Výdrž Omnie 7

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

Výdrž Omnie 7

Příspěvek od rybar73 »

A muzete mi sdelit vy co nemate problem s baterkou jakou verzi FW mate? Koukam ze jich zatim moc neni ale musim neco pozkouset takhle to proste nejde...
Moje:
FW: 2424.10.11.1
Radio: 2424.10.11.1
Bootloader: 4.11.0.3
Mnau
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát bře 04, 2011 12:22
Zařízení: Nokia Lumia 925 16GB Black

Výdrž Omnie 7

Příspěvek od Mnau »

No ja to mam taky tak na 3 dny, kokotinky vypnute, cellular taky, ten zapinam jen když chci na net, parkrat denně wifka na sync přes 1 hodinu telefonovani každej den, no a 2-3 dny to da v poho, asi 20 smsek denně ještě. Jo a jas na nejmin porad ...

FW: 2424.10.11.1
Radio: 242410.11.1
Bootloader 4.11.0.3
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

Výdrž Omnie 7

Příspěvek od pejvl »

obávám se, že díky celkem chytrému zpusobu updates budou mít všichni stejnou verzi. přístroj je nebrand, ofiko cz distr, neodemčeno, verze viz. výše :wink:
MaVi
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv čer 02, 2011 17:26
Zařízení: Samsung Omnia 7

Výdrž Omnie 7

Příspěvek od MaVi »

Cca měsíc jsem měl u telefonu vypnutou lokalizaci, wifi a synchronizaci e-mailů jednou za třicet minut. Telefon mi při velmi střídmém užívání vydržel nabitý cca tři dny. Tento týden jsem si zkusil ještě změnit jas z automatic na medium a výdrž šla dolů na necelý jeden den (za celý den jsem měl cca 5 minut hovorů, jinak telefon akorát ležel na stole). Když jsem vrátil jas na automatice, tak se telefon vybíjí zase jako dřív.

Má někdo podobnou zkušenost?
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Výdrž Omnie 7

Příspěvek od Standa »

Tak se hlásím k těm, jejichž Omnia 7 má nízkou výdrž - možná 24 hodin. Mám jen 2 emaily s intervalem 30 minut, a pár ručně spouštěných věcí přes den - zatím ho používám spíš v úplném základu, jas displeje nechávám automatice. Dell Streak s mnohem větším displejem, třemi trvale připojenými emailovými účty, Meteoservisem, RSS, IM, plus s mnoha dalšími ručně spouštěnými internetovými službami a displejem většinu dne na max má výdrž odhadem tak o 40% delší.
Koupil jsem ale Omnii použitou. Bůhví, jak se k baterce předchozí majitel choval. No, budu zkoumat.
pepanek01
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte črc 05, 2011 13:03
Zařízení: samsung omnia 7

Výdrž Omnie 7

Příspěvek od pepanek01 »

Zdravím.
Mám Omnii 7 asi 3 týdny. Do plně nabitého telefonu jsem odpoledne cca 3hodiny dopisoval kontakty, vše ostatní vypnuté (wifi,Blucko, navi,mail). Za tuto dobu šel ukazatel na půlku. Do večera pár sms a hovorů, musel jsem nabíjet za ten den podruhé. :-( Pepanek
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Výdrž Omnie 7

Příspěvek od mmme »

Take nejsem moc nadseny z vydrze Omnie 7. Pri beznem pouzivani byvam rad, kdyz mi foun vecer nechcipne. Nevadi mi nabijet kazdou noc, stve me ale ze nemam jistotu vydrze baterie po cely den :-(
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů