Nefunkční display - nefunguje dotykovost

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
Uživatelský avatar
MichailusB
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: ned srp 07, 2011 9:16
Zařízení: Samsung Omnia 7

Nefunkční display - nefunguje dotykovost

Příspěvek od MichailusB »

Ahojte...

kúpil som si na Omniu fóliu ScreenShield a snažil som sa ju aplikovať. Robil som všetko podľa návodu, po niekoľkých neúspešných pokusoch som to vzdal, fóliu som dal dolu. Telefón som poutieral, zapol... a odvtedy mi nefunguje displey. Zobrazuje sa všetko, software telefónu funguje bezproblémov (aspoň sa tak javí). Ale display nereaguje na dotyky. Senzorové tlačidlá fungujú. Prosím... čo sa mohlo stať? Mohla tá aplikačná tekutina znefunkčniť display? Nikam nenatiekla... akýkoľvek názor uvítam
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční display - nefunguje dotykovost

Příspěvek od Krusty »

1) zkus vyndat baterku a zapnout
2) zkus telefon opravdu důkladně pročistit (obzvláště v částech senzoru světla)
3) Zkus udělat nahrání zálohy telefonu... (poslední možnost)
Uživatelský avatar
MichailusB
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: ned srp 07, 2011 9:16
Zařízení: Samsung Omnia 7

Nefunkční display - nefunguje dotykovost

Příspěvek od MichailusB »

Jj, to bolo hneď prvé... opäť som vypol phone, vytiahol baterku... potom som čistil display... nič nepomáhalo. Phone som vypol na noc a dnes ráno funguje. Takže som z toho zmätený, dúfam, že teraz si nebude telefón vymýšľať a znefunkčňovať display podľa potreby... :-/ ale ďakujem za snahu
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nefunkční display - nefunguje dotykovost

Příspěvek od htcjirka »

Nejsi jediny kdo aplikoval tekutinu ktera zatekla kam nemela a znefunkcnil se dotyk a bylo to na vymenu.Na to pozor,je lepsi na displej pouzit antistatickou folii ,ktera se nemusi nijak pred aplikaci potirat a neni na bazi lepidla.
Magix808
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 25, 2012 17:15
Zařízení: Samsung Omnia W

Nefunkční display - nefunguje dotykovost

Příspěvek od Magix808 »

Mám podobný problém.
Na Omnii W mi nefuguje občas dotykovost displeje, jinak je telefon plně funkční,ale když připojím telefon k Nabíječce nebo k Pc přes Usb, tak displej funguje, a navíc se zobrazuje ikonka nabíjení baterie i tehdy když telefon pripojen není..
Nevíte někdo o co jde? Diky Za radu
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční display - nefunguje dotykovost

Příspěvek od Her Mister »

jo to ze me baterka ukazuje ze se nabiji i kdyz ji nemam pripojenou tak to me dela taky...to je podle me ze baterka uz nezvlada to co drive a je na ceste do nebe - alespon podle me, jako kdyz telefon vynu zapnu, tak do dalsiho nebijeni baterka neukazuje ze se sama nabiji...pokud se pletu tak me nekdo opravte, aspon budu vedet ze chyba je jinde :???:
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů