16GB varianta

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

16GB varianta

Příspěvek od pejvl »

tak se zdá, že ač prodejci avizují, že kapacita je 16GB, tak už u několika e-shopů mi potvrdili, že je to jen 8GB. nechápu..

já jsem si stáhnul z Live ID kalendář, kontaky, poštu, nainstalovaj základní free aplikace, ze Zune nahrál tři alba a volných mám už jen 5GB. těch 8 v základu se mi zdá málo :-(
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

16GB varianta

Příspěvek od jerry_stolarik »

Naprosto s tebou souhlasim....V dnesni dobe je 8 Gb je opravdu malo... Docela by me zajimalo jaky je rozdil mezi 8 Gb a 16 Gb v cene pro vyrobce...
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

16GB varianta

Příspěvek od pejvl »

pro výrobce nebude rozdíl v nákladech téměř žádný, ale ceny výrobků můžou zásadně rozlišit a vyrejžovat tak víc na lidech
Darker
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: pon kvě 28, 2007 10:11
Zařízení: Samsung Galaxy Note + New iPad
Bydliště: Šumice

16GB varianta

Příspěvek od Darker »

Ja jsem si dnes koupil Omnii u Alzy a tam meli ve specifikaci ze ma 16 Gb, ale ma jenom osm. Hodne pameti sezere rezervovane misto pro jine kompy, ale jde to kompletne zlikvidovat... mam jeste streaka s 32GB kartou a tam opravdu misto resit nemusim...
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

16GB varianta

Příspěvek od jerry_stolarik »

Taky si myslim ze rozdil v cene mezi 8 Gb a 16 Gb bude zanedbatelny... Tak proc tam krucis tech 16 Gb nedaji...

Nekde jsem cetl ze vyrobce stoji vsechny soucastky na moderni smartphone cca $40.. Tak kdyby to stouplo na nejakych $45 tak uz by nas to asi nezabilo...

Jinak je vazne divne co je ten "vyhrazeny prostor pro jine pocitace" .. co si to zas Microsoft vymyslel....
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti