HTC HD 7

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
Drop
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 07, 2013 12:59
Zařízení: HTC HD 7

HTC HD 7

Příspěvek od Drop »

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat o radu:
Mám takový "menší" problém a vůbec si nevím rady...Mám jak mobil HTC HD 7.Mám ho týden a jednou když jsem ho pustlil
,tak se objeví pouze zelený nápis HTC a to je vše, nechal jsem ho takhle přes hodinu a nějak se mu do spuštění nechce (mezek).
Do mobilu jsem si pouze z market place nahrál pár her a to je vše co jsem s ním prováděl (žádné pokusy o Android a atd...)
Pokud se někomu něco podobného stalo, nebo pokud je to u těchto mobilů bězná věc, tak bych byl rád kdyby mi napsal nějak srozumitelně, jak ho probrat.
Děkuji.
Standa99
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: ned bře 12, 2006 10:53
Zařízení: Pixel

HTC HD 7

Příspěvek od Standa99 »

........
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

HTC HD 7

Příspěvek od Jakub Karásek »

Resil jsem to uz dvakrat na HTC Titan, hardreset pomohl, ale dvakrat jsem prisel o vsechna data v telefonu (nastesti je vetsina veci na Ms account)
Drop
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 07, 2013 12:59
Zařízení: HTC HD 7

HTC HD 7

Příspěvek od Drop »

Ten "HardReset", to bude asi ano, ale jelikož na tom se znalostí anglického anglického jazyka nejsem nejlépe, tak si to neumím asi správně přeložit, ale povedlo se mi dostat na plochu jiný obrázek (4 indentické obdelníky).První odshora je červený a je v něm něco napsané...2 v pořadí je zelený, tam je také něco málo, pak následuje již 3 a ten má barvu modrou a již neobsahuje žádné informace.Poslední je pouze bílý a ten má uprostřed nahoře popsán jako "Serial".
Pokud mi někdo napíše další kombinaci, abych se dostal o krok dále, tak bych ji ocenil.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC HD 7

Příspěvek od Flynn »

Už jsem to tady nedávno někomu psal.
1. Vypni telefon
2. Drž Volume Up + Volume Down a Power 3 vteřiny
3. Uvolni Power a následuj instrukce
Jinak Hard Reset (Factory Reset) je stav, kdy je telefon zcela vyčištěn a obsahuje pouze firmware, operační systém a pár základních aplikací - čili je ve stavu, jakobys ho koupil. Žádné barevné obdélníky tam být nemohou.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD 7

Příspěvek od htcjirka »

Pokud by to delalo casto je to pametovou kartou,ktera je u HD7 pameti.
kober
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon pro 17, 2007 21:03
Zařízení: ip7
Bydliště: Praha

HTC HD 7

Příspěvek od kober »

"..pokud je to u těchto mobilů bězná věc..."
To určitě není, mám doma HD7 téměř 3 roky a nikdy jsem s ním neměl jediný problém, známí co mají další WP7 telefony taky nikdy s telefonem žádný problém neřešili.

Jak už ostatní naznačili, zkus HARD RESET (určite je popsán v manuálu - pokud nemáš tak tady je origiální anglický http://support.t-mobile.com/docs/DOC-1772" onclick="window.open(this.href);return false; - skoč na stranu 75, pokud nevládneš angličtině dostatečně, překladač ti určitě pomůže).

Pokud se bude opakovat reklamuj (pokud je to možné). Pokud ne, zkus vyměnit paměťovou kartu uvnitř telefonu (http://www.mobiletechworld.com/2010/11/ ... -warranty/" onclick="window.open(this.href);return false;).
A_dam
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte úno 07, 2012 9:57
Zařízení: HTC HD7

HTC HD 7

Příspěvek od A_dam »

Ahojte. Neviem či je to dobrá téma ale nechcel som zakladať novú. Mám problém s aktualizáciou môjho HD7. Telefón mi vypísal že sú k dispozícií nové aktualizácie. Tak som teda pripojil k ZUNE a snažil sa aktualizovať. Zuno mi ponúklo jedine možnosť restore alebo také niečo čiže vrátenie systému. V nádeji že mi potom pôjde aktualizácia som to spravil (2krát už) no aktualizácia stále nič, stále mi ponúka len túto možnosť. Neviete mi poradiť prečo ? momentálne mám v telefóne verziu systému 7.10.8107.79.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů