiji. Po nabiti jsem tuto baterii vyjmul z telefonu a pouzil az za 12 hodin. Aplikace "stav baterie" mi ukazala 88%. Jestli je toto normalni, nevim. Pri ubytku 1%/1h je to cca 100 hodin,takze 4 dny, ale ve stavu "mimo telefon".
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Baterie 2400MAh

Příspěvek od htcjirka »

Cameron Sino je jedna z nejhorsich baterii na trhu.Doporucuji se teto znacce vyhnout.Za leta se nic nezmenilo.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Baterie 2400MAh

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Divné tedy je že Mugeny v testech vycházejí ještě hůře a naše měření to také potvrdilo. Alespoň co se týče deklarované kapacity. Máme profi měřák za cca 50 litrů. V čem je Mugen lepší je počet nabíjecích cyklů a tím pádem delší životnost baterie. Mugeny nejsou špatné baterie, ale zbytečně se z nich dělá božstvo. CS prodáváme měsíčně 300 až 500 ks a reklamované jsou tak 2 až 5 měsíčně. Což jsou jsou naprosto skvělé výsledky. Celkově u originálek máme možná větší poruchovost. Nechci nijak CS obhajovat, prodávají se dobře, ale spousta řečí jsou jen předsudky. A věř, že bych určitě nechválil výrobek, kde bysme museli řešit velkou řadu reklamací.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Baterie 2400MAh

Příspěvek od htcjirka »

Tomasi,z deseti kusu co jsem zakoupil ja + znami bylo 8 vadnych.U nekterych byla i dvakrat reklamace,nez clovek chytl dobry kus.Od jiste doby zakupuji a znamym doporucuji jen original a tam jsem spokojen zatim na 100%.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Baterie 2400MAh

Příspěvek od Tomáš Kubec »

JJ originál je originál, samozřejmě také doporučuji. Jen jsem chtěl říct, že Mugen za ty peníze také není zázrak :-) A jak říkám kdybychom měli CS problém tak je neprodáváme, jelikož reklamace jsou pak naše peníze. Ale samozřejmě netvrdím, že jsi s nima problém neměl. U nás je možná oproti SNS výhoda, že CS nám dělá každý týden nové baterie (BEREME KAŽDÝ TÝDEN MENŠÍ MNOŽSTVÍ) a tak jsou čerstvé. SNS jich bere vždy hodně a tak jim dlouho leží na skladě.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Baterie 2400MAh

Příspěvek od Vlasta W. »

Já měl CS na E-Ten, dva kousky 3500 mAh. Otiginální baterka vydržela den, tato tři i čtyři. Po roce pořád držely dva až tři dny. Neměl jsem s nimi problém.
pepanek01
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte črc 05, 2011 13:03
Zařízení: samsung omnia 7

Baterie 2400MAh

Příspěvek od pepanek01 »

Tak jeste jednou. Jestli jsem ublizil mnshopu v souvislosti se samovybijenim baterie CS 2400mAh, tak se omlouvam. Po dohode s panem Kubcem jsem trochu vice otestoval tuto baterii. Poznatky Vam sdeluji,at si kazdy udela nazor sam.
21.12. jsem ve 4 rano odpojil tuto baterii z nabijecky, baterry saver mi ukazoval 100% nabiti. Po odpojeni nabijecky udaj spadl na 94%. Otazka pro prodejce spis telefonu nez baterie, proc ???. Pripojil jsem telefon znovu na nabijecku a jeste se asi 20 minut nabijela. Baterku jsem vyndal z telefonu, pouzival puvodni a sem tam tyto baterie prohodil. Jen na kontrolu samovybijeni. Musim napsat. Od toho 21.12. jsem tuto kontrolu udelal cca 10x. Beru v potaz, ze telefon si vezme pri najizdeni nebo vypinani (jak pocitac). 30.12, po deviti dnech, v poledne pokus koncim, baterry saver mi ukazuje 72% nabiti. Takze beru zpet clanek o samovybijeni teto baterie. Jeste zkusim trosku objektivne otestovat vydrz pri nejake prumerne zatezi, urcite napisu. Preju vsem uzivatelum a provozovatelum tohoto fora hezke proziti Silvestra a aby jsme vsichni vykrocili do Noveho roku tou spravnou nohou. Vas Pepanek.
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Baterie 2400MAh

Příspěvek od Robert Varga »

Kolega má tuhle a je s ní maximálně spokojený :-) http://www.dealextreme.com/p/3-7v-3000m ... ophy-70605" onclick="window.open(this.href);return false;
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Baterie 2400MAh

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Nevím jak to je u O7, ale u všech Samsungů co jsem měl, když ukázali 100% tak to nikdy nebylo na 100% nabito. Trvalo to vždy cca ještě 20 minut než vyskočila hláška o nabití a telefon to oznámil zvukově.
urgiv
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 11, 2012 17:31
Zařízení: i8700

Baterie 2400MAh

Příspěvek od urgiv »

Nazdar mam nie dlho i8700 a kupil som 2 baterie z ebayu vyzeraju presne ako original ale pri zapojeni nabijacky stale restaruju telefon -loop
neviete niekto pomoct co stym

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uEynK_zOyzg[/youtube]
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Baterie 2400MAh

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Vim. Vykaslat se na levne zmetky a koupit baterii za "plnou cenu"
urgiv
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 11, 2012 17:31
Zařízení: i8700

Baterie 2400MAh

Příspěvek od urgiv »

to vie ked seller napise genuine nejake napady kde kupit?
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Baterie 2400MAh

Příspěvek od mmme »

Tohle delalo mymu devceti, kdyz mela uplne vyzdimanou baterii. Nabijecka nepomahala. Zabralo az pripojeni k notasu a pomale nabijeni. Dej vedet jak to dopadlo a zda li a jak jsou baterie funkcni. Moje Omnie by si take zaslouzila novou. Pri letmem hledani na netu jsem na nic rozumneho nenarazil.
urgiv
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 11, 2012 17:31
Zařízení: i8700

Baterie 2400MAh

Příspěvek od urgiv »

no ja ked pripojim k notebooku , autu, alebo stadarna nabka nic stale restart.
jednu som nasiel zase ''Genuine'' tak uvidim
http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-BATTE ... 2a145e3b2c
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů