Čekání na Mango update

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

Čekání na Mango update

Příspěvek od rybar73 »

Zdravim,
mam trochu netradicni dotaz tak doufam ze me neukamenujete ze ho zdava zrovna zde :-) Premyslim o koupi tohoto stroje protoze se mi z portfolia WP7 stroju zamlouva nejvice. Pravdepodobne bych sahl k nejakemu sedemu dovozci ktery pristroj dodava od nemeckeho T-Mobilu.
Zajimal by me vas nazor jestli si myslite ze nove pristroje s Mangem budou mit neco "navic" a tedy se vyplati pockat , nebo po upgadu tohoto starsiho kousku bude stroj prakticky stejny? Llokalizace mi nevadi ani to ze treba pockam na update o par tydnu dele jak u nebrandovanych kousku.
Omnia7 se da momentalne sehnat za rozumny peniz a prave proto se mi nechce cekat az do Manga na v podstate podobne stroje. Co si tedy myslite?
Diky rybar73
scoopitch
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:36
Zařízení: Samsung Ativ S, Lumia 640 DS

Cekani na Mango

Příspěvek od scoopitch »

Pokud nepotřebuješ česko lokalizaci systému, Omnia 7 před Mangem a po Mangu bude úplně stejná. Spíše se dá čekat vyšší cena přístroje po uvedení Manga...
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Cekani na Mango

Příspěvek od mberdych »

Mozna se nekterych lidi dotknu, ale muj nazor je, ze Omnia 7 je jeden z nejlepe vyrobenych modelu co jsem drzel v ruce (a ze jich bylo), krome iphonu. Mam iPhone 4 a ted na hrani prave Omnii7 a docela si potrpim na solidne pusobici zarizeni. Mam averzi vuci bakelitakum a u hodne telefonu to pro me byl duvod nekoupit (treba Samsung Galaxy S, Blackberry Torch). Nerikam, ze je to jedine kriterium, ale je to pro me dulezite. Omnia je vyborne vyrobena, vazne z ni mam dobry pocit, jako uz dlouho z zadneho telefonu. Moc se mi libi a je to telefon, ktery dokonce mozna po Mangu za iPhone vymenim, nebo budu stridat. A to je u me jako applisty co rict :-) Takze muj nazor, za ty penize je to bomba, az prijde Mango, bude skvely a ocekavam, ze ceny pujdou zpet nahoru (navic je treba dodat, ze takhle levne jsou WP7 jen tam, kde oficialne nejde Marketplace, tedy treba u nas, v UK jsou ceny o dost vyssi). Takze pokud netrvas na oficialni cestine (verim, ze neoficialne to pujde), tak doporucuju.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Cekani na Mango

Příspěvek od jacek »

100% souhlasím s oběma ,,předřečníky" - jdi do ní :wink:
p.s. pro mě je důležité(pocitově), že se údaj o datu a čase na hlavní obrazovce zobrazuje v ,,našem" formátu, zbytek prostředí v angličtině mně os.nevadí
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

Cekani na Mango

Příspěvek od rybar73 »

Pokud je to s tim marketplace a cenou jak rikas tak pak se divim ze sedi dovozci si muzou dovolit prodavat tento stroj prave z nemeckeho T-Mobile za cenu kolem 6000 kdezto u nas je ofiko kolem 8. To tam musi mit ale jo vyhodne smlouvy :-)
Uživatelský avatar
Fixie
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pát kvě 13, 2011 14:21
Zařízení: Omnia W

Cekani na Mango

Příspěvek od Fixie »

Omnii 7 mám a je to výtečný telefon. Nevrže dobře se drží, výkon a ta cena....
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Cekani na Mango

Příspěvek od mberdych »

OK, co se cen tyce tak nevim jak vsude. Jezdim hodne do UK a Amazon ji ma v UK za 478 GBP, coz je skoro 14 tisic. Mozna je to 16GB verze ale je to sakra rozdil. Ja se to sem vozi odjinud nevim.
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Cekani na Mango

Příspěvek od starik »

Nová vlna Mango telefonů bude podporovat další čipsety a nekteré budou mít i gyroskop, který zatím ve WP7 telefonech pokud vím nebyl.

Starší telefony budou gyroskop simulovat pomocí akcelerometru a kompasu, ale nebude to tak přesné. Takže jestli ti tě zajímají hry, které by to využívaly, tak bych počkal.

Edit: Pokud bude Mango opravdu stát za to, telefony asi podraží.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Cekani na Mango

Příspěvek od dwbmb »

Podraží určitě, protože současná cena je směšná díky nezájmu o tyhle telefony. Btw k čemu konkrétně je ten gyroskop?
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Cekani na Mango

Příspěvek od jacek »

gyroskop je hlavně určen pro hry(tuším)...své uplatnění pomalu nachází i v aplikacích
tady článek : http://www.androidmarket.cz/novinky/sam ... gyroskopu/" onclick="window.open(this.href);return false;
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Cekani na Mango

Příspěvek od dwbmb »

Díky. Koukám, že se bez toho bez problémů obejdu :)
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

Cekani na Mango

Příspěvek od bobik91 »

tak tak :tlem: :tlem:
Nalar
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte kvě 25, 2010 10:15
Zařízení: iPhone 5

Cekani na Mango

Příspěvek od Nalar »

K tomu gyroskopu, mam iPhone 4, ktory ho sice ma, ale ak mam byt urimny asi som nehral ru co to vyuziva. Jedna to pouzivat mala, Tilt to Live, mozno niekto bude poznat, vysledok bol, zr to sposobovalo viac problemov ako uzitku, tak tu podporu tam nedali.

A tiez rozmyslam nad prechodm k WP, v momente ako vyjde mango, takze asi bude vhdone sa predzasobit:)
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Cekani na Mango

Příspěvek od _iNTERFACE »

ja som mal celkom stastie a za 290€ som ju nasiel urcenu pre slovensky trh, novu so zarukou na jednom shope v akcii, tak som nevahal a bral...pomer cena vykon robi z tohto telefonu ten najlepsi na SVETE, daleko pred iphoneom, kedze za cenu jedneho iphoneu sa daju kupit TRI nove omnie...a stale som poblaznena apple ovecka, ale omnia ma prekvapila a na mango sa tesim, ako na novy telefon ;) kto ma moznost a uvazuje o smartphone tak nenajde lepsi a azroven lacnejsi mobil...teda v nasich krojoch a pred uvedenim manga a nokie...vtedy pojdu ceny logicky hore...dovtedy nema konkurenciu pre bezneho uzivatela...

a to este nehovorim o konstrukcii, pevnosti a hlavne displai, ktory v spojitosti s dizajnom wp7 je naozaj nadherny...
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Cekani na Mango

Příspěvek od jacek »

_iNTERFACE : nezbývá, než s tebou souhlasit :smt023 a pokud si nainstaluješ beta Mango....hmmmm, už teď jde o luxusní soft :-)
Radek33
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: pát led 16, 2009 14:24
Zařízení: Nokia Lumia 800

Cekani na Mango

Příspěvek od Radek33 »

Jinak mango neoficiálně prorazilo na světlo světa cca před dvěma týdny. Já už ho ve svém HTC Trophy mám.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Cekani na Mango

Příspěvek od htcjirka »

Ano to prorazilo,ma ho tu vice lidicek,ale stale to neni jeste finalni verze.
tomm1k
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv zář 08, 2011 15:50
Zařízení: nokia N8

Cekani na Mango

Příspěvek od tomm1k »

Zdravím, mám možná hloupou otázku, ale potřebuji v tom mít jasno...mám možnost od známého koupit za lákavou cenu samsung omnia 7, a láká mě i možnost vyzkoušet windows phone 7, ostatní mobilní OS už odskoušené mám.Ale...jelikož jeho přístroj nemá zatím češtinu (kupovaný před cca 2 měsíci), zajímá mě zda po oficiální aktualizaci na mango budé poté telefon češtinu obsahovat nebo ne.Někteří uvádějí že přístroje bez češtiny ji už nedostanou, jiní že bude počeštěna pouze klávesnice, jiní že bude regulérně počeštěn celý OS(čili menu a vše další).Tohle je pro mé rozhodnutí dúležité...!!!A ještě se chci zeptat jak je na tom tenhle OS s ( respektive tenhle mobil) s navigací. Děkuji za odpovědi
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Cekani na Mango

Příspěvek od Radek Hulán »

Žádný WP7 telefon nemá zatím češtinu oficiálně. Neoficiálně každý kdo chce...

Obrázek
tomm1k
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv zář 08, 2011 15:50
Zařízení: nokia N8

Cekani na Mango

Příspěvek od tomm1k »

A po aktualizaci na mango která je snad již za dveřma ji bude mít ofiko,né?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů