Samovolný restart HD7

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
masterhamer
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 07, 2012 18:30
Zařízení: BB curve 8900

Samovolný restart HD7

Příspěvek od masterhamer »

Ahoj, mám problém se svým HD7... neustále se mě samovolně restartuje. Někdy naběhne a když zkusím některou aplikaci, popř. volat, tak opět spadne.... Četl sem zde, že to často dělá chybná sd karta a tak sem jí vyměnil.... za SanDisc class 4 a stejnak mě to neustále padá... Sice nee tak často, ale přeci jen cca 1x do hodiny..... což je stejnak ouplně na h...o.... Dík za rady.....
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Samovolný restart HD7

Příspěvek od SirTom »

Tak nevím co to způsobovalo předtím, ale teď je to na 99% tou kartou cos tam narval :D
dej tam originální co byla v telefonu a pak pátrej. Na XDA tuším někde byly výrobní serie karet co tam pasují.
masterhamer
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 07, 2012 18:30
Zařízení: BB curve 8900

Samovolný restart HD7

Příspěvek od masterhamer »

no právě, že sem tam dal kartu, kterou tady doporučují.... novou..... SanDisc 8gb. class4... a pořád plonkový...... :( ted když tam dám tu originál, která je stejná... tak se tel. chová stejně!!! Neustále se resetuje.... ale neee Hard reset....
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Samovolný restart HD7

Příspěvek od SirTom »

a nemáš plnou paměť?
To že je to přesně typ karty co doporučují nemusí nic znamenat, spoustu lidí psalo, že se to chová kus od kusu.
barthe86
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte úno 08, 2011 18:59
Zařízení: HTC HD7

Samovolný restart HD7

Příspěvek od barthe86 »

I mě se neustále samovolně restartovává HD7, a to jsem taky na doporučení vyměnil kartu a byl klid asi dva měsíce a teď se sekne i 10 krát za den a asi každých 14 dní se posere tak, že musím udělat hard reset. Už v tom telefonu ani nic nemám, jen kontakty abych mohl volat, ale nemá smysl tam nahrávat nějaké aplikace když se stejně za chvíli smažou.. Je to mé druhé HTC obě se jen sraly.. Přitom sem do těch tel nic nenahrával takto. Používal jsem to jen na běžnou práci s tel. HD 2 jsem prodal jelikož se taky pořád sekal a vypínal, pak koupím HD7 první 3 měsíce bomba a pak to začne být ještě horší než HD 2. takové problémy jsem s žádným telefonem nikdy neměl. Takže přemýšlím, že HD7 hodím do koše a koupím si úplně jinou značku telefonu. Ale nevím vůbec co, chci už konečně telefon, který bude fungovat. Z HTC jsem už úplně vytočený. Doporučte mi telefon, který funguje jak má. Je jedno kolik stojí, Já bych obětoval i 20 tis, když bych měl jistotu, že ten telefon bude aspoň 3 roky fungovat bez sekání a nic se z něj nevymaže samo..
barthe86
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte úno 08, 2011 18:59
Zařízení: HTC HD7

Samovolný restart HD7

Příspěvek od barthe86 »

Tady ještě přikládám foto, co mi vždy napíše telefon když se sekne, naskočí tahle obrazovka s chybou karty, tak telefon znovu vypnu a na podruhé už naskočí normálně. Pak když se zase za hodinu sám vypne, tak se tohle opět opakuje a tak dál dokola pořád.. Kdyby byla špatná zase karta, (kterou jsem již měnil), tak bylo by možné aby se telefon vždy zase na chvíli zapl a normálně fungoval? Jinak další peníze do nové karty obětovat už nebudu, když není jistota, že se za měsíc neposere zase..
Obrázek
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Samovolný restart HD7

Příspěvek od matoman »

v zaruke to uz asi nemate nie?
barthe86
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte úno 08, 2011 18:59
Zařízení: HTC HD7

Samovolný restart HD7

Příspěvek od barthe86 »

Bohužel ne..
Zdeno
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř úno 06, 2013 18:39
Zařízení: Htc HD7

Samovolný restart HD7

Příspěvek od Zdeno »

Toto isté robila aj moja HD7 , do momentu než si stiahol upgrade na WP 7.8
Teraz sa u sám nereštartuje, ale namiesto toho sa občas rozhodne, že sa nezapne, prípadne keď ho zapnem, tak sa zasa nedá vypnúť. Potom zasa nereaguje display, prípadne nefunguje ani jedno tlačítko. Keď vyberiem baterku a dám ju naspäť, tak ide, dokedy s ním nič nerobím. Potom zase štrajkuje.
Priznávam, tiež mám vymenenú sdkartu (16Gb class10). Všetko na nej fachčilo bez problémov asi pol roka.
pavouk
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř dub 03, 2013 5:10
Zařízení: HTC HD7

Samovolný restart HD7

Příspěvek od pavouk »

Mám ted také problém se samovolným restartem telefonu. Začalo mě to zlobit až po odemčení zavaděče a asi měsíc po tom. Aplikace tam zůstanou všechny jen se občas restartuje a opět najede a nebo napíše že má vadnou SD kartu a pak ho vypnu a opět zapnu a vše je OK. Telefon mám už skoro dva roky a jinak bez závad.Ted jsem si připrajil novou SD kartu ADATA 16GB class10 tak jsem zvědav co bude po výměně. Používám ROM Deepshining v8.1
:twisted:
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů