Vypínání Omnie

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
jirxu
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: úte zář 20, 2011 9:58
Zařízení: Lumia 925, Dell Venue 8 pro

Vypínání Omnie

Příspěvek od jirxu »

Cau,
stava se mi obcas, ze se mi ma Omnie vypne – presneji restartuje. Stava se to vzdy pri stejny udalosti. Kdyz mam vypnuty displej a hrajici hudbu po odemceni screenu a pokusu o prehozeni dalsiho songu se na chvili jakoby ztmavi displej a nasledne se telefon restartuje. (zatim sem nezjistil esli se to netyka konkretnich sognu :) )
Mate nekdo podobny problem?
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Vypínání Omnie

Příspěvek od mmme »

Haló haló, také se hlasím :-) Tři dny zpět jsem ofiko povýšil na Mango a už mám za sebou dva samovolné restarty a pár pádů aplikací. Detaily zatím vypozorovány nemám.
cyberReal
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon srp 03, 2009 13:09
Zařízení: HTC Touch HD, Samsung omnia 7

Vypínání Omnie

Příspěvek od cyberReal »

Tak vidim, ze nejsem jediny s timto problemem. Pad je vetsinou spojeny s prehravanim hudby, ale nevim jestli je to 100% podminkou. doufam, ze nekdy brzy dorazi opravujici update.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Vypínání Omnie

Příspěvek od htcjirka »

Je zajimave ze Samsung Omnia 7 ma od zacatku vzdy nejaky problem s prichozm updatem..
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Vypínání Omnie

Příspěvek od mmme »

První kolaps systému byl při přehrávání hudby, druhý při práci s IM+. Tahle app mi spadla samovolně dvakrát.
Uživatelský avatar
benzinkanalevo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon črc 18, 2011 9:40
Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB

Vypínání Omnie

Příspěvek od benzinkanalevo »

mozna sem na to prisel..Nikdy mi to nedelalo ale dnes jsem mel zaply hud. prehravac a poslouchal jsem hudbu a zaroven jsem mel zaple Wi-fi. (Nikdy predtim sem tuto kombinaci zaplou nemel) Restart dvakrat behem 15 minut. Vypnu wi-fi a woala... nic dalsi dve hodiny;) Myslim ze ten problem je zaply hud prehravac v kombinaci se zaplou wi-fi..
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Vypínání Omnie

Příspěvek od htcjirka »

Takze zrejme specificky problem pouze u Omnie..
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vypínání Omnie

Příspěvek od Krusty »

Samozdřejmě že specifický problém u Omnie jinak by se to snad nejmenovalo Vypínání Omnie ne?
MartinJ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv zář 15, 2011 8:08
Zařízení: Lumia 920 white (GDR3)

Vypínání Omnie

Příspěvek od MartinJ »

mě se to dnes stalo poprvé a wifi jsem měl vyplou :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Vypínání Omnie

Příspěvek od htcjirka »

Krusty píše:Samozdřejmě že specifický problém u Omnie jinak by se to snad nejmenovalo Vypínání Omnie ne?
Ne vzdy to musi platit,protoze se to mohlo tykat samotneho manga a projevit i na ostatnich telefonech s mangem,ne jen na Omniich..proto ten komentar,nic neni vzdy tak jednoznacne..
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vypínání Omnie

Příspěvek od Krusty »

HTCJirka: Jen se mi zdálo že narážíte na "tupost" Omnie proto jsem zareagoval tímto způsobem
jirxu
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: úte zář 20, 2011 9:58
Zařízení: Lumia 925, Dell Venue 8 pro

Vypínání Omnie

Příspěvek od jirxu »

Krusty píše:Samozdřejmě že specifický problém u Omnie jinak by se to snad nejmenovalo Vypínání Omnie ne?
jmenuje se to tak, protoze sem to vypozoroval u omnie.....protoze nemam jiny telefon:)
nicmene od updatu na Firmware: 2424.11.9.4 se mi to jeste nestalo....coz jeste nutne neznamena, ze je to vyresene

btw. vzdy, kdyz se mi to stalo, tak nebyla zapnuta wi-fi...
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Vypínání Omnie

Příspěvek od dwbmb »

Ano, dělá mi to též. Nemá cenu telefon reklamovat, Britex reklamaci neuznává, protože telefon jenom projede diagnostikou a když ta je OK, tak víc neřeší a posílají zpátky s textem "případná další reklamace téhož charakteru může být ze strany servisního střediska zamítnuta". Vrchol drzosti. Ke smůle obou stran se však včera závada projevila i uprostřed nahrávání zálohy ze Zune, takže mám teď z telefonu cihlu. Takže jim to pondělí posílám s průvodním dopisem přímo (přes alzu to trvá 25 dní, přestože v opravě je ten telefon jen 3 dny) a zároveň jsme již dal svému právníkovi podnět, aby preventivně našel v v mém okolí soudního znalce. Mám již osobní zkušenost (jiný produkt, jiný výrobce), že když servisu přijde od právníka znalecký posudek spolu s ceníkem onoho právníka (jehož sazba tímto již běží), tak vytáhnou prst z p*****e a výrobek konečně opraví/vymění.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Vypínání Omnie

Příspěvek od htcjirka »

případná další reklamace téhož charakteru může být ze strany
servisního střediska zamítnuta
Tohle me rict nebo napsat do protokolu tak me asi chytne nerv..to je opravdu vrchol drzosti.
jirxu
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: úte zář 20, 2011 9:58
Zařízení: Lumia 925, Dell Venue 8 pro

Vypínání Omnie

Příspěvek od jirxu »

to dwbmb: prosimtě, jak často se ti to vypíná?
ja jsem měl problémy tak cca jednou za týden – v podstatě za těch pár měsíců co mám omnii se mi to stalo asi 5×...
a po nahrání nového firmwaru zatím vůbec....doufám, že to bylo vyřešeno, protože mam telefon z ebaye a kdoví jaká je jeho historie a možnosti reklamace:)
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Vypínání Omnie

Příspěvek od dwbmb »

Někdy jednou za dva dny, někdy 18x za hodinu. Je to vážně nevyzpytatelný. Nicméně to není v pohodě, jak jsem psal, mám teď cihlu (telefon, který nejde ani zapnout, tudíž vypadá a má užitné vlastnosti jako cihla).

Mimochodem - nedávno jsem tvítnul takovou uváhu ve znění "Před koupí nového telefonu se ujistěte, jaké značky servisuje #Britex a kupte si jinou. #DobraRada" ( https://twitter.com/cehovsky/status/133935141943914496" onclick="window.open(this.href);return false; ) a tento tvít si obratem přidali mezi favorites (mimo jiné) i Cybex_cz a Vltava_cz. Nevím, co si o tom myslet ale vykládám si to tak, že firma Britex je v tomto ohledu velice "populární".
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Vypínání Omnie

Příspěvek od mmme »

Tak mi se vypnula dvakrát a vod tý doby mám pokoj, ťuky ťuk. Velké problémy mi dělala app Translator+. Odinstaloval jsem a je pokoj. Těžko ale říct jestli to souvisí.
mythbusters
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned úno 12, 2012 20:19
Zařízení: Samsung Omnia 7

Vypínání Omnie

Příspěvek od mythbusters »

Čus borci,
dovolil jsem si obnovit tenhle topic, protože moje fungl nová Omnie 7 má stejnej problém. Po vybalení z krabice a zhruba 14 minut používání se seknul a restartoval. Říkám si, nic to není, je to ještě verze 7.0.7008.0. Tak připjím k PC, nainstaluji ovladače, Zune a začínám aktualizovat. Bohužel v půlce aktualizace se to jaksi celé seklo a po hodině čekání na stejném místě mi už došla trpělivost a tel. sem vypojil a vyndal baterku. Naštěstí se nic nepos*alo a tak jsem to zkusil znovu. Tahle sem to zkusil několikrát, ale vždycky se to někde zasekne. Předchozí lidi co psali, měli problém třeba kvůli nějaké aplikaci, wifi, nebo něčemu zapnutýmu, ale mě to udělá fakt i když jenom zapnu telefon a načtese mi základní obrazovka .. chvilka mic a pak šup restart. Nevíte někdo co s tím, případně jak nahrát aktualizaci (doufám, že pomůže) nějak jinak než přes Zune ... přes nějaký "servisní udělátko". Případně jestli by mi s tím mohli poradit v prodejně Samsungu? (pohchybuji). Díky moc za pomoc :wink:
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Vypínání Omnie

Příspěvek od mimonaut »

nechápu.. mě se to nepovedlo od listopadu ani jednou, aby se mi telefon sám restaroval.. :-? a to si s telefonem hraju skoro furt, resp. využívám ho na max..
Asi bych ti doporučil zkusit hard reset, a zkusit aktualizaci nechat provést nejlépe na jiném počítači. Pokud to nepomůže je to asi na reklamaci..
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Vypínání Omnie

Příspěvek od dwbmb »

To, že někdo koupí bezvadný výrobek a jiný může koupit ten stejný výrobek s vadou, tady nechápe víc lidí, nic se neděje.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů