HTC HD7 - Nejde zapnnout Windows Phone

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
Stifler Downloader
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 13, 2012 15:35
Zařízení: HTC HD7

HTC HD7 - Nejde zapnnout Windows Phone

Příspěvek od Stifler Downloader »

Na aukru jsem si koupil HTC HD 7. Prodejce psal: Prodam stary telefon leži mi tu a nepouživam ho . Opčas se sam vypnul . odřeny provozem . z duvodu vypinaní prodavam bez ZARUKY !!!!!! Zhruba 3 dny fungoval bez problémů a ni se sám nevypnul jak prodejce psal. Stáhnul jsem si do telefonu zhruba 6 her z MarketPlace a z počítače jsem si tam hodil pár písniček. Jenže v pátek jsem jel z Kladna do Příbrami a celou cestu jsem poslouchal písničky a telefon se začal sám od sebe sekat, vždy zamrznul na 5-10 vteřin a pak šel normálně. Večer jsem přijel domu a telefon se sám vypnul, tak jsem ho zapnul a když jsem se dostal abych namačkal PIN, tak se zase vypnul (Baterka byla skoro nabitá 75%) Když jsem ho poté zapnul už se jen rozsvítila bílá plocha se zelenými písmeny HTC. Telefon má v sobě Windows Phone..


Na jiném serveru jsem se dočetl:
Zkus: Odpojit USB od telefonu (v PC ho můžeš nechat) pak vytáhni baterku, zase ji dej zpátky. Potom drž tlačítko fotoaparátu, a mobil připoj k USB. Stále drž tlačítko foťáku, než naběhne obrázek s mobilem a PC (držel jsem cca. 2min) Pak by se měla v ZUNE zobrazit obnova telefonu. Mě to takhle pomohlo.

Zkusil jsem to, telefon se k PC připojí a vyskočí mi chyba..
Obrázek
Obrázek
Když jsem se podíval pod baterku je vidět, že v telefonu už se někdo šťoural nevím jestli ho minulý majitel odnesl do servisu nebo se doma pokoušel o něco sám..
Nemáte někdo nějaké nápady?
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC HD7 - Nejde zapnnout Windows Phone

Příspěvek od matoman »

no kupovat mobil, ktory sa obcas vypne asi neni dobry napad..., ked cca za 1000kc viac, si na aukre mohol mat novy funkcny a zo zarukou..
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů