Dohrání Funkce: "Pozorný telefon" (Attentive Phone)

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Dohrání Funkce: "Pozorný telefon" (Attentive Phone)

Příspěvek od Gater »

Tu sekci jsem našel, ale nic mi to nenačte bohužel. Co se dá dělat, někde je chybička.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Dohrání Funkce: "Pozorný telefon" (Attentive Phone)

Příspěvek od Vlasta W. »

Attentive Phone je i v Mozartu už z výroby. V Marketplace není vidět od vydání Manga, stáhnout přes HTC Hub šla vždycky. Až se ti Cheetahu divím, aniž bych ti chtěl brát elán, samozřejmě, žes na takovou banalitu napsal návod skoro o 3 000 znacích :-D Kromě toho to tu ve fóru už určitě je. Jednou větou "stáhni jí přes htc hub" :-)
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Dohrání Funkce: "Pozorný telefon" (Attentive Phone)

Příspěvek od Cheetah007 »

To jsi je počítal?: :-D no je to tam fakt zastrčené....z vlastní zkušenosti vím že jsem to hledal na mp a když to tam nebylo tak to vzdal...v htc hub jsem to našel jen náhodou,možná to tu je ale někde v příspěvcích takhle to je viditelné,pokud se opakuji a podobný post tu je tak jej smaž :wink:
Kdyby se po tom uživatel tomvalve zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 39#p238639" onclick="window.open(this.href);return false; nesháněl nikdy by toto téma nevzniklo,chtěl jsem pouze jemu a ostatním pomoci.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Dohrání Funkce: "Pozorný telefon" (Attentive Phone)

Příspěvek od Vlasta W. »

Mazat nic nebudu, když jsi si s tím dal tu práci samozřejmě, je to dobrý návod, polopatický :-) A ano, zkopíroval jsem si to do Wordu, aby mi to spočítal, protože jsem byl konsternován tím, do jaké délky jsi dokázal rozepsat návod, který já bych předal ve vyše uvedených pěti slovech :-)
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Dohrání Funkce: "Pozorný telefon" (Attentive Phone)

Příspěvek od Cheetah007 »

No jednak je polopatický a taky jsem ukecanej až se divím....v reálu trochu míň ale ne o moc :-D
Tímto rozsáhlým tématem a dalšími má až přílišná aktivita na tomto fóru na nějakou dobu končí a zařadím se mezi uživatele prohlížející toto skvělé fórum a to ještě jen večer....pondělkem mi končí volno a budu mít sotva čas po práci na svůj soukromý život,viz. odkaz na www pod avatárkem. :cry:
Na druhou starnu je to i dobře,příspěvků zde mám až moc,skoro tov i vypadá jak jsem někde zmínil že je naháním,to je ale hloupost a s hodností u mého avataru bych si někdy i dovolil nesouhlasit,žádný valný přínos pro tuto diskuzi kromě mnoha ot které by jinak jinde admini mazali nemám. ;-)
Miroslav Havlíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 203
Registrován: stř pro 24, 2008 16:26
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Dohrání Funkce: "Pozorný telefon" (Attentive Phone)

Příspěvek od Miroslav Havlíček »

Funguje vám hlasitý hovor při přetočení telefonu displejem dolů? Mně na Trophy od Manga ne a ne... :-(
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů